راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ببينيد بچه ها limited edition يه پكي هستش كه داخلش 2 تا بازي هستش 2 تا دسته بيسيم يه remot ويه هارده 20gb و يه كابل hd اون دو تا بازيم pgr3 و perfect dark zero هستش قيمتشم 600تومان به نظرتون ميرزه:laughing:

با توجه به اینکه microsoft داره کنسول های کپی خوره شده رو بن میکنه بهتر نیست به جای نسخه ی perinum ادم بیاد یه core رو با مموری و یه دسته اضافی بخره؟
دوم آیا مدل core دسته های بیسیم رو ساپورت میکنه؟

فکر کنم این پک رو تو Ebay یا amaozn میفروختن:);)
من هم یه چیزهایی تو xbox.com دیده بودم... حالا یادم اومد

با توجه به اینکه microsoft داره کنسول های کپی خوره شده رو بن میکنه بهتر نیست به جای نسخه ی perinum ادم بیاد یه core رو با مموری و یه دسته اضافی بخره؟
برای مدل core همه ی وسایلی را که premium دارد را می توانید به صورت لوازم جانبی بخرید...;)

Last edited by a moderator:

اول که perinum نه premmium :p
در ضمن شما اگه پرمیوم رو هم بگیری در صورت نیاز باید یه دسته هم بگیری
و همینطور اگه کوره بگیری بدرد نمی خوره چ.م اگه واقعا لایو می خوای وصل شی اون هدست بدردت می خوره اما این روی کوره نیست و همینطور که باید حدا اقل یه مومری هم واسه سیو بگیری که این دیگه در پرمیوم نیازی نیست چون یه هارد 20 گیگ داره
در کل خرید کوره ضرر هست

بچه ها شما این همه میگین 360 داغ میکنه و ارور 3 چراغ میده و دود میشه و... از این حرفها اگه اینطوره که پس هر ماه که حدود 100 تا 190 هزار کنسول فروش میره اگه همه اینها قرار باشه بعد تز یه مدت خراب بشن که مایکروسافت تا حالا ورشکست شده بود یکم شفاف سازی کنین بی زحمت!!!:eek: :eek: :confused:

سلام
بچه ها اون هایی که بن شدن و می خوان دوباره به لایو وصل شن باید کور بگیرن و دسته و هارد و سایر لازم جانبی رو هم از روی کنسول قبلی جدا کنن این جوری به نفعشونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or