راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

shahabGT

کاربر سایت
Mar 20, 2007
21
دوست عزیز من هرچی نگاه میکنم ، مدل درایوکه زده نمیشه اینجا باز این سایتو نگاه کنین لینک اون درایوایی که جلوشون ریلیز زده یعنی کپی خمر شدن بگو ازین مدلا بخره موفق باشین . مثلا Lite-On 9504/
0272, 0225,
0401, 1071

تو همین بازی سنتر هم توضیح دادن در مورد شناسایی در این تاپیک مشکل اینجاس که گفته
روش تشخیص از شماره LOT NO
* آغاز کد با شمارهای 11xxx دارای تمامی درایوهای 0225 میباشد
* آغاز کد با شمارهای 104xx ترکیبی از دو درایو 9504 و 0225 که با اکثریت 0225 میباشد
* آغاز کد با شمارهای 103xx ترکیبی از دو درایو 9504 و 0225 که با اکثریت 9504 میباشد
* آغاز کد با شمارهای 104x, 101xx, 102xx دارای تمامی درایوهای 9504 میباشد

خب این الان با 11 شروع شده پس یعنی 0225 ه. از یه طرف هم گفته

روش تشخیص از شماره SN
کد چهارم که از سمت راست ملاک این روش بررسی میباشد.

* شمارهای 4 و یا 0، دارای درایوهای Hitachi 0500 میباشد

خب این الان 0 ه. من نفهمیدم آخرش هیتاچیه یا لایتون 0225....

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
داداش تنها راه فهمیدنش باز کردن کنسوله همینو بس
تو تمام راههای دیگه احتمال خطا وجود داره پس اگه میتونه کنسول رو باز کنه که فکر کنم اینکار غیر ممکنهیا اینکه بیاد از همین جا بخره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کسی نمی دونه کجا اسلیم رو کپی خور میکنن و هزینش چقدره؟

دوست عزیزم اون روشی که گذاشتی برا مدلای قدیمی فقط هستش و الان کلی مدل جدید اضافه شده و همونجور که دوستمونم گفتن ، تنها و مطمئن ترین راه همون باز کردن و وصل کردن به جانگل فلشر هستش تا دقیق گفت چیه .

هزینه کپیم از 10 تا 15 هستش بسته به انصاف تعمیرکار و همون پشت شهرداری برین پره ، همه انجام میدن .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با تشکر از دوست خوبم شهاب،
من الان المان هستم. راهی وجود داره که با خیال راحت بشه 360 خرید که کپی خور بشه؟
ps3 دارم ولی 360 یه چیز دیگست، یه راهی بگید که بتونم یدونه بخرم، اینجا خیلی ارزونه

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
====
نمیدونم سوالم را درستی مطرح کردم یانه؟
ادرس سایتی میخواستم که بازی XBOX360 بفروشه فروشگاه معتبری باشه و ارزون هم بده

the.fable

کاربر سایت
Aug 13, 2011
50
سلام
دوستان این که می گین قیمت xbox ممکنه بیاد پایین منظورتون کدوم قسمت از سال هست؟
من اصفهان یک xbox slim 250 gig که جی تگ باشه می خوام بخرم زیر 800 اصلا گیر نمیارم تازه 800 کرونا هست که نمیشه بازی رو از روی دیسک اجرا کرد و ترینیتی 900 تومن کمتر گیر نمیاد
البته عجله ندارم می تونم 2-3 ماه صبر کنم
به نظرتون چی کار کنم؟
کسی توی اصفهان جایی سراغ نداره زیر این قیمت؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام
دوستان این که می گین قیمت xbox ممکنه بیاد پایین منظورتون کدوم قسمت از سال هست؟
من اصفهان یک xbox slim 250 gig که جی تگ باشه می خوام بخرم زیر 800 اصلا گیر نمیارم تازه 800 کرونا هست که نمیشه بازی رو از روی دیسک اجرا کرد و ترینیتی 900 تومن کمتر گیر نمیاد
البته عجله ندارم می تونم 2-3 ماه صبر کنم
به نظرتون چی کار کنم؟
کسی توی اصفهان جایی سراغ نداره زیر این قیمت؟

من خودم تهرانم
رنج قیمت تو تهران وصط امتحانات ترم اول مدارس پایین میاد و از خرداد ماه تا آخر مرداد سعودی بالا میده بعد که همه بپه ها کادوی کانامشون رو گرفتن از آخرای شهریور پایین میاد تا ترم اول که به پایین ترین قیمت میرسه.
مثلاً یه اسلیم4گیگ الان 600تا650هست ترم اول میشه 400تا500
البته باید قیمت دلار رو هم کنارش بذاری.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داداش چیزی تو ایران پایین اومدنی نیست ، برو سریعتر بخر تا بدتر نشده . پایین اومدن همه چی تو ایران مقطعی هست
دلار یهو یهو میشه 2000 تومن بعد کلی سر و صدا میشه میاد روی 1700 دوباره چند وقت دیگه میره رو 2200
فروشنده های ... هم قیمت رو کم نمیکنن تو اون برهه

Farzad_p20

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام اساتید عزیز.:)
من می خوام یه Xbox 360 بگیرم.:>
اما اصلا سر در نمیارم.فقط یه چند روزی تو نت سرچ می زدم که چه جوریه و خوبه و بده...ولی بیشتر گیج شدم به خاطر تنوع در مدل و نحوه کپی خور کردن و دردسر هاش و...
به همین دلیل از اساتید بزرگوار خواهش می کنم که بنده را یه راهنمایی جامع و کامل بکنین.
یعنی بی زحمت از همون اول که می خوام از خونه بیام بیرون تا موقعی ای که دارم با فروشنده صحبت می کنم و موقعی که میخوام کنسولو بخرم:d
جدی میگم...باور کنید هیچی سر در نمیارم از کنسول ها...آخه تمام دوست و آشنا ها ، PC باز هستن و هیچکدوم مثله من حتی یه Xbox360 رو لمس نکردن.
اما 1 سوال مهم دارم :
آیا وقتی Xbox360 رو می گیری ، از قبلش کپی خور شده؟ یعنی فقط کافیه دستگاهو بگیری و یه بازی کپی شده جدید هم بگیری و بذاری داخل کنسول تا از بازی لذت ببری یا باید کارهای دیگه ای هم انجام بدی؟

اساتید بزرگوار...خواهشا یادتون نره که راهنمایی کنید...می ترسم یادتون بره فقط به همین سوال مهم جواب بدین و من باز تا چند روز در به در دنبال راهنمایی باشم.

ممنونم از لطف شما.
خدانگهدار.

Farzad_p20

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام اساتید عزیز.:)
من می خوام یه Xbox 360 بگیرم.:>
اما اصلا سر در نمیارم.فقط یه چند روزی تو نت سرچ می زدم که چه جوریه و خوبه و بده...ولی بیشتر گیج شدم به خاطر تنوع در مدل و نحوه کپی خور کردن و دردسر هاش و...
به همین دلیل از اساتید بزرگوار خواهش می کنم که بنده را یه راهنمایی جامع و کامل بکنین.
یعنی بی زحمت از همون اول که می خوام از خونه بیام بیرون تا موقعی ای که دارم با فروشنده صحبت می کنم و موقعی که میخوام کنسولو بخرم:d
جدی میگم...باور کنید هیچی سر در نمیارم از کنسول ها...آخه تمام دوست و آشنا ها ، PC باز هستن و هیچکدوم مثله من حتی یه Xbox360 رو لمس نکردن.
اما 1 سوال مهم دارم :
آیا وقتی Xbox360 رو می گیری ، از قبلش کپی خور شده؟ یعنی فقط کافیه دستگاهو بگیری و یه بازی کپی شده جدید هم بگیری و بذاری داخل کنسول تا از بازی لذت ببری یا باید کارهای دیگه ای هم انجام بدی؟

اساتید بزرگوار...خواهشا یادتون نره که راهنمایی کنید...می ترسم یادتون بره فقط به همین سوال مهم جواب بدین و من باز تا چند روز در به در دنبال راهنمایی باشم.

ممنونم از لطف شما.
خدانگهدار.

دوستان خواهشا جواب بدین...به کمکتون نیاز دارم.:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر