راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

والله پریروز واسه پسرم یه دستگاه ایکس باکس 250 گیگ خریدم . روی درایوش که لایتون باشه دقت کردم . دسته را هم اصلی گرفتم . بازی هایی که نیاز به LT2 دارند را هم تست کردم که دیدم اجرا میشه . مثل H.A.W.X و PES2012 و ... فقط روی این 0255 دقت نکردم . این خیلی مهم بود ؟

اما چیزی که یه کم فکرم را مشغول کرد این بود که امروز متوجه شدم که 250 هم اسلیم داره و هم فت !!! اصلا نمیدونم اینا چه فرقی دارند . چه طوری میشه فهمید که کدومه ؟ چه فرقی باهم دارند ؟

والله پریروز واسه پسرم یه دستگاه ایکس باکس 250 گیگ خریدم . روی درایوش که لایتون باشه دقت کردم . دسته را هم اصلی گرفتم . بازی هایی که نیاز به LT2 دارند را هم تست کردم که دیدم اجرا میشه . مثل H.A.W.X و PES2012 و ... فقط روی این 0255 دقت نکردم . این خیلی مهم بود ؟

اما چیزی که یه کم فکرم را مشغول کرد این بود که امروز متوجه شدم که 250 هم اسلیم داره و هم فت !!! اصلا نمیدونم اینا چه فرقی دارند . چه طوری میشه فهمید که کدومه ؟ چه فرقی باهم دارند ؟
فت و اسلیم زمین تا آسمون با هم فرق دارن.=))
اگه رنگ کنسولت براق باشه اسلیم 250 گیگ هستش.:-b

براقیش که براق است ! یعنی هیچ گزینه دیگری جز براق بودنشون نمیتونه تفاوتشون را مشخص کنه ؟
بیا دوست عزیزم اینم عکس از تفاوت ظاهری اسلیم و فت.:d
فت:=((
xbox360japan1313438941.jpg
Xbox-360-Elite.jpg
اسلیم 250::x
xbox-360-slim.jpg
اسلیم 4::-*
xbox3604gb.jpg

Xbox-360-Specs.jpg
اینم از عکس فت و اسلیم کنار هم::-/
microsoft-xbox-360-slim-e2.jpg
امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم.;)

سلام دوستان .
تو چند صفحه قبل خوندم که اگه بخوام xbox بگیرم بهتره که هارد حجم بالاشو بگیرم .
میخواستم بدونم از اونجایی که xbox دارای 3 تا usb هست میشه هارد اکسترنال بهش وصل کردو بازیهارو
از اون رو run کنه و دیگه نیازی به هارد خودش نباشه یا نه .

دوستان خواهشا جواب بدید خیلی فوری و مهمه
من می خوام یه اسلیم 250 کارکرده بگیرم که طرف میگه فقط یه هفته کار کرده. قیمت 400. چجوری بفهمم راست میگه یا نه؟ چه چیزایی رو باید توجه کنم موقع خرید ازش؟
خواهشا جواب بدییییییددددد

دوستان تفاوت fat و slim در چیه؟ (توضیح کامل لطفا)

یکی میگه میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد یکی میگه نمیشه اخر نفهمیدیم؟

ميشه استفاده كرد ولي تا 16 گيگ از فضاي هارد اكسترنال رو بيشتر نميتوني استفاده كني مگر اينكه دستگاهت jtag باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or