راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

یه سوال من 360 از کجا بگیرم با قیمت پایین ؟
2- قیمت360 تا چقدر پایین میاد؟
3-اصلا کر بگیرم یا پرمیوم؟
4-قمتو پایین بدید من بی پولم:biggrin1:

پشت شهرداری پاساژ لباف
2- فعلا قیمت ها از 420 تا 460 هست
3- پرمیوم ( اگه کر بگیری مطمئنن وسایلی رو که می خوای واسش بگیری رو هم از 460 بیشتر میشه
4- مگه من فروشندم :biggrin1:

پشت شهرداری پاساژ لباف
2- فعلا قیمت ها از 420 تا 460 هست
3- پرمیوم ( اگه کر بگیری مطمئنن وسایلی رو که می خوای واسش بگیری رو هم از 460 بیشتر میشه
4- مگه من فروشندم :biggrin1:

1- تشکر
2-ارزونتر(یگانه جه جوری میده 390)
3-بازم تشکر
4-نه مثله خودمی:biggrin1:

اینو بخون !

به هیچ وجه از یگانه نگیرید !!!
دقیقاً دو هفته پیش یکی از بستگان ما از همین فروشگاه یگانه 360 خرید، بعد از گذشت دو هفته کنسول خراب شد و دیگه تصویر نداد، بعد که فرستاد پیش ما برای تعمیر ، دیدیم کنسول دست دوم رو بجای نو به این فامیل ما انداخته !!!!!! واقعاً جای خجالت داره که سر کسی که زیاد در مورد نو یا دست بودن یک جنس اطلاعات نداره، اینجوری کلاه بذارن !
خدا رو شکر کنسولش رو درست کردیم اما تجربه شد تا هر کس در مورد فروشگاه یگانه از ما سوال کرد به صراحت بگیم که ازش جنس نخرید، مگر اینکه واقعاً همون جا در فروشگاه از نو بودن کنسول مطمئن مطمئن بشید !
این بنده خدا فامیل ما برگشته بود بهش گفته بود چرا این کنسول کثیفه ؟ یا چرا شماره سریال کنسول با جعبه یکی نیست ؟ برگشته بود بهش گفته بود "اینا رو که می فرستیم کپی خور کنن، اینطوری میشه !"

خلاصه حواستون باشه !
موفق باشید

آخرین ویرایش:
1- تشکر
3-بازم تشکر
4-نه مثله خودمی:biggrin1:
سلام پسر خوب وقتی همه جا تو تهران 440-450 تومن میده بعدش یگانه میده 390 خودت شک نمیکنی بهترین جایی که میتونی دستگاه بگیری پشت شهرداری هستش:love:

پس به من يه فروشگاه كه مطمئن باشه و جنسه اكبند 100% بده معرفي كنيد
در ظمن روزي چند ساعت ميشه بازي كرد كه داغ نكنه و مشكلي پيش نياد:confused:
بتریم فروشگاه ها که می شه فعلا بهشون اعتماد کرد یکی فتحی هستش و دیگری PIXEL .
روزی چند ساعت مهم نیست کنسول رو یجای خوب قرار بده یه جای باز که جریان هوای خوبی داشته باشه یه فن هم بنداز روش بشین هرچی دوست داری بازی کن من خودم روزی 5 الی 6 ساعت بازی می کنم البته بعضیها هم هستن توی همین سایت که 8 الی 9 ساعت هم مدام بازی کردن و الان مشکلی ندارن . البته یکم شانس هم در سالم موندن این کنسول دخالت داره

در مورد فروشگاه فتحی و دستگاه هایی که می فروشه بحثی نیست، یعنی من نمی دونم دستگاه هاشون چجوریه ولی از ظاهر امر و حرفهای بچه ها مثل اینکه حداقل کنسولهایی که می فروشن دست دوم نیست ! ولی در مورد تعمیر کنسول اصلاً به هیچ وجه برای تعمیر کنسولتون رو دست این فروشگاه ندید ! یکی از بچه های همین سایت که کنسول دست دوم از یک نفر خریده بود و بعد از چند وقت این کنسول دست دوم خراب شد و فرستاد پیش ما برای تعمیر، وقتی بازش کردیم دیدیم قبلاً مثلاً تعمیر شده یه دفعه ولی چه جور !!!!! بعد که بهش گفتم که عزیز، این کنسولی که شما دست دوم خریدی قبلاً تعمیر شده بوده ولی تعمیرکار هر کی بوده خیلی ناشی بوده، این دوستمون رفت آمار گرفت که کنسول رو قبلاً کجا تعمیر کرده بودن و بعد معلوم شد، کنسول سری اول برای تعمیر رفته فروشگاه فتحی !
بهرحال اگر کنسولهای نوی این فروشگاه مشکلی نداره و قابل اطمینانه جای شکرش باقیه اما برای تعمیر، کنسول ندید دست این فروشگاه ! من از داخل این کنسول تعمیری که گفتم عکس هم گرفتم ، اگر لازم شد میتونم بذارم ببینید، دقیقاً مشابه اون عکسهایی هست که آقا تکاوچ چند وقت پیش گذاشته بود تو سایت (که زیر X های زیر Cpu و Gpu مقوای کارتن گذاشتن !!!)
در ضمن به طرز فجیعی برای 12 ولت کردن فن کنسول خیلی راحت برداشتن یکی از سیمهای برق Dvd-rom کنسول رو کاملاً بریدن و وصل کردن به فن !!! مثل اینکه اون سیم برق برای Dvd-rom واقعاً اضافه بوده و الکی در طراحی کنسول اون برق رو داده بودن به Dvd-rom !
همینطور در مورد تعمیرکار فروشگاه شباهنگ تو پاساژ شیرازی هم دو نفر از بچه ها (یکیشون از بچه های همین سایت هست که اگه لازم باشه میتونه حرف من رو تایید کنه) کنسولهاشون رفته زیر دست ایشون که هیچ کدوم سالم برنگشته ! اتفاقاً حرفهایی که به یکی از همین دوستان گفته بسیار جک و خنده دار هم بوده. تو مایه های پی ریزی برد از ابتدا و ....
خلاصه حواستون به تعمیرکارهای ناشی هم باشه که کنسولی رو که شاید قابل تعمیر باشه رو به کنسول غیرقابل تعمیر تبدیل نکنند !!!
من برای همه این حرفهام شاهد دارم، یعنی مشتریهایی که خودشون کنسولشون رو دادن دست این تعمیرکارهای ناشی (یا حداقل ناشی در مورد تعمیر 360، شاید تو تعمیر کنسولهای دیگه خیلی هم حرفه ای باشن ولی دلیل نمیشه تو تعمیر 360 هم حرفه ای باشن !) و بعد نتیجه اش رو دیدن !
موفق باشید

پس به من يه فروشگاه كه مطمئن باشه و جنسه اكبند 100% بده معرفي كنيد
در ظمن روزي چند ساعت ميشه بازي كرد كه داغ نكنه و مشكلي پيش نياد:confused:

1- من هم دنبالشم!:biggrin1:

2-اگه دوتا فن pc بزاری یه شبانه روزم بازی کنی مشکلی پیش نمی یاد.:cool:

یه تشکرم بکن(چقدر از خود راضیم:biggrin1: )

آقا شرمندم به خدا شرمندم اما باور کنید تایپیکی برای این سوالم پیدا نکردم(شما اگه سراغ دارید بگید ممنون میشم)
حالا سوالم:بچه ها مگه مود چیپ یک قطعه سخت افزاری نیست که باعث کپی خور شدن کنسول های بازی میشه؟؟:confused: پس چرا توی سایت های معروف مثلebay مود چیپ میفروشن .خوب مگه غیر قانونی نیست؟ مثلا" برای مود چیپ PS2 سونی چه واکنشی نشون داد؟ بعد اینا رو کجا درست میکنن؟؟؟ (کارخانه سازنده نداره دیگه جون یه وسیله غیر قانونی و قاچاقه)
ممنون میشم پاسخ بدین:love:
و باز هم از مدیران و کلیه دوستان برای این سوال بیخودم در این تایپیک معذرت خواهی میکنم

آقا شرمندم به خدا شرمندم اما باور کنید تایپیکی برای این سوالم پیدا نکردم(شما اگه سراغ دارید بگید ممنون میشم)
حالا سوالم:بچه ها مگه مود چیپ یک قطعه سخت افزاری نیست که باعث کپی خور شدن کنسول های بازی میشه؟؟:confused: پس چرا توی سایت های معروف مثلebay مود چیپ میفروشن .خوب مگه غیر قانونی نیست؟ مثلا" برای مود چیپ PS2 سونی چه واکنشی نشون داد؟ بعد اینا رو کجا درست میکنن؟؟؟ (کارخانه سازنده نداره دیگه جون یه وسیله غیر قانونی و قاچاقه)
ممنون میشم پاسخ بدین:love:
و باز هم از مدیران و کلیه دوستان برای این سوال بیخودم در این تایپیک معذرت خواهی میکنم

سلام
درسته یه قطعه هست که کنسول رو هک میکنه!
غیرقانونی هست ولی فروشش تو سایتهایی مثل ebay فکر نکنم مشکلی باشه چون اونجا هر چی کاربرا میزارن میرفروشن و مثل یه سمساریه پس مطمئنا مشکلی نیست...
خب همچین چیزه خیلی خاضی نیست که بخواد کارخانه بزنن یه کارگاه کوچیک هم...
در ضمن این مدچیپ ها تو کشورهایی مثل چین و مالزی و ... ساخته میشن که از این نظر ها مشکلی ندارن چون کپی رایت ندارن....

من یه جا خوندم الیت مشکل گرما نداره .

راسته ؟

بهتر شده ولی 100% مشکلش حل نشده...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or