راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان عزیز یه سوال چه فرقی بین هارد اورجینال ایکس باکس با هارد هک شدش هستش ؟
اگر کسی دقیق راهنمایی کنه ممنون میشم . مثلا هارد 120 گیگ اورجینال 90 هک شدش 70
تو محیط Live خطر بن شدن دارن یا ... ؟

سلام دوستان عزیز یه سوال چه فرقی بین هارد اورجینال ایکس باکس با هارد هک شدش هستش ؟
اگر کسی دقیق راهنمایی کنه ممنون میشم . مثلا هارد 120 گیگ اورجینال 90 هک شدش 70
تو محیط Live خطر بن شدن دارن یا ... ؟
من خودم میخواستم هارد کرک شده بخرم
پرسیدم گفتن که خطر بن شدن خیلی خیلی بالاست _ 100 در 100 _ بخاطر همین بیخیال شدم
در ضمن کمی از دستگاه از ریخت میافته

من چند تا سوال برای خرید یک xbox 360 arcade دارم :
1- چه درایوی بهتره ( از نظر آپدیت فیرمور و بازی در لایو که احتمال بن شدنش کمتر از بقیه باشه )
2- من یه الیت 3 چراغ دارم . اگه هاردشو بعد از اینکه آرکید خریدم بندازم روش (از نظر سیو بازی و ...) مشکلی پیش نمیاد ؟
3-حدود قیمت در حال حاضر چقدر هست ؟
4-درسته که مایکروسافت دیگه xbox 360 arcade تولید نمی کنه ؟
5- با توجه به اینکه من روزی 2 تا 3ساعت بیشتر بازی نمیکنم آیا نیازی به کولینگ ( 12 ولت کردن فن ها و....) هست ؟
پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

من چند تا سوال برای خرید یک xbox 360 arcade دارم :
1- چه درایوی بهتره ( از نظر آپدیت فیرمور و بازی در لایو که احتمال بن شدنش کمتر از بقیه باشه )
چند تا پست قبل هم توضیح دادم
شما اگه بخواین کنسول آک بخرین درایوش الزاما لایت -اُن هستش
درایو ربطی به بن شدن نداره
2- من یه الیت 3 چراغ دارم . اگه هاردشو بعد از اینکه آرکید خریدم بندازم روش (از نظر سیو بازی و ...) مشکلی پیش نمیاد ؟
از نظر سیو ها مشکلی براتون پیش نمیاد
3-حدود قیمت در حال حاضر چقدر هست ؟
260 الی 270 تومان
4-درسته که مایکروسافت دیگه xbox 360 arcade تولید نمی کنه ؟
بله، بخاطر اینکه کنسول اسلیم تولید میکنه
5- با توجه به اینکه من روزی 2 تا 3ساعت بیشتر بازی نمیکنم آیا نیازی به کولینگ ( 12 ولت کردن فن ها و....) هست ؟
نه، لازم نیست انجام بدین
این درسنه که اگر یه xbox360 wireless network adapter بخرم با یه مودم adsl wireless بدون هیچ اتصال سیم اضافی و از طریق وایرلس میتونم به لایو وصل بشم ؟
کار وایرلس آداپتور همین هستش که شما کابل لن ( یا همون سیم اضافه وصل نکنین ) ، البته لازمش این هستش که مودم وایرلس داشته باشین

ببخشید اگه جاش اینجا نیست
من یه 360 دارم همه بازی ها را هم بدونه مشکل اجرا میکنم.بازی های جدید را هم با روش آپدیت پشت هم آپدیت کردم اجرا شد.(مثل ac brother hood)
حالا میخوام بدم روش lt plus بریزن.
1.کجا خوبه بدم بریزن؟nextgen خوبه؟
2.از کجا بفهمم روش ریخته lt plus را؟آخه الان ac را اجرا میکنه.
3.چقدر طول میکشه بریزنش؟باید بارم یه روز بعد بگیرم یا همون موقع جلو خودم میریزه؟(من key دستگاه را هم ندارم)
4.چقدر هزینه داره؟
با تشکر

ببخشید اگه جاش اینجا نیست
من یه 360 دارم همه بازی ها را هم بدونه مشکل اجرا میکنم.بازی های جدید را هم با روش آپدیت پشت هم آپدیت کردم اجرا شد.(مثل ac brother hood)
حالا میخوام بدم روش lt plus بریزن.
1.کجا خوبه بدم بریزن؟nextgen خوبه؟
2.از کجا بفهمم روش ریخته lt plus را؟آخه الان ac را اجرا میکنه.
3.چقدر طول میکشه بریزنش؟باید بارم یه روز بعد بگیرم یا همون موقع جلو خودم میریزه؟(من key دستگاه را هم ندارم)
4.چقدر هزینه داره؟
با تشکر
1- نکست جن خوبه
2- ؟
3- 15 دقیقه
4- 10 تومن
دوست عزیز شما که کنسولت بازی ac رو بدون آپدیت فیرمور اجرا میکنه به احتمال زیاد درایوش هیتاچی است و احتیاجی به آپدیت فیرمور نداره پس الکی خودتو به زحمت ننداز.

1- نکست جن خوبه
2- ؟
3- 15 دقیقه
4- 10 تومن
دوست عزیز شما که کنسولت بازی ac رو بدون آپدیت فیرمور اجرا میکنه به احتمال زیاد درایوش هیتاچی است و احتیاجی به آپدیت فیرمور نداره پس الکی خودتو به زحمت ننداز.

ممنون از پاسخ هایت
البته درایوم هیتاچی نیست لایتون هست.با استفاده از روش 3دیسک آپدیت داشبورد بازی را اجرا کردم.
-----------------------
جریان این پچ بازی برای اجرا در فریمور lt+ چیه؟توی پیناتا خوندم.
این پچ را خودمون هم میتونیم دانلود کنیم؟

آخرین ویرایش:
ممنون از پاسخ هایت
البته درایوم هیتاچی نیست لایتون هست.با استفاده از روش 3دیسک آپدیت داشبورد بازی را اجرا کردم.
-----------------------
جریان این پچ بازی برای اجرا در فریمور lt+ چیه؟توی پیناتا خوندم.
این پچ را خودمون هم میتونیم دانلود کنیم؟
اگه داریوت لایتون هست حتما فیرمورش رو آپدیت کن . به این پچ ها هم توجه نکن ;)

• Like
Reactions: ps3amir
ممنون از پاسخ هایت
-----------------------
دوست عزیز
منم یه elite slim خریدم که بازیهای کپی رو اجرا میکنه
بازی NFS hot persuit و AC Brother Hood رو گذاشتم و با یکیش آپدیت کردم (نمیدونم کدوم)
اون بازیها رو اجرا نکرد, ولی با بازیهای دیگه مشکلی نداره
بردم پشت شهرداری آپدیت کنه گفت آپدیت slim هنوز نیومده
این آپدیت 3دیسک جریانش چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدین ؟ و احتمال بروز مشکل هم هست ؟ (مثلا بازیهای کپی دیگر و باز نکنه)
با تشکر

ممنون از پاسخ هایت
-----------------------
دوست عزیز
بازی NFS hot persuit و AC Brother Hood رو گذاشتم و با یکیش آپدیت کردم (نمیدونم کدوم)
این آپدیت 3دیسک جریانش چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدین ؟ و احتمال بروز مشکل هم هست ؟ (مثلا بازیهای کپی دیگر و باز نکنه)
با تشکر
دوست عزیز elite slim یعنی چه =))=)) اصلا الیت اسلیم نداریم. شما هم منظورت xbox 360 slim هست که معلوم نیست کی براش فیرمور میاد و کپی خور میشه . آپدیت 3 دیسک هم چیزی جز آپدیتهای رسمی مایکروسافت نیست ولی من خودم هم روی کنسول دوستم امتحان کردم این دو بازی رو اجرا میکنه. ولی احتمالش زیاد هست که بازیهایی که در آینده میاد رو اجرا نکنه شما هم اگه کنسولت اسلیم هست که باید صبر کنی که فیرمور براش بیاد (فک کنم تا 1 ماه دیگه بیاد ) اگه هم مدلهای غیر اسلیم هست بده تا برات lt plus بریزن

دوست عزیز
با تشکر
دوست عزیز شما یک کنسول اسلیم گرفتین که برد درایوش را براتون عوض کردن تا بتونه بازیهای کپی را براتون بخونه
و شما اومدین، از روی ناآگاهی با بازیها کنسولتون را آپدیت کردین و متاسفانه تا وقتی که فریمور اسلیم نیاد شما نمیتونین این دو تا را بازی کنین
آپدیت سه دیسک هم روشی بود که شما میتونستی باهاش این بازیها را اجرا کنی، اما متاسفانه با بازی آپدیت کردی و دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد
مشکل هم اختمالا پیش نمیاد، البته بهتره قبل خاموش کردن دستگاه حتما حتما دیسک را از توی درایو دربیاری

من قبلا کنسول 2005 و 2006 داشتم که 3 چراغ شد
الان یدونه جسپر گرفتم ولی موقعه ای که دکمه ی روشن فشار میدم یکم طول میکشه که کامل روشن بشه ، منظورم رفتن توی داشبورد هست.

مثلا کنسول قبلی هام از موقعه ای که دکمشو فشار میدادم تقریبا 5 ثانیه طول میکشید که بره تو داشبورد
ولی این کنسول جسپر تا 20 ثانیه طول میکشه که کامل روشن بشه بعد بره تو داشبورد.

طبیعیه؟

دوست عزیز شما یک کنسول اسلیم گرفتین که برد درایوش را براتون عوض کردن تا بتونه بازیهای کپی را براتون بخونه
و شما اومدین، از روی ناآگاهی با بازیها کنسولتون را آپدیت کردین و متاسفانه تا وقتی که فریمور اسلیم نیاد شما نمیتونین این دو تا را بازی کنین
آپدیت سه دیسک هم روشی بود که شما میتونستی باهاش این بازیها را اجرا کنی، اما متاسفانه با بازی آپدیت کردی و دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد
مشکل هم اختمالا پیش نمیاد، البته بهتره قبل خاموش کردن دستگاه حتما حتما دیسک را از توی درایو دربیاری

ممنون از شما
پس فعلا منتظر میمونم تا آپدیت 360 Slim بیاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or