راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اقا من امروز زنگ زدم به فروشگاه يگانه ازشون xbox360elite را پرسيدم گفتن كه داريم !!!! پرسيدم قيمتش چنده گفت شنبه زنگ بزن از مسؤلش بپرس :confused:
اقا يكي كه تو تهران هست مرگ من بره پيگير بشه ببينن واقعا دارن يا نه يا شما هم يه زنگي بزنيد .:love:

بابا صبر کن تا هومن ( grooss ) بیاره با قیمت خوب هم بهت میده تو صبر کن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,810
نام
فرخ
بابا صبر کن تا هومن ( grooss ) بیاره با قیمت خوب هم بهت میده تو صبر کن

من كه از اقاي هومن پرسيدم گفت كه متاسفانه هنوز تو ايران نيست . دوما مگه ميتونه برامون elite جور كنه؟:love: يعني يه دستش تو خارجه؟
اقا هومن xbox360 را ميده 437 تومان كه قيمت واقعيش 399 دلار اونوقت بايد elite را هم بده 550 تومان كه تو خارج 479 دلار هست :biggrin1: اونوقت ميشه مناسب .
انصافا قيمت هاش خيلي عالي .

اقايhotgoal چطور ميشه با اين grooss تماس بگيرم . بابا من دارم از بي كنسولي ميميرم كنسولم را فروختم به خاطر elite و دوباره نميتونم برم همين معموليها را بخرم اونوقت يعني شكست خوردم و بازي هاي forza2 با massefect هم كم مونده بياد اونوقت همه بازي ميكنن منم كه فقط نگاه ميكنم .

به من elite :(

naeemtop

کاربر سایت
Mar 30, 2007
97
age dar ayande bazihaye japoni mese dark cloud baraye x360 release beshe ro ntsc/u nemiad faghat ro j miad?
manzor az j hamon ntsc/j hast ya asia/j?
core bekharim misarfe age pol nadashte bashim permium begirim?
chetor 2 x360 shabake mishe kabl to jabe mojode?to jabeye core chetor?
bebakhshid az modiran fonte farsim kharab shod

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من كه از اقاي هومن پرسيدم گفت كه متاسفانه هنوز تو ايران نيست . دوما مگه ميتونه برامون elite جور كنه؟:love: يعني يه دستش تو خارجه؟
اقا هومن xbox360 را ميده 437 تومان كه قيمت واقعيش 399 دلار اونوقت بايد elite را هم بده 550 تومان كه تو خارج 479 دلار هست :biggrin1: اونوقت ميشه مناسب .
انصافا قيمت هاش خيلي عالي .

اقايhotgoal چطور ميشه با اين grooss تماس بگيرم . بابا من دارم از بي كنسولي ميميرم كنسولم را فروختم به خاطر elite و دوباره نميتونم برم همين معموليها را بخرم اونوقت يعني شكست خوردم و بازي هاي forza2 با massefect هم كم مونده بياد اونوقت همه بازي ميكنن منم كه فقط نگاه ميكنم .

به من elite :(

اول اینکه hotgoal نه به من بگو علی
در ضمن آره بابا منو هومن خیلی با هم خوبیم من از ایشون خیلی خرید کردم در ضمینه psp در ضمن من باهاشون همین الان تماس گرفتم با یاهوو گفتن که صبح ها of یا pm ندید چون سره کار هستن شما از ساعت 7 تا 12 شب هر چند دقیقه آنلاین شو خودشون یهو آن میشن یا همون موقعه ها off براش بزار
یکی می گفت که یگانه elite رو آورده
دلم هم واست میسوزه که بازی های زیبایی رو از دست بدی اما ارزششو داره شما از من میشنوی چند ماه دیگه هم صبر وقتی 360 با پردازنده های 65 نانومتری اومد بگیر چون تا جایی که من اطلاع دارم elite مشکل گرمایی قطعا داره ( به صبر کردنش میرزه دیگه خود دانی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر