راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
کسی میدونه اگر دسته بیسیم x360 رو بهش سیم usb وصل کرد میشه مثل دسته های سیمدار x360 به کامپیوتر وصل کرد؟!! رفته بودم توپ خونه دسته بیسیم 45 سیم هم حدود 10 تومن بود.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی میدونه اگر دسته بیسیم x360 رو بهش سیم usb وصل کرد میشه مثل دسته های سیمدار x360 به کامپیوتر وصل کرد؟!! رفته بودم توپ خونه دسته بیسیم 45 سیم هم حدود 10 تومن بود.

احتمال زیاد میشه.البته اون سیم برای Play & Charge Kit هست.اما به احتمال زیاد میشه باهاش کار کرد.باید به دوستانی که Halo3 Special Edition دارن بگی امتحان کنن.

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
احتمال زیاد میشه.البته اون سیم برای Play & Charge Kit هست.اما به احتمال زیاد میشه باهاش کار کرد.باید به دوستانی که Halo3 Special Edition دارن بگی امتحان کنن.

به کی بگم؟! میشه شما سوال کنید جوابشو بهم بگید؟!:blushing:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
سلام.
بچه ها این مشکل فنی که الان کنسول های توی ایران دارن اگه از خارج بخری هم دارن؟
چون اگه این مشکل رو نداشته باشن خیلی سود از خارج خریدن بیشتر می شه و فقط باید 20تومان خرج کپی خور کردن درایو بکنی... .

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
درسته متاسفانه کار نمیکنه!با کنترل وایرلس فقط میشه با play and charge kit به کامپیوتر وصل کردش و اینجوری شارژش کرد اما بازی نمیشه کرد:(هر جا هم میپرسم دسته سیمی نیست!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
بچه ها این مشکل فنی که الان کنسول های توی ایران دارن اگه از خارج بخری هم دارن؟
چون اگه این مشکل رو نداشته باشن خیلی سود از خارج خریدن بیشتر می شه و فقط باید 20تومان خرج کپی خور کردن درایو بکنی... .

الان تمامی کنسول های XBox 360 که وارد ایران میشن با مادربورد Falcon هستن.البته 1-2 ماهی هست اینطوریه...این مادربورد دیگه مشکل فنی اصلا نداره...

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,208
درسته متاسفانه کار نمیکنه!با کنترل وایرلس فقط میشه با play and charge kit به کامپیوتر وصل کردش و اینجوری شارژش کرد اما بازی نمیشه کرد:(هر جا هم میپرسم دسته سیمی نیست!
خوب شما رسیورش رو بخر تا بتونی از بی سیم هم استفاده کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هارد 120 الایت هم گیر میاد ؟! چند ؟

===============================

پدرام چرا دیگه با اون ایدی انلاین نمی شه ؟ کجایی

آره هارد الایت گیر میاد.قیمتش یه چیزی دور و بر 120 گیگابایت هست.البته شاید یه مقدار بیشتر باشه...

آی دی یاهو من رو هک کردن.فعلا بهتره با پیغام خصوصی دوستان باهام در ارتباط باشن...

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من پیشنهاد می کنم بخری.فن پشت کنسول هم حدودا بین 40 تا 60 تومان جنس خوب یا بقولا اصلی برای XBox 360 Elite پیدا میشه.بودن این فن به نظر من نیاز هست.شاید فالکون داغ نکنه ولی حداقل این فن همون گرماشم میگیره.

بهترین راه برای عبور هوا به طور مناسب توی کنسول،گذاشتن کنسول به حالت ایستاده هست.اما اینطوری یه مقدار به لنز دستگاه فشار وارد میشه.اما همیطور که دوستمون گفتن افقی هم میشه گذاشت ولی بهتر هست زیرش پایه بذاری برای این که بین سطح زیر کنسول و زمین فاصله بیوفته و باعث بشه هوا به طور عادی و مناسب در اطراف کنسول عبور کنه...

دستتون درد نکنه اقا پدرام از راهنمایی های بی دریق شما خیلی خیلی ممنونم(همینطور از راهنمایی های بقیه دوستانی که برام مفید بود)
از اونجایی که من بازی خور واقعی نیستم و زیاد بازیهای جور واجور نمیگیرم فکر میکنم کنسولم رو عمودی بزارم بهتره((یجورایی اینطوری خیلی خوشگلتر به نظر مبرسه کنسول))فن هم که 100% میخرم تا دیگه خاطرم از هر جهت راحت بشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دستتون درد نکنه اقا پدرام از راهنمایی های بی دریق شما خیلی خیلی ممنونم(همینطور از راهنمایی های بقیه دوستانی که برام مفید بود)
از اونجایی که من بازی خور واقعی نیستم و زیاد بازیهای جور واجور نمیگیرم فکر میکنم کنسولم رو عمودی بزارم بهتره((یجورایی اینطوری خیلی خوشگلتر به نظر مبرسه کنسول))فن هم که 100% میخرم تا دیگه خاطرم از هر جهت راحت بشه.

شما کنسول XBox 360 رو توی تصاویر ببینی اکثرا ایستاده گذاشته شده.اما خوب گذاشتنش به هر شکل سلیقه ای هست.
من خودم برای اجرای DVD های Movie دستگاه رو خوابیده می گذارم چون فشار کمتری بهش وارد میشه و در ضمن فیلم رو راحت تر اجرا می کنه.بار ها شده که در حالت عمودی DVD فیلم یا بازی اجرا نشده و در حالت خوابیده راحت اجرا شده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر