راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
آقا مادرم از آلمان قیمت XBOX 360 را گرفته بود همون حدودا 400 هزار تومن ولی خوب طرف فروشنده گفته که سیستم اونا SECOM هستش

احسان جان مثل اینکه قرار بود مامانتون از اونجا یه کارت Series 7 واست بیاره درسته ؟ 100% هم گارانتی اونجاست نه ؟
به نظر من خیلی داری ریسک بزرگی میکنی ! همینجا توی خود ایران انواع و اقسام کارت ها موجود هست که یه 30 , 40 تومان اختلاف داره ولی ارزششو داره که اگه یه وقت کارتتو کلاک کردی و رفت هوا دیگه فاتحه شو بخونی.مخصوصا شما که دیگه اگه GTX7900 هم داشتی باشی بازم آورکلاکشو میزنی !!:cheesygri
به نظر من بگو از اونجا یه X360 واست بیارن بعدم درجا بفرستش سرزمین با 50 , 60 تومان واست کپی خورش کنن بعدشم راحت بشین اون Ghost Recon و بازی کن ...چون
الان نگاه کردم دیدم ورژن PC امتیاز 7.8 گرفته که من الان دیگه پشیمون شدم این بازی رو بخرم روی پی سی اجراش کنم.;)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یعنی چی؟؟میشه توضیح بدی....

امین جان منظور احسان از Secom اینه که سیستمش PAL هست و NTSC نداره !

ایول:dancing:.ریدیف شد. قراره کادو تولدم یه ایکس باکس 360 باشه. یعنی من اواخره تیرماه یه دونه دارم:excited:
ولی تا اون موقع چطوری صبر کنم:(

بابا ایول !!! چجوری مخ زدی یاده ما هم بده...:cheesygri

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام
من امروز صبح رفته بودم سرزمین رایانه اهواز...
سعید بهم گفت : نبودی ببینی Xbox360 ها رو ! چهارشنبه شب 3 تا نمونه آورده بودیم و فرداش که با بازی Burnout : Revenge تست شون می کردیم اومدند و هر سه تاشون رو خریدند.
حسین قبلا'' بهم یه Ghost Recone : Advanced WarFighter نسخه Xbox360 نشون داده بود که می گفت رفته از دوبی آورده و قیمتش 80 هزار تومن است، چون اصلی بود.
سعید گفت : مشتری اولی اونم خرید و برد ! :eek:
ما که بچه امانیه هستیم و زورمون میاد برای بازی دست توی جیب مون کنیم.:)
احتمالا'' خریدارها از اون مایه دار های کیانپارسی بودند ! :cheesygri

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Ali_Amini:
قیمت چند داده بود بهشون ؟
نپرسیدم ولی فکر کنم همون 670 هزار تومن...
اگر هم می پرسیدم میدونی که ممکن بود بالاتر بگوید . هر چی باشه تجارت است و ... :cheesygri

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نپرسیدم ولی فکر کنم همون 670 هزار تومن...
اگر هم می پرسیدم میدونی که ممکن بود بالاتر بگوید . هر چی باشه تجارت است و ...
:cheesygri
نه ! 670 نه.!
اگه 570 میده تا ماهه دیگه برمیدارم یکی.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نه ! 670 نه.!
اگه 570 میده تا ماهه دیگه برمیدارم یکی.
:D :D :D
اگر اینطوری بود که منم برمی داشتم.
حالا خودت زنگ بزن سرزمین با حسین ماجدی صحبت کن.ولی مواظب باش ! :eek:
ممکن است اینقدر از اون تعریف کند که تو بری توی حس و بخواهی 780 بخری اش !:-"

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
احسان جان مثل اینکه قرار بود مامانتون از اونجا یه کارت Series 7 واست بیاره درسته ؟ 100% هم گارانتی اونجاست نه ؟
به نظر من خیلی داری ریسک بزرگی میکنی ! همینجا توی خود ایران انواع و اقسام کارت ها موجود هست که یه 30 , 40 تومان اختلاف داره ولی ارزششو داره که اگه یه وقت کارتتو کلاک کردی و رفت هوا دیگه فاتحه شو بخونی.مخصوصا شما که دیگه اگه GTX7900 هم داشتی باشی بازم آورکلاکشو میزنی !!:cheesygri
به نظر من بگو از اونجا یه X360 واست بیارن بعدم درجا بفرستش سرزمین با 50 , 60 تومان واست کپی خورش کنن بعدشم راحت بشین اون Ghost Recon و بازی کن ...چون
الان نگاه کردم دیدم ورژن PC امتیاز 7.8 گرفته که من الان دیگه پشیمون شدم این بازی رو بخرم روی پی سی اجراش کنم.;)

سلام علی جان بله من گفتم که 7600GT قیمت کنه برام ولی خوب این XBOX 360 که از انجا بیاره با این سیستم SECOM که دیگه به دردم نمیخوره چون اونطوری که میگید سرزمین اولا تو اصفهان نمایندگی نداره بعدش هم سیستم های U.S را فقط کپی خور میکنه راستی هیچ کدوم از بچه ها XBOX 360 نخریده که کپی خور شده باشه ؟
سیستم PAL با SECOM فرق میکنه البته من فعلا فرقش را نمیدونم فقط میدونم که فرق میکنه

بازم میگم OC اگر درست و حساب شده انجام بشه هیچ مشکلی نخواد داشت

راستی اینا بگم که OC`ING از شرایط گارانتی خارج هستش

آخرین ویرایش:

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
بابا ایول !!! چجوری مخ زدی یاده ما هم بده...:cheesygri
تو این تایپیک نمیشه چون بحثه مالی توش هست:cheesygri تو بازارچه یه تایپیک میزنم برای کلاس خصوصی مخ زدن;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
:(( :((
تو این تایپیک نمیشه چون بحثه مالی توش هست تو بازارچه یه تایپیک میزنم برای کلاس خصوصی مخ زدن
من بهت جدی میگم !
بهم یاد بده چجوری مخ زدی ؟! ( تولد منم آخرای تیره 30 ام ! )
بابام خودش تعریف میکنه با هزار التماس و نقشه کشی و اینا با برادرش ( عموم که از بابام 10 سال کوچیکتره ) بعد از چند سال که آتاری اومده بوده سال 68 یه آتاری خریدن 1100 تومن !!! :eek:
حالا راضی نمیشه واسه من 360 بخره !
منم که داداش یا خواهر ندارم که باهاش نقشه بکشم بر ضد بابام !! :((
============================================================
حالا اون یارو سرزمینیه خالی نمیبسته ؟! :-"

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
زنگ زدم سرزمين رايانه گفت براي اينكه ايكس باكس 360 سفارش بدين
شهرستانيا (مثل خودم) زنگ بزنين بگين براتون بياره ادرسو اعلام كنين و شماره حسابشو ميده وقتي پولو واريز كردين ميفرسته

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
احتمالا'' خریدارها از اون مایه دار های کیانپارسی بودند !

ببخشید من یه سوال خیلی بی ربط دارم ... این کیانپارسی ها در چه حد مایه دارن ؟ :)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Behzad:
ببخشید من یه سوال خیلی بی ربط دارم ... این کیانپارسی ها در چه حد مایه دارن ؟ :)
بی ربط که هست ولی چون شما هستید من ربطش میدم:-"
برای مثال فکر کنید یک خانه 178 متری که داخل امانیه - دومین مکان از نظر رفاهی بعد از کیانپارس - حدود 125 میلیون تومن است داخل کیانپارس این خونه را به متراژ هر متر یک میلیون می فروشند.:eek: ربطش هم اینه که یارو پسر دکتر از کیانپارس با پرشیا ، پایش را می گذارد روی تخته گاز که چی ؟! داخل بازار بزرگ X360 اومده.پس با این اوصاف حرف دوستم سعید جان کمی که خیر بلکه تا حدود یقین واقعی جلوه می کند ! :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر