راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بابا یکی قیمت 360 core و premium رو بگه!!

در ضمن core 360 مموری داره؟

چند گیگه؟

قيمت Core و Primum رو در اين تاپيك نوشته و به روز هم هست :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3919&page=3
روي Core مموري نداره بايد براش بخري كه قيمت 35 تومن هست (اگر اشتباه نكنم) 64Meg هم بيشتر نيست يعني فقط براي سيو كردن بازي ها هست(البته براي سيو بازي ها تازه خيلي هم زياد هست) ولي بهش ميتوني هارد هم وصل كني كه اون 80تومنه و 20گيگ هست.

اقا من امروز زنگ زدم به فروشگاه يگانه ازشون xbox360elite را پرسيدم گفتن كه داريم !!!! پرسيدم قيمتش چنده گفت شنبه زنگ بزن از مسؤلش بپرس :confused:
اقا يكي كه تو تهران هست مرگ من بره پيگير بشه ببينن واقعا دارن يا نه يا شما هم يه زنگي بزنيد .:love:

من هم چند روز پيش از اون پسره كه تو شادي كار ميكنه (اسمش يادم نيست) در مورد اليت پرسيدم گفت كه داريم ولي كپي خور نشده قيمت رو هم گفت 800 تومان:eek:
البته اليت توي مغازش نبود
ضمنا مثل اينكه pre و core هم ارزون شدن از چند جاي توپخونه قيمت گرفتم دور و بر 440-430 بود همشون هم 220 ولت و درايو سامسونگ

ضمنا مثل اينكه pre و core هم ارزون شدن از چند جاي توپخونه قيمت گرفتم دور و بر 440-430 بود همشون هم 220 ولت و درايو سامسونگ[/QUOTE]

سلام
منظورت از 220 ولت همون j/asia هست؟

من هم چند روز پيش از اون پسره كه تو شادي كار ميكنه (اسمش يادم نيست) در مورد اليت پرسيدم گفت كه داريم ولي كپي خور نشده قيمت رو هم گفت 800 تومان:eek:
البته اليت توي مغازش نبود
ضمنا مثل اينكه pre و core هم ارزون شدن از چند جاي توپخونه قيمت گرفتم دور و بر 440-430 بود همشون هم 220 ولت و درايو سامسونگ

چه خبره 800 تومان مگه سر اورده به اين قيمت ميده ps3 به قيمت 650 ميدن اونوقت اينا اومدن 800 تومان elite را ميدن واقعا چه ادمهاي فرصت طلبي هستند اين فروشنده ها تا بدونن كه ........

اول اینکه hotgoal نه به من بگو علی
در ضمن آره بابا منو هومن خیلی با هم خوبیم من از ایشون خیلی خرید کردم در ضمینه psp در ضمن من باهاشون همین الان تماس گرفتم با یاهوو گفتن که صبح ها of یا pm ندید چون سره کار هستن شما از ساعت 7 تا 12 شب هر چند دقیقه آنلاین شو خودشون یهو آن میشن یا همون موقعه ها off براش بزار
یکی می گفت که یگانه elite رو آورده
دلم هم واست میسوزه که بازی های زیبایی رو از دست بدی اما ارزششو داره شما از من میشنوی چند ماه دیگه هم صبر وقتی 360 با پردازنده های 65 نانومتری اومد بگیر چون تا جایی که من اطلاع دارم elite مشکل گرمایی قطعا داره ( به صبر کردنش میرزه دیگه خود دانی )

بابا من ميگم دارم از بي كنسولي ميميرم شما هنوز ميگيد صبر كن تا 65 نانو بياد . هميشه اينگونه پيشرفت ها ميشه فردا اگه 65 نانو بخري خبر ساخت 30 نانو مياد اونوقت ديگه اصلا نميتوني كنسول بخري !!!!!!!!!!;) همين براي elite صبر كردم براي هفت پشتم بسته.
اين id اقاي هومن چيه؟ بگو تا براش off بزارم .
درضمن نترس elite مشكل گرمايي نداره اگه اينگونه بود تو همه سايت مهمترين خبر ميشد مخصوصا تو سايت خودمون!!!نه اينكه تمام سايتها رابطه خوبي با مايكرو دارن...........;)

جناب آقای Gartell ! زیاد هول نباش،سه ماه وایسا بلکه 65 نانو ها بیاد که خنک تر لااقل کار کنن... من که مستقیما شاید پس فردا از آمریکا اوردر بدم،دبی هم نبود.

جناب آقای Gartell ! زیاد هول نباش،سه ماه وایسا بلکه 65 نانو ها بیاد که خنک تر لااقل کار کنن... من که مستقیما شاید پس فردا از آمریکا اوردر بدم،دبی هم نبود.

چطور هول نباشم . داره بازي ها يكي يكي مياد . همه كه خريدن نوبت من كه ميشه سه ماه وايسم اونوقت همه گرفتن massefect بازي ميكنن منم كه خوابم همه forza2 بازي ميكنن منم كه نميبينم همه bioshock بازي مي كنن منم كه از دنيا عقب هستم منظورتون از سه ماه منتظر بودن اينه ديگه :confused:

راستي از امريكا كه گفتي اوردن حتما به من خبر بده .
حالا كي بخواد اين elite ها كپي خور بشه:-"
كسي خبر داره از وضعيت كپي خور بودن اين elite ها ؟

بابا من ميگم دارم از بي كنسولي ميميرم شما هنوز ميگيد صبر كن تا 65 نانو بياد . هميشه اينگونه پيشرفت ها ميشه فردا اگه 65 نانو بخري خبر ساخت 30 نانو مياد اونوقت ديگه اصلا نميتوني كنسول بخري !!!!!!!!!!;) همين براي elite صبر كردم براي هفت پشتم بسته.
اين id اقاي هومن چيه؟ بگو تا براش off بزارم .
درضمن نترس elite مشكل گرمايي نداره اگه اينگونه بود تو همه سايت مهمترين خبر ميشد مخصوصا تو سايت خودمون!!!نه اينكه تمام سايتها رابطه خوبي با مايكرو دارن...........;)

باشه دیگه بعد نگی بچه ها چرا چیزی نگفتید گول خوردم
id هومن اینه : hooman_asgary2002

متأسفانه Elite هم مشکل گرمايی داره. هم همون سر و صدا رو داره !!
بنده هم بخاطر Elite صبر کردم اما ...

اين هم لينک مربوطه کامل مقايسه شده و تست شده :
http://www.llamma.com/xbox360/news/inside_the_xbox_360_elite_part_3.htm

پيروز باشی

متأسفانه Elite هم مشکل گرمايی داره. هم همون سر و صدا رو داره !!
بنده هم بخاطر Elite صبر کردم اما ...

اين هم لينک مربوطه کامل مقايسه شده و تست شده :
http://www.llamma.com/xbox360/news/inside_the_xbox_360_elite_part_3.htm

پيروز باشی

خيلي ببخشيد از اين سايتي كه شما گذاشتين اولين نفر من بودم كه خبر را گذاشتم و مقايسه را نوشته بودم .
در مورد گرما كه كاملا توضيح دادم كه چگونه نتيجه گيري كردن يه دستگاه گرما سنج بستن به هر دو كنسول elite و معمولي و ديدن كه گرما يكي پس نتيجه گرفتن كه elite هم مشكل گرمايي داره . به اين ميگن يه كار بچه گانه اين چطور مقايسه اي كه اين سايت كرده .:-"

اگه بخواي بدوني elite مشكل گرمايي داره يا نه بايد ببيني كه ايا elite هم براي اين گرماش مشكل چراغ قرمز داره يانه كه تا الان هم نداشته در هيچ سايتي گذارش نشده پس تا الان نتيجه ميگيريم كه elite مشكل گرمايي نداره ولي باز بايد زمان بگذره تا ببنيم كه مشكلات هست يا نه .
به اين ميگن مقايسه .
اصلا elite بخواد 400 درجه گرما داشته باشه ايا اين گرما باعث مشكل ميشه يا نه ؟
مايكروسافت خودش گفته كه مشكل گرمايي كه در xbox360 هاي معمولي بود و باعث ميشد كه بعضي از قطعات در كنسول اسيب ببينه ما اونها را در elite تغيير داديم .
همين طوري كه خودتم ميتوني اين تغييرات را در همين سايت با تفاوت مادربورد و مقايسه اونها ببيني .
من نميدونم چندبار بايد اين طور چيزها را توضيح بدم تا الانش هم حرف من ثابت شده است .

در مورد صداش هم كه BENQ ارامتر كار ميكنه و در لود كردن بازي ها سريعتر از بقيه عمل ميكنه اينو چند سايت گفته .

Mishe bizahmat begi az koja mishe fahmid 65 nano boodan 360 ro chon man alan landan hastam va mikham yek 360 bekharam bebinam inja mishe 65 nanoye ke migid ro peyda kard ya na

خيلي ببخشيد از اين سايتي كه شما گذاشتين اولين نفر من بودم كه خبر را گذاشتم و مقايسه را نوشته بودم .
در مورد گرما كه كاملا توضيح دادم كه چگونه نتيجه گيري كردن يه دستگاه گرما سنج بستن به هر دو كنسول elite و معمولي و ديدن كه گرما يكي پس نتيجه گرفتن كه elite هم مشكل گرمايي داره . به اين ميگن يه كار بچه گانه اين چطور مقايسه اي كه اين سايت كرده .:-"

اگه بخواي بدوني elite مشكل گرمايي داره يا نه بايد ببيني كه ايا elite هم براي اين گرماش مشكل چراغ قرمز داره يانه كه تا الان هم نداشته در هيچ سايتي گذارش نشده پس تا الان نتيجه ميگيريم كه elite مشكل گرمايي نداره ولي باز بايد زمان بگذره تا ببنيم كه مشكلات هست يا نه .
به اين ميگن مقايسه .
اصلا elite بخواد 400 درجه گرما داشته باشه ايا اين گرما باعث مشكل ميشه يا نه ؟
مايكروسافت خودش گفته كه مشكل گرمايي كه در xbox360 هاي معمولي بود و باعث ميشد كه بعضي از قطعات در كنسول اسيب ببينه ما اونها را در elite تغيير داديم .
همين طوري كه خودتم ميتوني اين تغييرات را در همين سايت با تفاوت مادربورد و مقايسه اونها ببيني .
من نميدونم چندبار بايد اين طور چيزها را توضيح بدم تا الانش هم حرف من ثابت شده است .

در مورد صداش هم كه BENQ ارامتر كار ميكنه و در لود كردن بازي ها سريعتر از بقيه عمل ميكنه اينو چند سايت گفته .
بازم اینها باعث نمی شه پول دوباره برای کنسولی که داریم بدیم
مگر کسی از روی علاقه شدید به گل محمدی 60 بخواد نسخه Elite رو هم بخره
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or