راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

من يك ايكس باكس ميخواهم بگيرم و ٩٩ درصد اونو براي لايو بازي كردن بازي هاي جديد مثل بتل يا مدرن جديد و ... ميخواهم
ميخواستموبدونم انتخاب درستي هستش اين كار يعني بازي كردن توي لايو از نظر امنيت و ....
يك سوال ديگه هم دارم كه الان مدل خوبش همين ٢٥٠ هستش ديگه نه ؟

سلام ببین من فقط یه توصیه می کنم بهت اونم اینه که هر 360 رو که میگیری حتما هارد داشته باشه

من اول می خواستم الایت بگیرم ( هنوز اسلیم نیومده بود ) رفتم توپخونه یه سری از این بازاری های ... ( چی بگم آخه !!! ) نظرمو زدن گفتن الایت هاردشو چه می کنی آرکید بگیر منم گرفتم پدر لنز دستگاه در میاد اگه بخوای زیاد بازی کنی ( مثلا روز 6-7 ساعت به مدت 1-2 سال ) کلا اگه بازی رو روی هارد خود کنسول بریزی عالی میشه لنز دستگات سالم میمونه و هیچ صدایی نمی ده من فقط بهت توصیه می کنم هر کنسولی میگیری هارد داشته باشه که بتونی روش بازی بریزی

360 مدل خوب نداره همه مدل ها کیفیت ساختشون خوبه فقط اسلیم فرقش کوچیک بودن و مصرف کمتر برق و چند تا فرق دیگست ولی من پیشنهادم روی اسلیم 250 گیگ هست ( صرفه نظر از هزینش )

سلام..
من یک ایکس باکس آرکید جاسپر خریدم... روی جعبه نوشته 256 mb هارد ولی تو قسمت memory نوشته 160 mb .... فروشنده بهمون گفت که اگر هر چیزی رو روی جعبه نوشته بود نداشت پس میگیره...
ممنون میشم راهنماییم کنید...
مشکلی نداره .برای نصب داشبورد یه مقداری همین حدود 90 مگ فضا لازمه

---------- نوشته در 10:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 PM ارسال شده بود ----------

فقط هاردهای 2.5 اینچی که ضخامت اونها 9.2 هستش.
یعنی این هارد نمیشه؟
http://www.hdsentinel.com/storageinfo_details.php?lang=en&model=FUJITSU MHV2060BS

سلام یک سوال داشتم
آیا الان تو دستگاه های اسلیم که تولید مشین
درایوی هست که کپی خور نشه ؟
چون میخوام بگم یه آشنایی از دبی بیاره
خواستم ببینم ممکنه بیاره و کپی خور نشه ؟

سلام به همه یه سوال

دوستان الان من رو اسلیمم ال تی 2 بریزم راحت می تونم همه ی بازی ها رو تو لایو بازی کنم بدون خطر بن شدن؟
همه بازی ها به جز فعلا Forza motor
همین Hitachi-Lg Dl10N ? به نظرتون بگم نیاره ؟ چون اینجوری باشه دبی همه دستگاه ها جدیده تاریخش درایوا هیتاچیه
کاریش نشه کرد که باید دکور بزارمش
راهی هست که بشه لایت آن خرید ؟ هست اصلا ؟
با بالا رفتن قیمت دلار فرق دستگاه ایران با دبی زیاد نیست تا جایی که میدونم فوقش 50 تومان . سیتی سنتر نسبت به کف تهران. نگیری بهتره

همه بازی ها به جز فعلا Forza motor

با بالا رفتن قیمت دلار فرق دستگاه ایران با دبی زیاد نیست تا جایی که میدونم فوقش 50 تومان . سیتی سنتر نسبت به کف تهران. نگیری بهتره
سلام
مگه اونج قیمت از قیمت جهانی بیشتره ؟
آخه الان اسلیم 4گیگ 199$ هست
با دلار بانک مرکز میشه حدود 215 هزار تومن
که 100 و خرده ای با اینجا فرق داره
یعنی گرون تر از ایناس دبی ؟

سلام
دلار بانکی برای مسافر 1180 و باری تاجرهای عزیز 1220 حساب میشه دیگه چیزی به اسم دلار 1080 تومنی وجود نداره...
در ضمن شما با همون دلار 1300 حساب کن قیمتهارو

سلام
اره داداش . دلاری 1300 حد اقل حساب کن . دوست من تو دبی هر دلار رو 1320 1330 چنج میکنه واسه مستر کارتش .

سلام دوستان.
من XBOX Arcade دارم می خوام اسلیم 250 گیگ بگیرم. باندال کینکت اسلیم 250 گیگ الان تو ایران هست؟بعد دو تا دسته تو جعبش هست و این که قیمتش الان چنده؟

سلام
دوستان عزیز خواهش میکنم یک جایی رو تو دبی بگین که ایکس باکس رو به قیمت جهانی یا یه قیمت درست حسابی بدنم
من پولو دادم یک آشنا الان اونجاست اما قیمتا ازینجا بیشتر در میاد نمیدونم چرا
لطف کنین کمکم کنید خیلی ضروریه
با دلار 1300 هم کمتر میشه اما اون 4گیگ رو حدود 550 دیده در میاد
لطفا کمک کنین فوریه میخواد بیاد

سلام دوستان.
من XBOX Arcade دارم می خوام اسلیم 250 گیگ بگیرم. باندال کینکت اسلیم 250 گیگ الان تو ایران هست؟بعد دو تا دسته تو جعبش هست و این که قیمتش الان چنده؟
سلام
به نظرم ارزش نداره این کارو انجام بدی
یکی از دلایلش هم اینه که هـکش زودتر از سری اسلیم ها میاد
به نظرم یه هارد برای آرکیدت بخر و حالشو ببر :)

بچه ها....من اگه بخوام بگم از دبی برام بیارن...بگم چی بیارن....میخوام بشه کپی خورش کرد....اطلاعات کامل بدید لطفا....یعنی هم فریمور هم نوعش هم هارد...plz سریع تا امشب باید بگم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or