راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

واقعا کسی نمیتونه جواب بده؟
ایکس باکسهای با برد جاسپر خیلی مطمئن هست ولی کیفیت ایکس باکسهای اسلیم از اوناهم بالاتره اگه خیلی عجله داری برو جاسپر بخر اگه هم نداری صبر کن تا چند وقت دیگه اسلیم که کپی خور شد بعد اسلم بگیر ولی حواست باشه که ایکس باکس با بردهای دیگه بهت نندازن این تاپیک هم بخونی خوبه : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275

360 اسلیم از این مموری های مخصوص خود xbox رو میخوره؟ یعینی ورودی ش رو داره؟
والا رامین جان تاحالا اسلات مموری استیک به چشمم نخورده، ولی برای اطمینا بیشتر عصر بذار برم خونه و بهت دقیقا جواب بدم
مرسی نوید جون.

آخرین ویرایش:
360 اسلیم از این مموری های مخصوص خود xbox رو میخوره؟ یعینی ورودی ش رو داره؟
والا رامین جان تاحالا اسلات مموری استیک به چشمم نخورده، ولی برای اطمینا بیشتر عصر بذار برم خونه و بهت دقیقا جواب بدم

ویرایش: رامین همچین متاعی روی اسلیم ها وجود نداره

آخرین ویرایش:
الان دیگه با فلش مموری هم میشه همون کاره مموری کارت رو انجام داد
دیگه فکر نکنم احتیاجی به مموریه 360 به هیچ وجه وجود داشته باشه

آقا پس ریجن uc تو تهران به خوبی پال پیدا میشه و اگه بخواد بازیش دیر بیاد چند وقت دیر میاد(راستی این uc ریجن امریکاست)
من یه پرمیومه 20 گیگ لانچه UC داشتم بعد یه الیته فالکون UC گرفتم
الانم یه اسلیم باندل کینکت گرفتم که اینم UC هست :d
تا الان که بازی ای نبوده که نگرفته باشم ( بخوام و نبوده باشه ) به غیر از یه بازیه هواپیمایی
که اسمش IL2 stormvik هست که کلا فقط برای پال اومد
اکثره بازیها که الان میان یا free هستن یا اینکه UC/PAL یکی هستن
بله UC ریجنه آمریکا و کانادا محسوب میشه

آخرین ویرایش:
آقا توروخدا يه نفر دقيقاً بمن بگه من مبتدي فردا مي خوام برم جمهوري يه xbox360 بخرم به فروشنده چي بگم؟ بگم چي مي خوام كه خوب باشه؟ تمام اين 1428 صفحه رو خوندم اما بدتر گيج شدم @-)چشام داره در مياد. فقط در حد ديپلم xbox بگين :>

آقا توروخدا يه نفر دقيقاً بمن بگه من مبتدي فردا مي خوام برم جمهوري يه xbox360 بخرم به فروشنده چي بگم؟ بگم چي مي خوام كه خوب باشه؟ تمام اين 1428 صفحه رو خوندم اما بدتر گيج شدم @-)چشام داره در مياد. فقط در حد ديپلم xbox بگين :>
بستگی داره چی بخوا ی ؟ الیت یا آرکید یا اسلیم . ولی من بهت الیت رو پیشنهاد میکنم چون اسلیم معلوم نیست کی کپی خور میشه .اگر هم به هارد احتیاج نداری آرکید بخر. فقط حواست باشه که مادربردش جاسپر باشه که مادربردهای دیگه اصلا به درد نمی خوره ( تاریخ ساخت 2010 بگیر که مطمئن باشی جاسپره )

زیردیپلم میخوای؟
چقدر میخوای پول بدی تا بگم چی باید بگی:دی

زیردیپلم میخوای؟
چقدر میخوای پول بدی تا بگم چی باید بگی:دی
پولش مهم نيست تا 600-700 هم باشه خوبه. فقط واسم حالا حالاها كار كنه. ضمناً فكر كنم كپي خور باشه خوب بهتره. مگه فرق بازي اورجينال با كپي چقدر هست حالا؟ از كجا بگيرم بهتره؟ توپ خونه يا جمهوري يا پايتخت؟ اين كينكت حالا واقعاً بدرد بخور هست و بازي هاش پيدا ميشه؟ ضمنا بگم من عشق بازي adventure مثل alan wake هستم >:d< يه سوال ديگه : اين هارد داخلي واسه save‌بازي هست ديگه؟ حداقل بايد چقدر باشه؟ نميشه يه هارد اكسترنال با usb بهش وصل كرد؟ كلاً تمام استفاده اين هارد چيه؟

پولش مهم نيست تا 600-700 هم باشه خوبه. فقط واسم حالا حالاها كار كنه. ضمناً فكر كنم كپي خور باشه خوب بهتره. مگه فرق بازي اورجينال با كپي چقدر هست حالا؟ از كجا بگيرم بهتره؟ توپ خونه يا جمهوري يا پايتخت؟ اين كينكت حالا واقعاً بدرد بخور هست و بازي هاش پيدا ميشه؟ ضمنا بگم من عشق بازي adventure مثل alan wake هستم >:d< يه سوال ديگه : اين هارد داخلي واسه save‌بازي هست ديگه؟ حداقل بايد چقدر باشه؟ نميشه يه هارد اكسترنال با usb بهش وصل كرد؟ كلاً تمام استفاده اين هارد چيه؟

فرق بازی اورجینال و کپی حدود 50 هزار تومنه
اگه میخوای خیلی زیاد باهاش بازی کنی هم بده برات فن های 360 را برات 12 ولت کنن.
حتما وقتی میخری lt plus روش نصب باشه و بازی assassin creed brother hood اجرا کنه
من از توپخونه گرفتم
من فعلا خرید کینکت را پیشنهاد نمیکنم
از این اسلیم ها نگیر که بد بختی داره از همین قدیمی ها باشه بهتره.
اگه دو نفره میخوای بازی کنی سوپر الیت بگیر و اگر نه الیت
الیت یا سوپر الیت روشون هارد داره لازم نیست جدا بخری سیو بازی ها هم میره روی همین هارد
تا 16 گیگ فلش مموری یا هارد را قبول میکنه با usb.
تقریبا بیشترین استفاده از هارد نصب بازی ها هست که هم زمان لود کم میشه هم صدا درایو را کم میکنه(بدونه نصب روی هار صدا درایوش آدمو دیوونه میکنه:d)
باز هم سوال داشتی بپرس

خوب حالا که میگی قیمت برات مهم نیست، شما یه کنسول 360 مدل الیت بردار که یکعدد هارد 120 روش داره و رنگشم مشکی هستش که بین 365-370 الان قیمتشه
بعد تاریخ پشت کنسول را نگاه کن که حتما حتما 2010 باشه
بعد ممکنه فروشنده بگه دو سه نوع مدل مادربرد داریم ( مثل سوپر جاسپر و این چرت و پرت ها که تازه مد شده ) شما بگو معمولی میخوام فقط تاریخش 2010 به بعد باشه ...
وقتی هم کپی خور کرد بهش بگو برات Need for speed: Hot Pursuit یا Assassin Creed"Brotherhood را برات تست کنه
هارد و USB هم میتونی وصل کنی ولی فقط تا 16 گیگش را ساپورت میکنه
هارد کنسول مثل هارد کامپیوتر میمونه ، همه استفاده ای ازش میشه کرد، سیو - ریختن بازی روش و ... ( اگه نباشه هم کنسول کار میکنه ولی باشه خیلی خیلی بهتره ) => مدل الیت خودش هارد 120 گیگ روش داره

من میخوام یه آرکید بخرم به نظر شما چه درایوی از نظر پچ های امنیتی و فیرمور برای بازی در لایو از همه بهتره ؟ و آیا ایکس باکسهای کپی خور شده رو میشه به حالت اولیه ( کپی خور نشده ) برگردوند ؟ همچنین من یه الیت 3 چراغه دارم و میخواستم هارد 120 گیگ اون رو بندازم رو آرکیدی که حالا میخوام بخرم میخواستم بدونم از نظر سیو بازیها و ... مشکلی به وجود نمیاد ؟

آخرین ویرایش:
سلام
من یک الایت مشکی دارم که فقط بازی pal رو اجرا میکنه
برای اجرای ntsc چه کاری باید انجام بدم؟
ببخشید نمیدونستم باید سوالم رو کجا مطرح کنم :d

سلام
من یک الایت مشکی دارم که فقط بازی pal رو اجرا میکنه
برای اجرای ntsc چه کاری باید انجام بدم؟
ببخشید نمیدونستم باید سوالم رو کجا مطرح کنم :d
شما باید ریجن کنسول خودتون رو به j یا uc تغییر بدهید ( فک کنم که منظور شما اینه که همزمان کنسولتون بتونه همه ریجنها رو اجرا کنه که این امری محاله ) د حال حاظر ریجن پال از همه ریجنها بهتره پس بیخیال عوض کردن ریجن بشید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or