راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

کی گفته عرضه نمیشه واسه کشور های اروپایی ؟ تاریخ پخشش در استرالیا هم معلوم شده ولی یادم نیست...
اولا که استرالیا، اروپا نیست! بعدشم فعلا که قرار نیست عرضه بشه. من از 6 ماه آینده صحبت نمی کنم! elite قراره در زمستان در استرالیا عرضه اونم به خاطر فروش خوب این کنسول و علاقه مردم به این کنسول در این کشور که اونم باز برمی گرده به صحبت های پست قبلی من. من دارم از الان صحبت می کنم و چرا مثلا 120 گیگ رو توش گذاشته!;)

ببخشید وسط کتک کاریتون مزاحم شدم :blushing:
یه سوال این رجیون j-asia برقش 220 یا 110 ؟
اگه 110 هستن تبدیل 220 توی جعبشون هست ؟ اگه نیست قیمتش چنده ؟ :blink:

بازاریابی مایکروسافت برای elite کاملا حرفه ای صورت گرفته و اکثر ایرادتی که از این کنسول گرفته می شه به خاطر اینکه اصلا فلسفه ساخت elite برای خیلی ها مخصوصا در ایران مشخص نیست!

اون هارد 120 گیگ که از نظر شما و تمام کاربرای این سایت یه چیز کاملا بی مصرفه از نظر خیلی از امریکایی ها یه چیز کاملا ضروریه و خیلی اصرار به مایکروسافت می کردن که هارد رو افزایش بده دلیلشم اینکه اونا از market place به طور کامل استفاده می کنن و فیلم ها و شو های اونو دانلود می کنن (مثل ما نیستن که ققط برن تو محیط live market بچرخن و عکساشو نگاه کنن!) که برای فیلم های با کیفیت hd حتی هارد 120 هم نسبتا کمه دیگه چه برسه به 20 گیگ!

مصرف اصلی HDMI هم مال بازار امریکاست و اگر دقت کنید این کنسول فقط در امریکای شمالی عرضه می شه و اصلا برای کشور های آسیایی و حتی اروپایی در نظر گرفته نشده چون ms دقیقا می دونه چی رو کجا باید بفروشه!

man in gofte shoma ro tayeed mikonam ke elite faghat makhsoos usa hast va alan dar europe peyda nemishe , vali yek nokte ro nafahmidam va ba ejaze miporsam , shoma to yek topic dige goftin ke 360 hayee ke bad az febrivary 2006 toolid shodan moshkel garmayee nadaran vali inja migid elite ham moshkel garmayee dare, mishe bishtar tozih bedin chon man gij shodam,

man in gofte shoma ro tayeed mikonam ke elite faghat makhsoos usa hast va alan dar europe peyda nemishe , vali yek nokte ro nafahmidam va ba ejaze miporsam , shoma to yek topic dige goftin ke 360 hayee ke bad az febrivary 2006 toolid shodan moshkel garmayee nadaran vali inja migid elite ham moshkel garmayee dare, mishe bishtar tozih bedin chon man gij shodam,
در مورد مشکل گرمایی اول بگم من اصلا نگفتم که elite مشکل گرمایی داره یا نه و در مورد این موضوع هم بچه ها با استناد به یسری سایت که elite رو review کرده بودن می گن. اون صحبت منم که گفته بودم بعد از feb 2006 ایراد نداره قبل از اینکه اصلا صحبتی از ساخت elite بشه، نوشته شده بوده.
ببین دوست عزیز اینکه کنسول های بعد از feb 2006 مشکل گرمایی ندارن این نیست که اینا هیچ مشکلی ندارن و باز احتمال داره کنسول خراب شه ولی کنسول هایی که قبل از feb 2006 تولید شده بودن کلا ایرادات زیادی داشتن که مایکروسافت یسری تعییرات جزیی در سخت افزار کنسول هایی که بعد از feb 2006 ساخته شدن ایجاد کرد. البته باز احتمال خرابی زیاده چون کلا کیفیت ساخت 360 پایینه حالا برای هر ماهی هم باشه ساختش مهم نیست. ولی اگه بخوای شما آمار بگیری کنسول هایی که قبل از feb 2006 تولید شدن بیشتر از کنسول هایی که بعد از این ماه تولید شدن مشکل گرمایی و 3 چراغ قرمز دارن.

بسم الله الرحمن الرحیم.

بنده یک عدد ایکس باکس 360 پرمیوم میخواهم بخرم.
بنده هیچ اطلاعی از رجیون ها و مدل هاش ندارم.اگر میشه برام توضیح بدید تا بتونم یه دستگاه خوب بخرم.در ضمن.میخوام وصل مانیتور نم.ایا کابل مربوطه داخل جعبه است؟ایا کنسولی که در تهران میخرم کپی خور هست؟
خواهشا برام از همه چیش توضیح بدید.چون اصلا هم با این سرعت نمیتونم صفحات قبلی رو ورق بزنم.
با تشکر...

بسم الله الرحمن الرحیم.

بنده هیچ اطلاعی از رجیون ها و مدل هاش ندارم.اگر میشه برام توضیح بدید تا بتونم یه دستگاه خوب بخرم.در ضمن.میخوام وصل مانیتور نم.ایا کابل مربوطه داخل جعبه است؟ایا کنسولی که در تهران میخرم کپی خور هست؟
خواهشا برام از همه چیش توضیح بدید.چون اصلا هم با این سرعت نمیتونم صفحات قبلی رو ورق بزنم.
با تشکر...

شما ابتدا اين تاپيك رو بخون:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786
بعد اگه باز سوالي داشتي اينجا بپرس;)

بسم الله الرحمن الرحیم.

با تشکر...

شما حتما رجیون J/Asia بگیر اگه پول داره یه فن هم بگیر کابل VGA هم از اونجا برای وصل کذدن به مانیتور بگیر چون تو جعبه نیست کنسولی هم که می خری همه کپی خور شده
یه محافظ کامپیوتر هم واسش بگیر
قیمتش هم تو تهران از 500 شروع میشه تا 540 اگه بتونی از اون ور آب بیاری بهتر چون
تاریخ کنسول بروز تر هست و مطمئن تر
اگه رجیون های دیگه گرفتی حتما آداپتور تبدیل برق 110 به 220 رو بگیر

سلام
آقا به نظر شما این فروشنده های خوش انصاف ما:laughing: چرا قیمت 360 رو اینقدر کشیدن پایین ...........شاید یک دلیلش این باشه کی elite داره میاد:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or