راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

بچه ها من 1 نظر میخواستم :من 2 ماه ps3 خریدم(قبلش 360 elite داشتم 3 چراغه شد) الان 3 4 تا بازی ارجینال دارم با این روند بازی اومدن فکر کنم تا 3 4 ماه آینده ورشکست بشم
حالا نظر:من pcمو ارتقا بدم و با اون بازی کنم یا 1 360 بگیرم؟
اگه 360 چه مدلی وقیمتش (3 چراغه هم نشه)
دوست عزیز فکر کنم 360 بگیری بهتر باشه چون:
بازی کردن رو pc یسری دنگ و فنگ مثل کرک کردنو از این حرفا داره.
هر کنسول واسه خودش یه تعداد بازی انحصاری مرگ داره.:x
کلا" بازی کردن رو pc خرجش بالاست چون همون اول باید یه گرافیک بخری با یه قیمت بالا بعد میبینی فلان بازیو ساپورت نمیکنه باید بری مادر بورد و گرافیک و cpu و ... عوض کنی که اینم کلی قیمتشه(خودم همین وضعیت برام پیش اومده:d).
اگه هم 360 میگیری اسلیم 250گیگ بهتره چون اولا" اسلیما دیگه سه چراغ ندارن (البته الایت جاسپر هم سه چراغ کم براش پیش میاد) و اگه 250 گیگشو بگیری دیگه مشکل کمبود هاردو نداری و عمر دی وی دی درایوتم بالا میره.:-b
در مورد قیمت:الان فکر کنم بشه با 470،480 یه 250 گیگ خرید.>:d<

اقا ١ سؤال ديگه من ٣٦٠ رو با اين قيمت از كجا ميتونم بگيرم؟
ببین دوست من این قیمتایی که واسه 360 الان میگن(500-520) قیمتای بالایی هست که همینجوری بری از در مغازه سوال کنی بهت میگن.
شما تو یکی از روزای وسط هفته مثل امروز برو توپخونه پاساژ لباف(تاکید میکنم که از پاساژ بگیری چون مغازه های اطراف پاساژ چندتا سور هم به دزدا زدن)x) از همه مغازه ها قیمت بگیر و خودتو خریدار نشون بده نه اینکه تو نرفته از در مغازه سوال کنی بری(لازمه که یکم وقت بزاری).بعدشم وقتی قیمت مناسبو پیدا کردی باهاش چونه بزن حتما باهات راه میاد چون الان فروش ندارن خصوصا 250 گیگو.>:d<
موقع خرید هم حتما بگو که تو فاکتور بنویسه که همه چیز اورجینال باید باشه تا اگه اینجور نبود بری بزنی تو سرش>:).(تازه شما قبلا کنسول داشتی پس میدونی که هنگام خریدن حواست باید به چه چیزایی جمع باشه)
اطمینان داشته باش که کنسول با قیمت معقول پیدا میکنی(این گارانتی هم که بعضی مغازه ها واسه گرفتن پول بیشتر میگن کشششششششکهl-))

ببين ١ چيزى ميگم مسخرم نكنيا
من ميترسم از توپخونه خريد كنم اگه ميشه راهنماييم كنين ١ وقت تو پاچم نره
مسخره کردن نداره که توپخونه همینجوریه!
معمولا" واسه پاچه کردن دسته و آداپتور اصلی رو برمیدارن تقل جاش میکنن.وقتی که می خوای بگیری مواظب باش.
دسته اصلی با تقلبی که خیلی فرق میکنه و تشخیصش راحته اما آداپتور نه.برای همین میگم که بگو حتما تو فاکتور بنویسه که همه چیز باید اصل باشه تا بعدا نتونه دبه کنه.
حواست به این نکته هم باشه که تاریخ تولید دستگاهت هر چی جدیدتر باشه بهتره(تاریخش جدید باشه خیالت راهت میشه که دستگاه واقعا اکبنده).
بعدم اگه قیمت فضایی مثل 450 بهت داد اطمینان داشته باشه که یا وسایلش ارجینال نیست یا یه مشکل دیگه داره(مثلا وقتی بگه 495 بری چونه بزنی 480 بگیری حتما یه چیز درست داری میگیری).
در آخر هم بگم اگه خیلی حساس بشی خرید عذاب میشه برات.

مسخره کردن نداره که توپخونه همینجوریه!
معمولا" واسه پاچه کردن دسته و آداپتور اصلی رو برمیدارن تقل جاش میکنن.وقتی که می خوای بگیری مواظب باش.
دسته اصلی با تقلبی که خیلی فرق میکنه و تشخیصش راحته اما آداپتور نه.برای همین میگم که بگو حتما تو فاکتور بنویسه که همه چیز باید اصل باشه تا بعدا نتونه دبه کنه.
حواست به این نکته هم باشه که تاریخ تولید دستگاهت هر چی جدیدتر باشه بهتره(تاریخش جدید باشه خیالت راهت میشه که دستگاه واقعا اکبنده).
بعدم اگه قیمت فضایی مثل 450 بهت داد اطمینان داشته باشه که یا وسایلش ارجینال نیست یا یه مشکل دیگه داره(مثلا وقتی بگه 495 بری چونه بزنی 480 بگیری حتما یه چیز درست داری میگیری).
در آخر هم بگم اگه خیلی حساس بشی خرید عذاب میشه برات.
دستت درد نكنه داداش

سلام.
میخواستم از دوستان بپرسم بدونم بازی کردن روی PC لذت بیشتری داره یا 360؟
من الان کامپیوترم همه چیزش خوب هست به جز گرافیک و مانیتور 23 اینچ FULL HD هم دارم ، واسه بازی کردن باید گرافیک 560Ti بخرم که حدود 300 میشه.
میخواستم بدونم کلا چی پیشنهاد میشه؟خرید گرافیک و بازی با کامپیوتر یا خرید کنسول؟
با 300 میشه کنسول خرید؟(دسته دوم) با چه مشخصاتی؟
الان همه بازی های جدید و قدیمی رو میشه رو 360 اجرا کرد؟

سلام دوستان.من میخوام یک 360 جسپر بگیرم. میخواستم بدونم برای جسپر هم مشکل 3چراغ پیش میاد یا نه؟چه قیمتی بگیرم خوبه و چه مدلی بگیرم بهتره؟
ممنون

سلام دوستان.من میخوام یک 360 جسپر بگیرم. میخواستم بدونم برای جسپر هم مشکل 3چراغ پیش میاد یا نه؟چه قیمتی بگیرم خوبه و چه مدلی بگیرم بهتره؟
ممنون
سلام.
برای جاسپرها مشکل سه چراغ خیلی خیلی کم و به ندرت پیش میاد.
مدلشم به نظرم الایت 120 گیگ بگیری از همه مناسبتره چون هارد داره و مشکلی برات پیش نمیاد.
در مورد قیمت هم باید گفت که جاسپرها(الایت و آرکید) اصلا نو ندارن و همشون کار کرده اند و جنس کار کرده قیمتش توافقی هست و قیمت مشخصی نداره(در واقع بستگی به خود دستگاه داره که چقدر تمیزه یا تعمیری نیست و چقدر کار کرده و ...).

سلام.
میخواستم از دوستان بپرسم بدونم بازی کردن روی PC لذت بیشتری داره یا 360؟
من الان کامپیوترم همه چیزش خوب هست به جز گرافیک و مانیتور 23 اینچ FULL HD هم دارم ، واسه بازی کردن باید گرافیک 560Ti بخرم که حدود 300 میشه.
میخواستم بدونم کلا چی پیشنهاد میشه؟خرید گرافیک و بازی با کامپیوتر یا خرید کنسول؟
با 300 میشه کنسول خرید؟(دسته دوم) با چه مشخصاتی؟
الان همه بازی های جدید و قدیمی رو میشه رو 360 اجرا کرد؟

یکی نیست جواب مارو بده؟
یک سوال دیگه هم دارم ، من مانیتورم P23500 سامسونگ هست (FULL HD) ولی ورودی HDMI نداره ، چجوری میشه 360 رو بهش وصل کنم؟صدا رو چطور بگیرم؟

یکی نیست جواب مارو بده؟
یک سوال دیگه هم دارم ، من مانیتورم P23500 سامسونگ هست (FULL HD) ولی ورودی HDMI نداره ، چجوری میشه 360 رو بهش وصل کنم؟صدا رو چطور بگیرم؟
برا نصوير يه كابل يا تبديل hdmi to dvi و برا صدا از كابل كامپوننت بايد استفاده كني من خودم ٢٣٧٠٠ دارم با اين روش راحت بازي ميكنم از ال سي دي ٤٦ اينچم بيشتر حال ميده!!!

سلام.
برای جاسپرها مشکل سه چراغ خیلی خیلی کم و به ندرت پیش میاد.
مدلشم به نظرم الایت 120 گیگ بگیری از همه مناسبتره چون هارد داره و مشکلی برات پیش نمیاد.
در مورد قیمت هم باید گفت که جاسپرها(الایت و آرکید) اصلا نو ندارن و همشون کار کرده اند و جنس کار کرده قیمتش توافقی هست و قیمت مشخصی نداره(در واقع بستگی به خود دستگاه داره که چقدر تمیزه یا تعمیری نیست و چقدر کار کرده و ...).
ممنون.الیت که با یک ارکید با هارد دیگه فرقی نمیکنه.نه؟ منظورم طراحی برد دستگاه هست.بعد موقع خرید از کجا بفهمم که دستگاه سالمه ؟منظورم اینه که نزدیک چجوری بفهمم سه چراغ شدنش نیست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or