راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
نمیدونم این خبر از کجا اومده اما تا اونجایی که من میدونم نمیتونه درست باشه
1- دسته های PS تا آخرین پیچش مارک تجارتی سونی هست /حالا عمرا سونی اجازه بده یه همچین کاری بشه!!
2-موس و کنترل مشخصا برای بازی کردن نیستن!! همین الان گفته شده میشه مستقیم موس و کیبورد رو به PS3 وصل کرد اما غیر از موارد خاصی که سازنده گان بازی این امتیاز رو گزاشتن مزیتی غیر از اینکه به راحتی بتونید تو نت بچرخید نداره!!پس دلتون رو برای یه FPS صابون نزنید!!

این نظر من بود ;)
نمی دونم در کجا بود که خوندم:

مایکروسافت این دستگاه رو تایید کرده و می خواد از اون پشتیبانی کنه!

می دونی این یعنی چی؟ یعنی با گذاشتن آپدیت هایی در XBL می تونه کاری کنه اون بازی کیبورد و ماوس رو بشناسه!!;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خوب خودت میگی با خیلی از بازیها کار نمیکنه!!
آخه همه فکر میکنن میتونن از این به بعد راحت Graw رو با موس و کیبورد بازی کنن

اسی میگه هنوز توضیحی ندادن پس بهتره صبر کنی و سریع نتیجه گیری نکنی!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

سلام اشکان جان، آقا شما با دستگاهتون تونستید به لایو وصل شید؟ داداشه من تصمیمشو گرفته یکی بخره، اما خوب حالا که اون میخواد بخره من منیخوام از آب گلالود ماهی هم بگیرم، یعنی یجوری باشه که بتونم از امکانات لایو (منظورم بازی کردنش نیست -- کلا!) استفاده کنم. میخوام بدونم الان شما مشکلی ندارید؟ بن من نشدید؟

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
از دوستان کسی قیمت و محل فروش دقیق دستگاه Xbox360 را در دبی می داند؟
اگر کسی هست لطفا سریع راهنمایی کند که یک مسافر سراغ دارم که از دبی دارد بر می گردد.
از من میشنوی بهتره یه دستگاه UC بگیری. چون خیلی از بازیها رو PAL نیستن. البته کپی خور شده.
آقا شما با دستگاهتون تونستید به لایو وصل شید؟ داداشه من تصمیمشو گرفته یکی بخره، اما خوب حالا که اون میخواد بخره من منیخوام از آب گلالود ماهی هم بگیرم، یعنی یجوری باشه که بتونم از امکانات لایو (منظورم بازی کردنش نیست -- کلا!) استفاده کنم. میخوام بدونم الان شما مشکلی ندارید؟ بن من نشدید؟
البته ببخشید که من جواب میدم اما خواستم بگم که من وصل شدم. ولی خوب من با دستگاه کپی خور وصل نشدم یعنی دستگاه من هنوز کپی خور نیست. بازی هم نداشتم که بازی کنم. تا اونجایی هم که میدونم چند نفری هستن که وصل شدن و مشکلی نداشتند مثل آقا طاهر.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
سلام به همگی اول از همه من فکر کنم درایو هیتاچی دارم و GOW رو خیلی راحت اجرا کردم از این نظر میگم فکر میکنم چون یکی از دوستامون گفت جایی که DVD رو قرار میدی اگر سوراخ داشت هیتاچیه و اگه نداشت سامسونگه مال من 2 تا سوراخ داشت ولی اگه راه دیگه ای هست که بشه مطمئن شد لطفا بگین ولی با این حساب من تو هیچ بازی مشکل نداشتم
موضوع بعد اینکه این Frame ware 5 کی میاد و آیا من میتونم خودم نصبش کنم و درضمن مشکلاتی هم که ممکنه پیش بیاد رو بگین چون یه جا خوندم نوشته بود تمام مسئولیت آپدیت و مشکلاتی که شاید پیش بیاد به عهده خودتونه
و آخرین سوال اینکه من وقتی به لایو وصل میشم و میرم تو بازی تو بیشتر بازیها همون اول یه آپدیت میده این آپدیت ها واسه چی هست و تو بازی تاثیری میزاره؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام اشکان جان، آقا شما با دستگاهتون تونستید به لایو وصل شید؟ داداشه من تصمیمشو گرفته یکی بخره، اما خوب حالا که اون میخواد بخره من منیخوام از آب گلالود ماهی هم بگیرم، یعنی یجوری باشه که بتونم از امکانات لایو (منظورم بازی کردنش نیست -- کلا!) استفاده کنم. میخوام بدونم الان شما مشکلی ندارید؟ بن من نشدید؟
والا در مورد وصل شدنش که ما همیشه بهش وصلیم و توش می چرخیم:) البته با این اینترنت های های کلنگی که ما داریم بازی نمی تونم بکنم فعلا! ولی با اینترنت شما فکر کنم بشه یسری بازی ها رو بازی کرد. سیستم لایوشم به نظر من عالیه و هیچ مشکلی نداره! البته تنها ایرادی که ازش می گیرم اینکه تو بازی نشون نمی ده که ping ت چنده و این یکم اذیت می کنه. (البته شاید این که ping رو نشون نمی ده به خود بازی ربط داشته باشه) در کل اگه نگران بن شدن هستی باید بگم که اگه تو محیط لایوش هر چقدر بچرخشی و هر چیزی هم دانلود کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط نباید با بازی های کپی بری برای آنلاین که اونم الان دیگه اکثر بازی های جدید که کپی می شن همراه با stealth patch هستند و می شه بهشون اطمینان کرد و وارد لایو شد! اگر یه آشنا هم در خارج داشته باشی که بتونه برات point بخره و سریالشو برات بفرسته دیگه می تونی راحت از live market هم استفاده کنی که چیز های جالبی واقعا توشه.
در کل به نظر من برای کسی که اینترنتشو داره تا بازی کنه واقعا ماهی 5$ برای لایو می ارزه.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
از من میشنوی بهتره یه دستگاه UC بگیری. چون خیلی از بازیها رو PAL نیستن. البته کپی خور شده.

البته ببخشید که من جواب میدم اما خواستم بگم که من وصل شدم. ولی خوب من با دستگاه کپی خور وصل نشدم یعنی دستگاه من هنوز کپی خور نیست. بازی هم نداشتم که بازی کنم. تا اونجایی هم که میدونم چند نفری هستن که وصل شدن و مشکلی نداشتند مثل آقا طاهر.

من هم به لایو وصل شدم مشکلی هم نبود حالا نمیدونم شاید شانس من بوده که راحت وصل میشه چون من خودم نفهمیدم چی شد البته چند بار وصل شدم ولی از دفعه های بعد هر موقع تو اینترنت بودم خودش خود به خود به لایو وصل میشد

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
فرمور 5 كه برا هيتاچي نيستش كه.
--------------------------------------
يه هارد دارم نوي نو فقط يه ماه استفاده شده. خودتونم مي دونيد كه هارد ديگه چيزي نيست كه دست اول و دوم داشته باشه تازه 2500 تا هم گيمر اسكور داره!
ميفروشمش!!
قيمت ارزون.
الان هارد 150 و مموري 70 هستش ولي من هارد رو ميدم 90.
-------------------------------------

:biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
وقتی FW درایو رو عوض کردم ( هیتاچی) ، وقتی که پیام آخر اومد که میتونید دستگاه رو خاموش کنید از حالت Mode B خارج نشده بود. ولی وقتی دستگاه رو خاموش و بعد روشن کردم از حالت B اومد بیرون!
حالا سوال من اینه که :
این طوری عادیه یا بلافاصله بعد از تعویض FW ( قبل از خاموش کردن دسگاه ) باید به حالت اول بر می گشت!
فقط در جواباتون نگین با یه بازی تست کن ببین درسته یا نه! چون در حال حاضر بازی کپی ندارم و بازی های اصل رو هم والدینم ورداشن و قایم کردن!

ali1365

کاربر سایت
Nov 12, 2006
84
وقتی FW درایو رو عوض کردم ( هیتاچی) ، وقتی که پیام آخر اومد که میتونید دستگاه رو خاموش کنید از حالت Mode B خارج نشده بود. ولی وقتی دستگاه رو خاموش و بعد روشن کردم از حالت B اومد بیرون!
حالا سوال من اینه که :
این طوری عادیه یا بلافاصله بعد از تعویض FW ( قبل از خاموش کردن دسگاه ) باید به حالت اول بر می گشت!
فقط در جواباتون نگین با یه بازی تست کن ببین درسته یا نه! چون در حال حاضر بازی کپی ندارم و بازی های اصل رو هم والدینم ورداشن و قایم کردن!

نه اشکالی نداره اصلا وقتی xbox360 رو خاموش کنی از mode b خارج میشه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بچه ها اگه درایور دستگاهی که می خوام بخرم هیتاچی باشه بگم بهش GEAR OF WAR روش امتحان کنه. مثل اونایی که درایور هیتاچی دارن با این بازی مشکل دارن؟:boxing:

منم هيتاچي دارم و با گيرز هيچ مشكلي ندارم.يعني كلا با هيچ بازي مشكلي ندارم.بازيهام هم توي امضام هستش

guybrush

کاربر سایت
Sep 24, 2006
31
نام
صفا

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام بر تمام دوستان:
یک خبر بد در مورد XBOX Live پخش شده.
Microsoft قراره تمام accountهای Live رو که IP آنها با آدرس محل سکونت مغایرت داشته باشه قطع کنه.
اینهم Link برای دریافت اطلاعات بیشتر:
http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=25184576&part=rss&tag=gs_news&subj=6162376
وقتی که من خواستم اکانت بسازم آدرس الکی که می دادم قبول نمی کرد!
آخرش با پسر عمه ام مجبور شدیم بریم تو اینترنت و یه آدرس با کد پستی در انگلستان در آوردیم و بعد اون رو وارد کردیم همه چیز رو چک کرد بعد اکانت رو ساخت!
حالا شما چطوری با آدرس الکی اکانت ساختین خدا می دونه!
-------------------------------------------------------------------------
آقا علی من این FW رو رو دستگاه ریختم:
Maximus-Garyopa-XTRM-HITACHI v2.2 Stealth 8in1
که میشه 2.2
از Xbox-Scene دانلود کردم! دو هفته پیش! تازه اومده بود!
-----------------------------------------------------------------
دیروز World Championship Poker هم اومد!
جایی نیست که این بازی رو بیاره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر