راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بچه ها شما این همه میگین 360 داغ میکنه و ارور 3 چراغ میده و دود میشه و... از این حرفها اگه اینطوره که پس هر ماه که حدود 100 تا 190 هزار کنسول فروش میره اگه همه اینها قرار باشه بعد تز یه مدت خراب بشن که مایکروسافت تا حالا ورشکست شده بود یکم شفاف سازی کنین بی زحمت!!!:eek: :eek: :confused:
البته اکثر بچه های سایت که 360 دارن از جمله خودم دستگاهامون مشکلی ندارن (95%) و اون دسته افرادی هم که دستگاهاشون به مشکل برخورده به دو دسته تقسیم :
1. افرادی هستند که از کنسول درست استفاده نکردند چون واقعا کنسول حساسی هست و باید باهاش مدارا کرد . بعضیها این کنسول رو با PS1 یا PS2 اشتباه میگیرن و همون طور که با اون دو کنسول رفتار می کنن با این کنسول هم رفتار می کنن که نتیجه اش میشه این . :wacko: من خودم یادمه PS1 که داشتم وقتی بازی رو اجرا نمی کرد دوتا میزدم تو سرش درست میشد ولی 360 ، من غلط بکنم از این کارا بکنم روم به دیفار . :cheesygri
2. افرادی هستند که خیلی بد شانسن و دستگاه همینجوری خراب میشه . یا کنسولی این مغازه دارها بهشون میندازن که تعمیری بوده یا دست دوم . این دسته افراد تعدادشون کم و اکثریت مال استفاده نامانسب هستش که باعث بروز مشکل میشه . موفق باشید

سلام به همه
کسی اخرین قیمتی از الیته داره و ایا کسی تا حالا الیته گرفته و اگه گرفته کیفیت اون در مقابل پرمیوم چطور بوده ؟
در ضمن با توجه به اینکه الیته از طریق کابل اچ دی ام ای بازی رو نمایش میده ایا کیفیت همون بازی در برابر یه مدل پرمیوم بهتر خواهد بود یا نه البته در شرایط یکسان و روی ال سی دی اچ دی
مرسی از همه

سلام به همه
کسی اخرین قیمتی از الیته داره و ایا کسی تا حالا الیته گرفته و اگه گرفته کیفیت اون در مقابل پرمیوم چطور بوده ؟
در ضمن با توجه به اینکه الیته از طریق کابل اچ دی ام ای بازی رو نمایش میده ایا کیفیت همون بازی در برابر یه مدل پرمیوم بهتر خواهد بود یا نه البته در شرایط یکسان و روی ال سی دی اچ دی
مرسی از همه

الیته نه الیت
بله 1 میلیون

سلام به همه
مرسی از همه
قیمتها متفاوت هستش مثلا کیان میده 1 میلیون اما من از یگانه پرسیدم دیروز گفت 700 تومن دقیق البته به این فروشگاه زیاد نمیشه تو قیمت دادن اعتماد کرد ولی در کل هردو شون دارن خیلی گرون میدن و اصلا الان به صرفه نیست که آدم الیت بگیره باید یکم بگذره تا ارزون بشه .
در مورد HDMI هم بله کیفیت توی الیت بدلیل استفاده از HDMI هم از لحاظ صدا و هم تصویر بهتر هستش و برای کسی که اولا تلویزیون HD داشته باشه و همچنین یه سیستم 5.1 دالبی برای صدا . البته چون بیشتر بازیهای 360 الان حداکثر تا رزولوشن 1080i بیشتر نیستن برای همین تفاوت الیت و مدل پرمیوم زیاد نیست اما توی بازیهایی که 1080p رو ساپورت می کنن این تفاوت بیشتر میشه .

من تا اخر اين هفته ميخام يه 360 بگيرم به نظر شما بگيرم يا نگيرم يا اگه بگيرم كدوم مدلشو بگيرم و شما كدوم فروشگاهو پيشنهاد ميكنيد كه هم ارزون بده هم دستگاش مشكله حرارتي نداشته باشه در ظمن بودجه من 600000 تومان هست و يه سوال ديگه لازمه كه موغعه خريدن يه فن براش بگيرم و قيمتش چند هست با تشكر;)

من تا اخر اين هفته ميخام يه 360 بگيرم به نظر شما بگيرم يا نگيرم يا اگه بگيرم كدوم مدلشو بگيرم و شما كدوم فروشگاهو پيشنهاد ميكنيد كه هم ارزون بده هم دستگاش مشكله حرارتي نداشته باشه در ظمن بودجه من 600000 تومان هست و يه سوال ديگه لازمه كه موغعه خريدن يه فن براش بگيرم و قيمتش چند هست با تشكر;)
سلام
به بگیر مشکلی نیست!
فروشگاه فتحی میگن قیمت هاش خوبه.
شما j asia یا uc بگیر که الان تقریبا یه قیمت هستن ولی مشکل گرمایی تو j asia ها میگن کمتره...
حتما هم یه فن واسش بگیر قیمتش حدود 30 تومن یا یکم بشتره که دیگه مطمئن باشی...

شما چند هفته دیگه صبر کن الیت میشه 450 تا 550 اون موقع بگیر حالشو ببر اگه می خوای یه چیز خوب بگیری همین کار رو بکن
از پیکسل بگیری از همه جا بهتره البته ثصبر کن که ایشون الیت بیاره
و دیگه فکر نمی کنم به فن نیازی باشه در ضمن به جای فن کابل vga بگیر

این 360 رو به تلوزیون معمولی وصل کنی خیلی کیفیت تصویرش بد میشه ؟ با توجه به رزلوشن پایین این تلوزیون ها بد میخواستم ببینم ارزش داره ادم مانیتور بخره اگه ارزش داره lcd یا crt ؟

سلام
کیفیتش نسبت به مانیتور بد هست!
ارزش داره بگیری البته اگه پولش رو داشتی:) مانیتور هم lcd بگیر نه crt...

ببخشيد اين سوال رو ميپرسم دسته هايه بيسيم 360 از پشته ديوار ميگيره:blushing:

چی چی میشه؟!:)

عزیزان این دو خرید نکنید واقعا کلاه بردارن یکی مکس گیم که تمام جنساشون دسته دو هست پیکسل هم تعمیری بهتره دستگاه رو اکبند حتی بر چسب دستگاه وا نشده باشه بعد دستگاه رو بدبد به یه ادم مطمئن مثله طاهر تا کپی خور کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or