راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

چند تا سوال دارم:
1-الیت کپی خور شده؟
2-من میخوام از فرانسه بگیرم ریجنش پال هست که مهم نیست فقط زبونش فرانسه نباشه عوض نشه؟
3-به یورو چنده؟
4-ممنون میشم یه مغازه ی خوب رو یهم بگین که داشته باشه

با اجازه فریدون جان

الایت درایوش BenQ هست(البته اکثرا در تاریخ جدیداش BenQ هست.اما خوب احتمال این که Hitachi هم باشه هست) و راحت کپی خور میشه(BenQ) چون نرم افزاری هست کپی خور درایو BenQ.

قیمت جدید مدل PAL هم : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=12756&highlight=کاهش

به پوند میشه 259.99 پوند که یه چیزی حدود 470 تا 480 پاتون میوفته.

بهترین محل از نظر قیمت هم آقا پیام هستن که بهتون فریدون جان گفتن.
احتمالا 1-2 هفته دیگه هم میره دوبی دوباره جنس بیاره...(GTA IV باز هاش بگن براشون اصلیش رو بیاره) :biggrin1:

ميخاستم بدونم ميشه اطلاعات و سيو ها و اچيومنتا رو از هارد 20 پرميوم به 120 الايت انتقال داد و آيا هارد الايت و پرميوم در ظاهر فرقي دارن؟
با تشکر

ميخاستم بدونم ميشه اطلاعات و سيو ها و اچيومنتا رو از هارد 20 پرميوم به 120 الايت انتقال داد و آيا هارد الايت و پرميوم در ظاهر فرقي دارن؟
با تشکر

بله میشه.

شما فقط لازم هست یه Memory بخرید و اطلاعات رو روش ذخیره کنید و به هارد 120 گیگابایتی انتقال بدید.این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که منظور Memory مخصوص خود کنسول XBox 360 هست.در ظاهر هیچ فرقی ندارن فقط فرقشون حجمی هست.

راهی هست که دسته رو با کلیدای خودش خاموش کنی؟

بله.شما اون کلید وسط دسته که یه دایره هست یه X سبز روشه کامل نگه دارید.یه صفحه از سمت راست میاد توش نوشته Shut Down Console و Turn Of Controller شما این دومی رو میزنی که دسته خاموش بشه.اولی هم واسه خاموش کردن کنسول با دسته هست.

ممنون از راهنمایی ولی چند تا نکته:
1-من یه مغازه ی خوب رو تو فرانسه میخوام!
2-اون که پدارم جان نوشته Euro نه پوند!که میشه حدود 340 ؟!

1. توی فرانسه من فقط تونستم وب سایت هایی که می فروشن رو پیدا کنم : http://www.xbox.com/fr-FR/hardware/buy/
2.قیمت مدل Premium این کنسول تو فرانسه : 269,00 €
الایت : 369,00 €
آرکید : 199,00 €

بله.شما اون کلید وسط دسته که یه دایره هست یه X سبز روشه کامل نگه دارید.یه صفحه از سمت راست میاد توش نوشته Shut Down Console و Turn Of Controller شما این دومی رو میزنی که دسته خاموش بشه.اولی هم واسه خاموش کردن کنسول با دسته هست.
پدرام جان اینجوری رو که می دونم;)،منظورم این بود که اصلا کنسولی در کار نباشه.مثلا جدا دستت بیاد روش روشن بشه،راهی به غیر از باتری در آوردن هست که نیازی به کنسول هم نباشه؟

پدرام جان اینجوری رو که می دونم;)،منظورم این بود که اصلا کنسولی در کار نباشه.مثلا جدا دستت بیاد روش روشن بشه،راهی به غیر از باتری در آوردن هست که نیازی به کنسول هم نباشه؟

بله فقط باید باطری رو بکشید...

می خواستم بدونم DVD ROM آرکید چیه و آیا کپی خور کردنش به وسیله ی یه غیر متخصص از روی tutorial ها آسون یا نه و آیا ممکنه ضریه ای به کنسول وارد کنه؟

می خواستم بدونم DVD ROM آرکید چیه و آیا کپی خور کردنش به وسیله ی یه غیر متخصص از روی tutorial ها آسون یا نه و آیا ممکنه ضریه ای به کنسول وارد کنه؟

BenQ هست و کپی خور کردنش هم کار خیلی راحتی هست فقط یه ذره دقت می خواد با یه PC که چیپست مادربوردش توسط درایو BenQ پشتیبانی بشه.ضربه ای که وارد میشه هم Brick شدن درایو هست که راحت قابل درست شدن.
این آموزشی رو که توی بخش XBox 360 گذاشته استفاده کنید راحت می تونید کپی کنید.

کپی خورش نرم افزاری هست.

سلام به همه دوستان
من می خواستم قبل از خرید 360 چند تا سوال بپرسم
1) الان اصلا زمان خوبی برای خرید هست یا نه منظورم اینه که خبرایی در مورد ارزون شدن شنیدم؟آیا باید منتظر بمونم ارزون شه یا نه؟
2)از فروشگاه های تهران بخرم یا خارج کدوم بصرفه تره نسبت به زحمتی که داره و هزینه ها
3)فروشگاهای تهران کجا رو پیشنهاد می کنید هم از نظر کیفیت و اطمینان و هم قیمت
4)و چه مدلی رو پیشنهاد می کنید راستش من 500 بیشتر با لوازم جانبیش ندارم لطفا مدل رو با جزئیات کامل بگید
ممنون

سلام به همه دوستان
من می خواستم قبل از خرید 360 چند تا سوال بپرسم
1) الان اصلا زمان خوبی برای خرید هست یا نه منظورم اینه که خبرایی در مورد ارزون شدن شنیدم؟آیا باید منتظر بمونم ارزون شه یا نه؟
2)از فروشگاه های تهران بخرم یا خارج کدوم بصرفه تره نسبت به زحمتی که داره و هزینه ها
3)فروشگاهای تهران کجا رو پیشنهاد می کنید هم از نظر کیفیت و اطمینان و هم قیمت
4)و چه مدلی رو پیشنهاد می کنید راستش من 500 بیشتر با لوازم جانبیش ندارم لطفا مدل رو با جزئیات کامل بگید
ممنون

1. توی اردیبهشت امکان ارزون شدن هست.اما نمیشه گفت 100%.ولی خوب باز هم جای امید هست که ارزون بشه.
2.فروشگاه ها خیلی گرون میدن.فکر کنم بدی از خارج از ایران برات بیارن به صرفه تر باشه.
3. Next Gen,West Game و آقا پیام هم انتخاب خوبی هستن چون خیلی ارزون تر از همه جا میدن.جنس هاشون رو از دوبی میارن کپی خور نشده و آکبند.
4.اگر بخوای Arcade بخری که دور بر 420 توی ارزون ترین حالت در بیاد با کپی خور و یه ترانس 110 به 220 در صورتی که UC بخری میشه چیزی حدود 460-470.اما مدل های Halo Edition و Premium With HDMI هم هست که قیمتشون 500 به بالاست ولی هارد 20 گیگابایتی روشون هست.
به هر حال تصمیم با خودت هست ولی من به شخصه Halo Edition و یا Premium With HDMI رو پیشنهاد می کنم.مورد 4 هم بر طبق قیمت های آقا پیام گفتم چون اون 2 فروشگاه دیگه خیلی گرون تر میدن.

ممنون از راهنمایی ولی چند تا نکته:
1-من یه مغازه ی خوب رو تو فرانسه میخوام!
2-اون که پدارم جان نوشته Euro نه پوند!که میشه حدود 340 ؟!

با سلام
بهترین فروشگاهی که می تونم به شما معرفی کنم فروشگاه Fnac هست. که البته بسیار معروف است. من آدرس آن را نمی دانم. اما شما همین الان می توانید داخل سایت خود این فروشگاه ایکس باکس های موجود و فیمت های آن را ببینید. مسلما کسانی که در فرانسه زندگی م کنند حتما آدرس این فروشگاه را می دانند.
این هم لینک قیمت های این فروشگاه:
http://recherche.logiciel-jeux-video.fnac.com/n32589/Jeux-Xbox-360/Consoles-de-jeux

موفق باشی

ببخشید من یه سوال دارم . من یه کنسول 360 دارم میخوام بدونم از کجا میشه فهمید کنسولم J Asia هست یا J Japan یه مشکلی هست باید حتما این مسئله رو بدونم . (جاییش می زنه یا نه ) فقط نگید که آداپتورش 220 هست و اون یکی 110 و اینا . (ببخشید سوالم یکم قدیمیه ) . ممنون

ببخشید من یه سوال دارم . من یه کنسول 360 دارم میخوام بدونم از کجا میشه فهمید کنسولم J Asia هست یا J Japan یه مشکلی هست باید حتما این مسئله رو بدونم . (جاییش می زنه یا نه ) فقط نگید که آداپتورش 220 هست و اون یکی 110 و اینا . (ببخشید سوالم یکم قدیمیه ) . ممنون

فکر کنم فقط روی برچسب روی جعبه باید نگاه کنی که روش زده Only For Japan یا نه.

این عکس رو ببینید این برای J/Asia هست :

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or