راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

با سلامي گرم به همه بازي سنتريهاي گل
رسيدن صفحات تايپيك به عدد فوق العاده 500 رو به همه تبريك ميگم و مطمئنم تاحالا هيچ تايپيكي به اين فعاليت نبوده :love: :love: :biggrin1: :biggrin1:

سلام
یه سوال
با ایکس باکس میشه فایل های تصویری دید ؟
اگه میشه با چه فرمتی ؟
میشه زد روی هارد ؟
میشه اهنگ های صوتی و اهنگ های تصویری با هم رایت و همشونو روی ایکس باکس بریزیم ؟
عکس ها زو میشه ریخت روی هارد ؟
ممنون از کسی که جوابه ما رو کامل بده

سلام
یه سوال
اگه میشه با چه فرمتی ؟
میشه زد روی هارد ؟
این جواب یکی از سوال هات:

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=169676&postcount=5864

سلام
یه سوال
اگه میشه با چه فرمتی ؟
میشه زد روی هارد ؟
بله می تونه پخش کنه البته این مورد بستگی به داشبوردت داره مثلا اگه داشبوردت رو جدیدا به روز کنی می تونی فرمت Mpeg4 رو هم اجرا کنی .
فایلهای تصویری رو فعلا نمیشه ریخت روی هارد .
میشه آهنگهای صوتی و تصویری رو با هم رایت کرد و در 360 اجرا کرد اما نمی تونی روی هارد بریزی عکسها رو هم نمیشه فقط میشه دید تنها چیزی که شما می تونی بریزی روی هارد موزیک هستش اونم از نوع Audio نه MP3 . فرمت MP3 رو فقط می تونه پخش توی هارد نمی ریزه .

خب ميشه به ما بگيد چه طوري اين كارو كردين ؟

هيچي راحت cd را گذاشتم توي xbox360 و rip كردم و كپي كردم توي هارد به همين راحتي .ديگه اين نياز به توضيح داره ؟:-"
مثل اينكه xbox360 استثنايي بود من خبر نداشتم و از دستش دادم ؟!!

هيچي راحت cd را گذاشتم توي xbox360 و rip كردم و كپي كردم توي هارد به همين راحتي .ديگه اين نياز به توضيح داره ؟:-"
مثل اينكه xbox360 استثنايي بود من خبر نداشتم و از دستش دادم ؟!!

خب مگه بقيه چيكار ميكنن:biggrin1: همه اين كارو ميكنن شما ميگي من cd رو گذاشتم تو دستگاه و Rip كردم خب مسلمه كه شما يك Audio cd گزاشتي تو دستگاه نه mp3 چون نميشه mp3 ريخت تو دستگاه شما وقتي ميخواي يك آهنگ كه به صورت Audio هست بريزي تو كامپيوتر مياي با يك نرم افزار اونو rip ميكني 360 هم همين كارو ميكنه ديگه:cheesygri ;)

من تو عمرم يه Audio cd نخريدم . cd كه توش 100 الي 150 اهنگ توش باشه ديگه به اون نميگن audio cd

كاش الان كنسولم بود ثابت ميكردم من ديگه هيچ بحثي ندارم چون تا اخرت هم بريم همين بحث ادامه پيدا ميكنه و بيجهت باورش با خودتون يا نه يا اره .
پس ديگه ادمه نديد .
اصلا من يه حرفي گفتم شما فراموش كنيد اگه خواستيد ادامه بديد كه ميدونم ميديد پست خصوصي بديد ;)

100 تا 150 آهنگ رو AiudoCD ؟؟؟ :eek:
خوب اگه یه کم راهنمایی بکنید که چطوری این همه آهنگ رو بصورت AudioCD درآوردین که بعد تونستین Rip کنین ، ممنون می شم! بگید ما هم استفاده کنیم! بگید از کدوم برنامه استفاده کردید!

100 تا 150 آهنگ رو AiudoCD ؟؟؟ :eek:
خوب اگه یه کم راهنمایی بکنید که چطوری این همه آهنگ رو بصورت AudioCD درآوردین که بعد تونستین Rip کنین ، ممنون می شم! بگید ما هم استفاده کنیم! بگید از کدوم برنامه استفاده کردید!
ایشون هم نگفتن audio منظورشون همون mp3 هست !

آخه کجای دنیا mp3 رو rip می کنن؟ mp3 خودش یه فرمت rip شدس! در ضمن کپی کردن mp3 مستقیم روی 360 وجود نداره. کسایی هم که می گن ما انجام دادیم تبریک می گم بهشون ولی اطلاعاتشونو در این ضمینه برای خودشون نگر دارن چون احتیاجی اینجا نیست بهش!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or