راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
ضمن حمایت کامل از ehsan_64 اعلام میکنم که منم یکی از طرف دارایه 360 هستمراستی این cheap اومد یا نه ؟اگه نیومده .اومدنشو کی تخمین میزنید ؟؟؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا من یه Core system گرفتم میخوام بدونم چقدر پوله mode cheap یا اون برنامه میشه ؟و لطفا شماره تلفن سرزمین رو هم واسم بذارین

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
خوب مبارکه !
از کجا خریدی ؟ چند ؟ Premium چند بود ؟!
بازی چی ؟ :blushing:
توضیح بده دیگه
سرزمین تو صفحه قبل هست ( شایدم 2 صفحه قبل )

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
كمك

شما اگه بجاي من بودين يه كامپيوتر با بالا ترين چيزهرو ميگرفتين يا ايكس باكس360 رو
ديگه دارم سر درد ميگيرم

اقا شما كه core system خريدي اولا مباركه دوما بعد از چند روز اگه اشكالي چيزي پيدا كرد به هم بگو كه همه نخرن بدبخت نشن

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط g.o.w:
شما اگه بجاي من بودين يه كامپيوتر با بالا ترين چيزهرو ميگرفتين يا ايكس باكس360 رو
ديگه دارم سر درد ميگيرم

اقا شما كه core system خريدي اولا مباركه دوما بعد از چند روز اگه اشكالي چيزي پيدا كرد به هم بگو كه همه نخرن بدبخت نشن
چرا اينطوري ميگي دله بنده خدا رو خالي كردي. مگه قراره كسي بدبخت بشه؟ ديگه ذليل تر از دريم كست كه نيست. من كه بدبخت نشدم هنوزم كلي با دريم حال ميكنم. راجع به كامپيوتر با بالاترين امكانات هم من نميتونم تصور كنم يه همچين چيزي وجود داشته باشه چون حداكثر يك روز با لاترين هستش. بعدم نظره شخصي من اينه كه كنسول و پي سي اصلا توي بحثه گيم قابله قياس نيستن. ايده آل به نظر من: يه پي سي معمولي كه دي وي بي هم روش نصب باشه با يه خطه ADSL فقط براي اينترنت. يه كنسوله مشته كار درست(بخونيد X360) فقط براي بازي.
تو رو خدا دعوا راه نندازيد فقط نظره شخصي:-"

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
از Canada فرستادن299$ پوله دستگاه شد 40$ هم هزینه پست شد تقریبا 310 هزار تومن شد.

سلام.
این که خیلی عالیه
48.gif
اشنا داری؟ یا که نه...
راستی پریمیوم هست؟؟

میدونم تو صفحه های قبلی هست ولی لطفا یه نفر شمارشو واسم بذاره چون اصلا حوصله گشتن ندارم !

آدرس نمایندگی مرکزی : اهواز - خیابان طالقانی - بازار بزرگ - طبقه ی دوم - سرزمین رایانه
تلفن : 2211564 - 0611
فکس : 2211564
سایت : www.Srayaneh.com

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
این که خیلی عالیه
48.gif
اشنا داری؟ یا که نه...
راستی پریمیوم هست؟؟

آدرس نمایندگی مرکزی : اهواز - خیابان طالقانی - بازار بزرگ - طبقه ی دوم - سرزمین رایانه
تلفن : 2211564 - 0611
فکس : 2211564
سایت : www.Srayaneh.com

اگه به بالا يه نگاهي بندازي ميبيني گفته core system گرفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر