راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

elite خوبه نياز به کپی خور داره يا نه وضعيت خنك كنندش خوبه
قضيه 3 تا چراغ قرمز چيه؟:blushing::blushing::blushing::blushing::blushing:

الان توی تهران الایت هست ولی نمی دونم کپی خور باشه.از 630 شروع میشه میره بالا تا 730 که وست میده.
اما خوب آقا پیام هم که توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن کنسول رو از دوبی میارن فقط آکبند هست و کپی خور نشده.
اگر مادربورد Elite فالکون باشه که احتمال 3 چراغ دادنش بسیار پایینه.وضعیت خنک کننده اش هم می تونی یه 40-50 تومانی خرج کنی برات X-Clamp و 12 ولت کردن فن انجام بدن.

Arcade خوبه يا نه ؟ اين با بقيه جه فرقي داره
از نظر كارايي خوبه يا نه؟
نميشه يه جوري به اين تلويزيون وصل كرد؟

پایین ترین مدل هست.یعنی هارد نداره.نسبت به بقیه هم سیم کامپوننت کم داره.یعنی روی HD TV نمیشه باهاش بازی کرد.میگم باید بگردی تبدیل 2 شاخه پیدا کنی.من فکر کنم توی یکی از این تاپیک ها عکسش رو گذاشته بودم.از نظر کارایی هیچ فرقی با 3 مدل دیگه نداره فقط کامپوننت و هارد نداره.که جای هارد هم مموری 256 مگابایتی گذاشته.

سیمش composite و هیچ نیازی به تبدیل نداره .
فقط کافیه فیش زرد video رو به video in تلوزیون و فیش سفید رو به sound in تلوزیونت بزنی .
آقا پرهام دارن تعداد راهنمایی های اشتباهت بالا می رها !!!:biggrin1:

سیمش composite و هیچ نیازی به تبدیل نداره .
فقط کافیه فیش زرد video رو به video in تلوزیون و فیش سفید رو به sound in تلوزیونت بزنی .
آقا پرهام دارن تعداد راهنمایی های اشتباهت بالا می رها !!!:biggrin1:

اولا که من اسمم پدرام هست.اسم داداشم پرهامه... :biggrin1:

بعدش هم مگه عیبه آدم اشتباه کنه ؟ :blushing:

و در مورد سیم قرمز هم بله حق با شماست.در صورت کشیدنش هم باز صدا پخش میشه.دوستمون نباید دیگه نگران چیزی باشه... :love:

بالا خره كدوم مدل رو بخرم كه هم خوب باشه هم قيمت مناسب داشته باشه؟
اخرش ميشه به اين تلويزيون لعنتي وصل كرد يا نه؟
END

اگر پولش رو داری همون Elite بخر.اگر هم در اون حد نداری پیشنهاد من Premium یا Halo3 Special Edition هست.چون امکاناتشون هم خیلی خوب هست.

در ضمن این همه خودت رو عصبی نکن.به تلویزیونت می خوره.با تصویر و صدا راحته راحت... :love:

از سوتی های همیشگی من بود ببخشید

يعني سيم سفيد و زرد رو وصل كنم حله؟
فيش قرمز رو وصل نكنم چي ميشه؟
مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر29+1*:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ازون پست های نیمه اسپم بوداااا!!!! :mad:

یه بار بهتون گفتم بالا اگر فیش قرمز هم نزنید صدا و تصویر دارید.بهتونم گفتم اشتباه از بنده بود.

Premium
Halo3 Special Edition
قيمت هر كدوم چنده ؟
كدوم بهتره؟

قیمتشون الان کلا توی بازار بالاست.آقا پیام اگر جنساش رو تا اواسط یا اواخر اردیبهشت بیاره قیمت این 2 مدل باید حدود 500 تا 530 باشه.اما از بازار بخوای بخری همین Halo رو میدن 600-610 که اصلا نمی صرفه.Premium هم که تو بازار بین 520 تا 570 باید باشه حدودا.
Halo Edition یه Play & Charge Kit اضاف داره که برای Charge کردن دسته هست.اما Premium اینو نداره.رنگشون هم که با هم فرق می کنه.

Premium :

475399828

Halo3 Special Edition

xbox-360-halo-3-edition.jpg

قضيه 3 چراغ قرمز چيه؟

عزیز همه این سوالات رو توی یه پست می تونی بکنی.

3 چراغ قرمز اتفاقی هست که دلایل مختلفی داره.

این هم دلایلش :

http://360.xbox-hq.com/xbox-tutorials-23.html

بیشتر بخاطر داخش شدن قطعاتش هست.

Last edited by a moderator:
يعني سيم سفيد و زرد رو وصل كنم حله؟
فيش قرمز رو وصل نكنم چي ميشه؟
مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر29+1*:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
اون فیشه قرمز ماله استریو بودنه،یعنی یا صداهای چپ یا راستو نداری،مشکل خاصی پیش نمیاد و اذیت نمیشی،ولی از این تبدیلای 2به 1 تو بازار هست قیمتشم زیر500
اگه بخری دیگه همه صداهارو داری فقط به صورت مونو

آخرین ویرایش:
سلام اقا پدرام اگه میشه یه عکس از هیت سینک های مدل های halo و arcade و elite بزار اخه شندی فرق دارند اگه میشه از زوایای مختلف :cheesygri

فکر نکنم هیت سینک های مادربورد فالکون باهم فرقی داشته باشه.به تاپیک مادربورد ها برو عکس زیاده اونجا.از یه Halo مال یکی از کاربرها عکس گذاشتم.

از فيش تبديل قرمز يه عكس ميخواستم تا سريع تهيه كنم

توی این تاپیک چند صفحه ایش رو بگیر یه تبدیل هست عکسش رو گذاشتم : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2010&page=94

من میخوام بگم برام از انور بیارند اگه (Format : PAL (UK Standard باشه خیلی بده؟ بازیهاش فرق داره؟

نمیشه عوضش کرد؟

کپی خور کردنش چقدر خرج داره؟

ممنون
بازيهاش كه به ريجن ربطي نداره ، PAL بد نيست فقط بعضي از بازيهاش با تاخير ميان تو بازار!

اگه منظورتون ريجن هستش ، بله تو ايران فكر كنم فقط NextGen اين كارو انجام ميده

بستگي به درايوش داره !

یه عکس از هیت سینک های مدل های halo و arcade و elite بزار اخه شندی فرق دارند اگه میشه از زوایای مختلف
فقط هيت سينك CPU در مدل فالكن با Zephyr يه فرق كوچيك داره كه اونم برداشته شدن لوله ي مسي در مدل فالكن هست! بقيه هيت سينك هاي دو مادربورد هم با هم فرقي نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or