راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام
من همین روزا قصد خرید X360 مدل الایت رو دارم. امروز از نکست جن قیمت گرفتم گفتن 665 تومن. میخواستم ببینم برای اینکه بتونم به مانیتور وصلش کنم باید چه چیزایی رو تهیه کنم، می خوام یه دونه هم فن براش بگیرم . یکی هم اینکه من روزی 4 تا 5 ساعت باهاش بازی خواهم کرد ، مشکلی واسه کنسول پیش نیاد؟ وسایل جانبی همراه کنسول چه چیزایی رو تهیه کنم که بعدا شاید به دردم بخوره... ممنون:love:

سلام
مهدی جان اگر عجله نداری تا یک ماه و نیم دو ماه دیگه قیمت پائین تر میاد ولی اگر برات
مهم نیست کنسول رو بگیر و حلش رو ببر
وسایل جانبی هم چیزه خاصی نیست که بشه گفت ولی بازم اگر مایه هست و علاقه
هم داری میتونی فرمون برای بازیهای ماشین سواری بگیری و میتونی گیتار برای بازیه
گیتار هیرو بگیری وهمینطور دوربینش رو بگیری که تو لایو ویا لعضی بازیها مثله ریمن
کارایی داره و تو بعضی بازی ها مثل فوتبال میشه کارایه جالبی باهاش کرد که اگر
خواستی برات میگم چه کارایی;)

در هر صورت سوالی باشه در خدمتیم:love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا ارزششو داره به خاطر گارانتيش پول اضافه بديم يا نه . اگه گارانتي مال فروشگاه باشه مثلا اگه دستگاه سه چراغ شد اونو مجاني تعمير ميكنه يا نه ؟

به نظر من که ارزش نداره گارانتی دار بگیری.اول باید بپرسی شرایط گارانتی چیه اون موقع اقدام کنی.

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
شما یه Credit Card غیر قابل شارژ بخر.باهاش آنلاین خرید کن برات ارسال کنن ایران.ولی باید تحقیق کنی که بفرستن ایران 100%.من خودم دارم از همین طریق یه PSP می خرم.

cc دارم از این لحاظ مشکلی نیست ولی میدونم هیچ فروشگاه آنلاینی به ایران جنس نمیفرسته مگر اینکه آدرس بدم تو به فرض یکی از دوستانم در آلمان و اون برام پست کنه که اینجوری هم هزینه پستی به قدری زیاده که قیمت میشه مشابه قیمتهای تو ایران

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
cc دارم از این لحاظ مشکلی نیست ولی میدونم هیچ فروشگاه آنلاینی به ایران جنس نمیفرسته مگر اینکه آدرس بدم تو به فرض یکی از دوستانم در آلمان و اون برام پست کنه که اینجوری هم هزینه پستی به قدری زیاده که قیمت میشه مشابه قیمتهای تو ایران

من دوستم از سایت اینترنتی آلمان خرید کرده بود.اسم سایت رو میگرم در اختیارت می گذارم.

اتفاقا سایت هایی هم که به ایران جنس ارسال می کنن زیادن... :love:

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
من دوستم از سایت اینترنتی آلمان خرید کرده بود.اسم سایت رو میگرم در اختیارت می گذارم.

اتفاقا سایت هایی هم که به ایران جنس ارسال می کنن زیادن... :love:

اوکی اسم سایت رو بفرست اگر صحت داشت و ارزون در اومد نه تنها برای خودم بلکه برای همه بچه های انجمن هم هر کس خواست می خرم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اوکی اسم سایت رو بفرست اگر صحت داشت و ارزون در اومد نه تنها برای خودم بلکه برای همه بچه های انجمن هم هر کس خواست می خرم

سایت EBay.Com هست.همونی بود که فکر میکردم.

هم جنس دست دوم داره هم نو... :love:

null

کاربر سایت
Mar 20, 2008
38
نام
محسن
آقا من یه فامیل دار توی آمریکا زندگی می کنه.
با توجه به این بنداز بندازی که توی ایران تصمیم گرفتم که یکی برام از اونجا بفرستن.
می خواستم بدونم هزینه پست 1 xbox از اونجا به اینجا چه قدر می شه و چه قدر گمرکی بهش می خوره ؟
اصلا از گمرک ایران رد می شه که به دست من برسه ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
آقا من یه فامیل دار توی آمریکا زندگی می کنه.
با توجه به این بنداز بندازی که توی ایران تصمیم گرفتم که یکی برام از اونجا بفرستن.
می خواستم بدونم هزینه پست 1 xbox از اونجا به اینجا چه قدر می شه و چه قدر گمرکی بهش می خوره ؟
اصلا از گمرک ایران رد می شه که به دست من برسه ؟
من 1.5 سال پیش همین کار رو در مورد X360 کردم و کل هزینه ش شد بین 20 تا 30 تومن ( دقیق یادم نیست ) یعنی یکی اومد زنگ خونه رو زد و گفت بیاین اینو تحویل بگیرین و اون مبلغ رو گرفت و رفت. تنها مشکل این بود که با اینکه Test Drive Unlimited , Oblivion رو تحویل داد ولی Saints Row رو بهمون ندادن و حتی اونجا هم رفتیم ولی گفتن این بازی توی لیست سیاهه و نمیتونیم تحویل بدیم !!! یعنی از این نظر حواست باشه. شایدم الآن وضع فرق کرده باشه و بیشتر بگیرن !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
یعنی طرفی که می خواد Xboxo بفرسته باید هزینه ی پستشو بده . بعد موقه ی تحویل در منزل گمرکی شو می گیرن؟
احتمالآ این طوریه. چون اون موقع از عموم نپرسیدم و الآن هم دیگه یادش نیست ! فقط یادمه DHL نبود.
راستی گفتم بین 20 تا 30 , دقیقآ 22 تومن گرفتن از ما.
ولی برای اطمینان خودت یه پرس و جویی بکن که یه وقت گرون تر از اینجا درنیاد ! ( البته با این قیمتهایی که فروشنده های عزیز اینجا میدن , گمرکی هرچی هم بشه فکر کنم ارزونتر دربیاد ! )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ebay به ایران نمی فرسته من رفتم ثبت نام کنم ایران تو کشوراش نبود

بله من خودم هم چک کردم.
اما می فرسته...قبلا هم پسردائیم ازشون خرید کرده بود.البته 2 سال پیش.
حالا از دوستم می پرسم ببینم چطوری این کار رو کرده...

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
سلام
من می خوام یه xbox 360 Elit بخرم و هیچی در مورد این کنسول نمی دونم می شه یکی راهنمایی کامل کنه:
1.اینکه مموری کارت داره اگه داره چنده هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ میزان حافظه
3.آیا وقتی خود کنسول رو می خری باهاش مموری هست؟
4.قضیه pal و Ntsc چیه؟
5.با این اوصاف ps3 بخرم بهتره یا xbox360 ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من می خوام یه xbox 360 Elit بخرم و هیچی در مورد این کنسول نمی دونم می شه یکی راهنمایی کامل کنه:
1.اینکه مموری کارت داره اگه داره چنده هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ میزان حافظه
3.آیا وقتی خود کنسول رو می خری باهاش مموری هست؟
4.قضیه pal و Ntsc چیه؟
5.با این اوصاف ps3 بخرم بهتره یا xbox360 ؟

1.دوست عزیز این مدل دارای 120 گیگابایت هارد هست و نیازی به مموری نداره.
2.باهاش مموری نیست.یه هارد 120 گیگابایتی همراهش هست.
3.این ها رجیون یا همون منطقه دستگاه هستن که PAL برقش مثل برق ایران 220 هست ولی برق UC ها 110 هست و باید تبدیل بخری.اما از نظر بازی UC یه مقدار بیشتر بازی براش موجود هست.PAL برای اروپا هست و UC برای آمریکا
4.الان 100% کنسول XBox 360 به صرفه تر هست به دلیل کپی خور شدن.11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر