راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بله می تونه پخش کنه البته این مورد بستگی به داشبوردت داره مثلا اگه داشبوردت رو جدیدا به روز کنی می تونی فرمت Mpeg4 رو هم اجرا کنی .
فایلهای تصویری رو فعلا نمیشه ریخت روی هارد .
میشه آهنگهای صوتی و تصویری رو با هم رایت کرد و در 360 اجرا کرد اما نمی تونی روی هارد بریزی عکسها رو هم نمیشه فقط میشه دید تنها چیزی که شما می تونی بریزی روی هارد موزیک هستش اونم از نوع Audio نه MP3 . فرمت MP3 رو فقط می تونه پخش توی هارد نمی ریزه .

عجب چیز مسخره ای
اگه نشه روی هارد ریخت میخوایم چه کار
چه ازاری هست ادم بیاد فیلم و عکس رو با 360 ببینه تازه دستگاهش هم داغ کنه
واقعا که جالبه
خوب ادم میشینه با همون کامپیوتر فیلمها و عکسها رو میبینه دیگه
خلاصه توی این زمینه ایکس باکس واقعا کم کاری کرده
عجب هارد بی مصرفی داره این 360
در مورد فرمت اهنگ هم بازم کم کاری کرده
باید یه اهنگ رو با حجم 10 برابر نسبت به MP3 تبدیل کرد بعدش ریخت روی کنسول که بازم این کم کاری مایکروسافت هست
من که اینجوری فکر میکنم به نظرم هم با توجه به 500 صفحه ای شدن 360 و موارد خونده شده به نظرم کم کم سونی داره برتریش رو نشون میده

ببخشید من الان بخام 360 بگیرم firmware چنده
همون موقع که میخری برات عوض می کنند یا باید دستگاه اونجا بمونه یا جور دیگس
برای دسته هاش شارژر هست؟چنده؟
با این تلویزیونای معمولی غرازه میشه بازی کرد یا نه؟
الان pixel premium چند میده؟
:cool:

ببخشید من الان بخام 360 بگیرم firmware چنده
همون موقع که میخری برات عوض می کنند یا باید دستگاه اونجا بمونه یا جور دیگس
برای دسته هاش شارژر هست؟چنده؟
با این تلویزیونای معمولی غرازه میشه بازی کرد یا نه؟
الان pixel premium چند میده؟
:cool:
سلام
اگه سامسونگ باشه فریم ویر 5.3
بستگی داره که کپی خورش کرده باشن یا نه ولی معمولا کپی خور شدست و به ندرست 360 کپی خور نشده گیر میاد!
شارژر هم سهت ولی قیمتش رو نمیدونم اخه همه جوره هست!
اره با تلوزیون نفتی هم میشه!

دوستان سلام دوباره
من امروز توي يکي از اين فرومهاي خارجي در مورد کنسولهاي نسل اينده يه مطلب جالب ديدم
که در مورد پلي استيشن3 بود که تا حالا جايي نخونده بودم
و يکي از مواردي هست که سوني رو از همتاي امريکايي خودش جلوتر انداخته اين هست
که ميشه با استفاده از قابليتي که داره اگه دوتا تلويزيون اچ دي کنار هم باشه ميشه در بازيهاي
دونفره که تصوير نصف ميشه با استفاده از اين تکنولوژي روي هر تلويزيون يه تصوير کامل داشت
چيز خيلي جالبي ميتونه باشه خصوصا در بازيهاي دونفره
کسي در اين مورد چيز بيشتري ميدونه يا نه نميدونم درست متوجه شدم يا نه اينم متن کامل انگليسي
Not only does the PS3 support 16:9 output, but the console sports dual HDMI outputs
which can be used separately, or simultaneously to generate separate
portions of the image, giving you the potential for 32:9 panoramic
video (that's two 16:9 images side-by-side). This, however,
requires two separate HD-capable displays and is a very costly option.
For more standard display options, the PS3 also offers composite
, S-video, and component outputs.

و يه جمع بندي در مورد سوني و ايکس باکس
راستش هم سوني3 هم 360 خوبن و هم اينکه ادم رو بين دو راهي قرار ميدن
هر کدوم يه برتري هايي دارن که ديگري نداره
از مزاياي سوني3 و اينکه اون رو به 360 ترجيح بديم چي هست و بلعکس؟
راستش هارد 360 که به مفت نمي ارزه وقتي نشه روش بازي ريخت حالا بياد 1000 گيگ هم هارد داشته باشه
به چه دردي ميخوره لا اقل هارد سوني کارايي اون بيشتره
در مورد سوني3 ميشه روش عکس و اين چيزا ريخت اما روي هارد 360 ميشه اهنگ و فيلم بازيها رو ريخت
و در هنگام بازي به اهنگ گوش داد
در مورد هک شدن سوني3 خبرهايي دوستان دادن که تونستن بازيها رو روي هارد اجرا کنند
و يه خبرهايي هم هست که شايد بشه بازيها رو روي دي وي دي ريخت و اجرا کرد
خلاصه احتمال هک شدن سوني زياده
در مورد رزولوشن به نظر مياد کيفيت روي سوني بخاطر 1080پي بيشتر از 360 با 720پي باشه
و در مورد سخت افزاري هم ميشه گفت سوني بهتره هم داغ نميکنه برعکس 360 که خيلي داغ ميکنه
حتي اليته 360 هم مشکل گرمايي داره
در مورد قيمت هم با هم تفاوتي ندارن و ميشه گفت برابرند و در مورد بازي هم توي اروپا و امريکا قيمت بازيهاشون
برابر هست برعکس ايران
در مورد بازي هم کم کم داره بازيهاي سوني مياد نمونش برنوت پارادايز که زمستون مياد
يا کال او ديوتي 4 و غيره
اینا رو گفتم تا یه جورایی با هدف من از گرفتن یه کنسول اشنا بشین و من رو یه راهنمایی
خالصانه کنید نه اینکه از روی تعصب چیزی رو عنوان کنید
من دوست دارم کنسولی که میگیرم از نظر گرافیکی و کیفیت پخش بازیها من رو راضی کنه
یعنی کیفیت و کرافیک روی یه تی وی اچ دی عالی باشه و بازیهای اون کنسول هم خوب باشن
در مورد هر دو کنسول میشه گفت که بازیهای خوبی هر دو دارن من یه دموی اچ دی از Killzone2
و یه دموی اچ دی هم از Gears of War گرفتم واقعا دموی 360 از Gears of War و نحوه فیلم برداری در
نسخه 360 بهتره اما به نظرم هیجان بازی Killzone2 بیشتر از اون باشه البته نمیشه از روی دمو نظر داد
خلاصه میخوام بگم که از نظر بازی نمیشه گفت کدوم بهتره من بدنبال کنسولی هستم که بتونه من
رو راضی نگه داره و با توجه به اینکه اسمشون کنسول نسل اینده هست طوری نباشه که
مثلا 2 سال دیگه از رقیبش عقب بیوفته چه از نظر گرافیکی و چه از نظر بازی
حالا به نظر دوستانی که اطلاعات کافی توی این زمینه دارن کدوم کنسول برای من مهمه
اگه امیدی به هک شدن سونی باشه و مثلا ظرف امسال یا سال دیگه هک بشه و بازیهاش هم
به قیمت مناسب بشه به نظر من شاید سونی بهتر باشه اما اگه اینطور نباشه به نظرم 360 میتونه
مناسب تر باشه هم قیمت خوبی داره هم جا افتاده تره البته من هنوز نتونستم با مسئله
گرم شدن 360 کنار بیام و یه جورایی من رو توی گرفتن اون سست کرده چون دوست ندارم بعد از مدتی استفاده با
دردسرهای داغ کردن اون مواجه بشم خلاصه کنسولی میخوام که دردسر و مشکلات کمتری داشته باشه
با این اوصاف من رو کمک کنید تا به یه جمع بندی درست برسم من این تاپیک رو هم توی بخش
360 داران و هم بخش سونی داران مطرح کردم تا دوستان بتونن من رو خالصانه کمک کنند تا
بعد یه عمری کنسول گرفتم از گرفتن اون نا امید نشم
با توجه به اینده و دورنمایی که در انتظار اونها هست

از دوستان ميخوام که نظرشون رو در مورد اينکه کدوم کنسول بهتره بگن و در مورد مزايا و معايبي که از قلم
افتاد هم بيشتر بنويسيد خلاصه با يه جمع بندي ميشه گفت کدوم کنسول شرايطش بهتره؟
از نکاتي بگيد که اون رو از ديگري متمايز ميکنه
مرسي

یه چیز جالب کشف کردم!!!! شایدم شما بدونید

دیشب داشتم هد ستxbox رو تست میکردم که ببینم سالمه یا نه . توی بازیه rainbow six بودم. بعد همینطوری گفتم regrop دیدم اون دوتا مامورم دارن دنبالم میان گفتم شاید دستم به دکمه خورده بعد گفتم hold واستادن :eek: :eek: شاخ دراوردم .چند بار دیگه امتحان کردم .دیدم کار میکنه خیلی حال کردم لذت بازی چند برابر شده بود .شما هم امتحان کنید
دمت گرم عجب چیزی کشف کردی:smoke:
GOOD LUCK

راستش هارد 360 که به مفت نمي ارزه وقتي نشه روش بازي ريخت حالا بياد 1000 گيگ هم هارد داشته باشه
دلیل اینکه روی هارد 360 نمی شه هر چیزی ریخت و یا برداشت به خاطر فیلم هایی که است که در xboxlive برای دانلود قرار داده می شه چون اگه قرار باشه هاردش جوری باشه که راحت بشه فایلاشو کم و زیاد کرد اونوقت از نظر کپی رایت برای شرکت هایی که فیلم و شو های خود را در live قرار می دن مشکل پیش میاد که البته به درد ایرانی ها نمی خوره این چیزا برای همین هاردش تقریبا به درد کار خاصی نمی خوره.
در مورد رزولوشن به نظر مياد کيفيت روي سوني بخاطر 1080پي بيشتر از 360 با 720پي باشه
الان هر دو کنسول رزولوشن 1080p رو دارند ولی ps3 بازی های بیشتری رو داره که از رزولوشن 1080p پشتیبانی می کنند. 360 فقط 2-3 تا بازی در حال حاضر داره که 1080p باشه که البته فکر هم نکنم زیاد این رزولوشن در 360 استقبال شه ازش.
در مورد بازي هم کم کم داره بازيهاي سوني مياد نمونش برنوت پارادايز که زمستون مياد
يا کال او ديوتي 4 و غيره
این دو بازی هر دو رو 360 هم خواهد آمد.
من دوست دارم کنسولی که میگیرم از نظر گرافیکی و کیفیت پخش بازیها من رو راضی کنه
هردوشون راضیت می کنه مطمئن باش.
در مورد هر دو کنسول میشه گفت که بازیهای خوبی هر دو دارن من یه دموی اچ دی از Killzone2
دمویی که از بازی Killzone2 در اینترنت وجود داره یک دموی pre-render هست و به هیج وجه تصویر بازی نیست! اصلا روی اون دمو هیچ گونه حسابی باز نکنید.
مثلا 2 سال دیگه از رقیبش عقب بیوفته چه از نظر گرافیکی و چه از نظر بازی
از نظر گرافیکی تا 2-3 سال دیگه به احتمال زیاد 360 از ps3 عقب می افته چون به هر حال ps3 قوی تره ولی در مورد اینکه کدوم یک بازی بهتر و بیشتر براش خواهد اومد نمی شه الان نظری داد.
البته من هنوز نتونستم با مسئله
گرم شدن 360 کنار بیام و یه جورایی من رو توی گرفتن اون سست کرده چون دوست ندارم بعد از مدتی استفاده با
دردسرهای داغ کردن اون مواجه بشم خلاصه کنسولی میخوام که دردسر و مشکلات کمتری داشته باشه
از نظر مشکلات خرابی ps3 خیلی سرتره و تقریبا اصلا مشکل خاصی نداره ولی خوب معایبی هم داره که مهمترینش اینکه فعلا کپی خور نشده و اصلا معلوم نیست بازی هاش بعد از کپی شدن قراره به چه شکلی عرضه شه.

اگه آنلاین باز هستی هیچی XBOX LIVE نمی شه ولی اگه نیستی و طرفشم نمی خوای بری یکی از محاسن اصلی 360 رو باید بزاری کنار.

آخرین ویرایش:
سلام
ببینید در مورد گرفتن دستگاه های نسل بعد بدون هیچ تردیدی ایکس باکس360 بهتره حالا من دلایل خودم رو میگم بعد خودتون قضاوت کنید:1-ایکس باکس الان 170 تا بازی داره در صورتی که پلی3 فکر کنم نهایت20 تا بازی داشته باشه2-تجربه نشون داده که همیشه بازی های ایکس باکس از پلی استیشن بهتر بوده شما میتونید بازی های مشترک بین پلی استیشن2 و ایکس باکس1 رو مقایسه کنی تا متوجه شی بازی هایی مثل fifa street2-scar face-splinter و...که در مورد ایکس باکس360 و پلی استیشن3 هم همین امر صادق هستش بازی هایی مثل oblivion- call of duty3-fight night round3- Assassins Creedو...3-شما میگی در اروپا و امریکا قیمت بازی هاشون تقریبا یکی هستش حرف شما درست ولی مگه ما تو امریکا یا اروپا هستیم که این حرفو میزنی الان بازی ایکس باکس360 پنج یا شش هزار تومنه در صورتی که بازی پلی استیشن3 بالای 60 هزار تومن هستش یعنی شما برای خرید 2 تا بازی پلی استیشن3 باید بالای 120 هزار تومن پول بدی 4-در مورد کپی خور کردن پلی استیشن3 امکان نداره حالا حالا ها بتونن کپی خورش کنند ایکس باکس 360 که این همه هم زود تر اومده هنوز به طور کامل کپی خور نشده (مود چیپ) 5-در مورد داغ کردن ایکس باکس هم حق با شماست ولی اگه از اول یه فن بهش بزنی مشکلی پیش نمیاد 6- اصلا شک نکن برو با خیال راحت ایکس باکس360 بگیر راستی جدید ترین splinter هم فقط برای ایکس باکس360 میاد:love:

سلام دوستان
کسی میدونه کیفیت دیسک های اچ پی چطوره ؟

کیفیت قابل قبولی دارند من یک بازی (Prey) که اولین بازی 360 ام بود را بر روی آن تا انتها رفتم و هنوزم که بازی دست دوستم است سالم و سر حال از روی DVD خوانده می شود

دلیل اینکه روی هارد 360 نمی شه هر چیزی ریخت و یا برداشت به خاطر فیلم هایی که است که در xboxlive برای دانلود قرار داده می شه چون اگه قرار باشه هاردش جوری باشه که راحت بشه فایلاشو کم و زیاد کرد اونوقت از نظر کپی رایت برای شرکت هایی که فیلم و شو های خود را در live قرار می دن مشکل پیش میاد که البته به درد ایرانی ها نمی خوره این چیزا برای همین هاردش تقریبا به درد کار خاصی نمی خوره.

الان هر دو کنسول رزولوشن 1080p رو دارند ولی ps3 بازی های بیشتری رو داره که از رزولوشن 1080p پشتیبانی می کنند. 360 فقط 2-3 تا بازی در حال حاضر داره که 1080p باشه که البته فکر هم نکنم زیاد این رزولوشن در 360 استقبال شه ازش.

این دو بازی هر دو رو 360 هم خواهد آمد.

هردوشون راضیت می کنه مطمئن باش.

دمویی که از بازی Killzone2 در اینترنت وجود داره یک دموی pre-render هست و به هیج وجه تصویر بازی نیست! اصلا روی اون دمو هیچ گونه حسابی باز نکنید.

از نظر گرافیکی تا 2-3 سال دیگه 360 از ps3 عقب می افته چون به هر حال ps3 قوی تره ولی در مورد اینکه کدوم یک بازی بهتر و بیشتر براش خواهد اومد نمی شه الان نظری داد.

از نظر مشکلات خرابی ps3 خیلی سرتره و تقریبا اصلا مشکل خاصی نداره ولی خوب معایبی هم داره که مهمترینش اینکه فعلا کپی خور نشده و اصلا معلوم نیست بازی هاش بعد از کپی شدن قراره به چه شکلی عرضه شه.

اگه آنلاین باز هستی هیچی XBOX LIVE نمی شه ولی اگه نیستی و طرفشم نمی خوای بری یکی از محاسن اصلی 360 رو باید بزاری کنار.
xbox 360 از لحاظ سخت افزاری بسیار قوی تر است؟:mad:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or