راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

طرز استفاده xbox360

سلام من xbox360arcade تازه گرفتم ولی وقتی روشن میکنم بازی رو نمیاره ومثل PS1که وقتی CD صوتی را دلخلش مذاریم دکمه های پلای وعقب وجلو را میاره لطفا من رو راهنمایی کنید که چطور از دستگاهم استفاده کنم راستی دستگاه من صفر واکبند است خودم از چین گرفتم

سلام من xbox360arcade تازه گرفتم ولی وقتی روشن میکنم بازی رو نمیاره ومثل PS1که وقتی CD صوتی را دلخلش مذاریم دکمه های پلای وعقب وجلو را میاره لطفا من رو راهنمایی کنید که چطور از دستگاهم استفاده کنم راستی دستگاه من صفر واکبند است خودم از چین گرفتم
خب شما بازی کپی رو میذارید تو xbox 360 کپی خور نشده و توقع دارید اجرا بشه ؟! :p شما یا باید بازی اورجینال داخل دستگاه بذارید یا بدید براتون کپی خورش کنن که بازیهای کپی رو هم اجرا کنه چون دستگاه شما خام هست و کپی خور نیست.

بعد هم چون از چین گرفتید احتمالاً ریجن C هست. بعد از کپی خور کردن هنگام تهیه بازی به این مورد هم باید توجه کنید.
بعضی بازی ها Free Region هستند و به همه ریجن ها می خورند و بقیه خیر.
فقط چند تا فروشگاه هستند که بازی برای تمام ریجن ها می آرن. بقیه 99% ریجن پال.

سردرگمی در رابطه با انتخاب بهترین گزینه برای خرید xbox

سلام
دوستان من اطلاعات خیلی کمی در مورد xbox 360 دارم لذا از شما دوست عزیز میخوام منو کامل راهنمایی کنید .
بعضی از دوستان میگن super elight مشکل 3 چراغه شدن رو داره ولی توی بعضی از سایت ها خوندم که microsoft کلا این مشکل رو حل کرده !
حالا نمیدونم slim 250gb بگیرم یا super elight ! ?
میگن slim کپی خور شده ولی با استفاده از درایوهای مدل های قبلی (هیتاچی)هک شده ! مشکلی نداره ؟
لطفا راهنمایی کنید
به نظرتون کدوم رو خریداری کنم.هزینه ش برام مهم نیست !!!!

سلام
دوستان من اطلاعات خیلی کمی در مورد xbox 360 دارم لذا از شما دوست عزیز میخوام منو کامل راهنمایی کنید .
چشم، هر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم
بعضی از دوستان میگن super elight مشکل 3 چراغه شدن رو داره ولی توی بعضی از سایت ها خوندم که microsoft کلا این مشکل رو حل کرده !
super elite از نظر مادربرد ( اگه تاریخش 2010 باشه ) با بقیه فرق نداره و مادربردش جاسپر هستش و سه چراغ نمیشه ( اگه تو محیط بسته مثل میز تلویزیون قرار نگیره )

حالا نمیدونم slim 250gb بگیرم یا super elight ! ?
اسلیم کپی خور نشده ( بصورت استاندارد ) ولی سوپر الیت شده، چون اول کارت هست به نظر من سوپر الیت بردار که بتونی راحت و بی دردسر بازی کنی
میگن slim کپی خور شده ولی با استفاده از درایوهای مدل های قبلی (هیتاچی)هک شده ! مشکلی نداره ؟
مشکل که نمیشه گفت نداره، نمیتونی باهاش آنلاین بشی و مشکلات خاصی که کم و بیش به چشم میخوره
در کل با روشی هک شده که زیاد استاندارد نیست
به نظرتون کدوم رو خریداری کنم.هزینه ش برام مهم نیست !!!!
گفتم، شما سوپر الیت بخر

ممنون از شما
صبح با یه فروشنده تماس گرفتم که slim رو با درایو هیتاچی(کپی خور دائمی) میگفت 420 تومان ولی به حرف شما گوش میدم و نمیخرم .
درایو استاندارد super elite چیه ؟ مشکل بن شدن رو ندارم ؟
من شهرستان زندگی میکنم به نظرتون برای خرید به توپخانه برم بهتر نیست سرم کلاه نمیره ؟

ممنون از شما
صبح با یه فروشنده تماس گرفتم که slim رو با درایو هیتاچی(کپی خور دائمی) میگفت 420 تومان ولی به حرف شما گوش میدم و نمیخرم .
درایو استاندارد super elite چیه ؟ مشکل بن شدن رو ندارم ؟
من شهرستان زندگی میکنم به نظرتون برای خرید به توپخانه برم بهتر نیست سرم کلاه نمیره ؟
والا من خودمم شهرستانیم، اگه بتونی حضوری بری که عالیه
من خودم از یه فروشگاهی خریدم که مطمئن هستش، خواستی پی ام بده تا آدرس و تلفنش را بهت بدم
درایو استاندارد سوپر الیت، لایتون هستش و خطر بن شدن فعلا نداره، چون فابریک خود کنسول هستش

دوستان از کجا بفهمیم درایو ایکس باکیمون چیه؟(لایتون-هیتاچی...)وکدومشون بهتره؟
attachment.php

من یه کنسول اسلیم گرفتم حالا نه کپی خور شد منم بازی ندارم. حالا میخوا کینکتشو نگه دارم بقیه شو بفروشم. جاش یه معمولی بگیرم. چقدر ممکنه ضرر کنم؟ اصلا بفروشم یا نه؟ 25 هزار تومنم از لایو واسش چیز خریدم. اگه بفروشم dlc هاشم (Limbo + Mass Effect 2 Full + alan wake signal) حساب می کنن؟

من یه کنسول اسلیم گرفتم حالا نه کپی خور شد منم بازی ندارم. حالا میخوا کینکتشو نگه دارم بقیه شو بفروشم. جاش یه معمولی بگیرم. چقدر ممکنه ضرر کنم؟ اصلا بفروشم یا نه؟ 25 هزار تومنم از لایو واسش چیز خریدم. اگه بفروشم dlc هاشم (Limbo + Mass Effect 2 Full + alan wake signal) حساب می کنن؟
تو خود بازارچه سایت بفروشید بهتره!

اگر ببریش برای یه مغازه اولا اگر 1 روز هم کار کرده باشه به قیمت نصف ازت می برن! اصلا dlc این چیزها رو حساب نمی کنن شاید هم به خاطر پر کردن هارد ازت پول ببرن!:d

در ضمن نگهش دار فریم ویر اصلیش بیاد پشیمون میشی!

آخرین ویرایش:
تو خود بازارچه سایت بفروشید بهتره!

اگر ببریش برای یه مغازه اولا اگر 1 روز هم کار کرده باشه به قیمت نصف ازت می برن! اصلا dlc این چیزها رو حساب نمی کنن شاید هم به خاطر پر کردن هارد ازت پول ببرن!:d

در ضمن نگهش دار فریم ویر اصلیش بیاد پشیمون میشی!

اخه تو چهار ماه یه فرم ویر 1 کیلوبایتی نتونستن بنویسن دیگه نمیتونن بنویسن. اگرم بنویسن دیگه بدرد ما نمیخوره. 5 ماه دیگه باید دستگاه رو تو لایو نرم بن نشه اینا هم 2 ماه دیگه میدن بیرون دیگه کی برم لایو؟

اخه تو چهار ماه یه فرم ویر 1 کیلوبایتی نتونستن بنویسن دیگه نمیتونن بنویسن. اگرم بنویسن دیگه بدرد ما نمیخوره. 5 ماه دیگه باید دستگاه رو تو لایو نرم بن نشه اینا هم 2 ماه دیگه میدن بیرون دیگه کی برم لایو؟

قسمت آخر حرفتون رو درست متوجه نمی شم؟ با دستگاه اوریجینال نرین لایو؟ شما که لایو بازی می کنی که اوریجینال باید راحت تر هم باشی! بدون ترس از بن شدن راحت بازی می کنی دیگه!
فیرمور هم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. بالاخره می آد.
کینکت رو هم نگه داری آداپتورش برای اتصال به FAT خیلی سخت گیر می آد ایران. یا بهتر بگم گیر نمی آد.

قسمت آخر حرفتون رو درست متوجه نمی شم؟ با دستگاه اوریجینال نرین لایو؟ شما که لایو بازی می کنی که اوریجینال باید راحت تر هم باشی! بدون ترس از بن شدن راحت بازی می کنی دیگه!
فیرمور هم دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. بالاخره می آد.
کینکت رو هم نگه داری آداپتورش برای اتصال به FAT خیلی سخت گیر می آد ایران. یا بهتر بگم گیر نمی آد.

منظورم اینه که مایکرو هر سال آخر تابستون اگه بتونه شروع میکنه flag کردن و تا سال نو وایمیسه بعدا بن میکنه. منم از آخرای تابستون لایو رو تعطیل میکنم تا فرم ویر جدید. اگه تو تهران جایی بازی ارجینال پیدا میکردم اصلا بیخیالش میشدم ولی نیست.

خرید xbox

سلام دوستان

راستش من خیلی وقت دنبال مسائل xbox360 نبودم هیچ اطلاعاتی دیگه ندارم

الان بهترین و بی دردسرترن مدلی که پیدا مشیه و میشه خرید چیه ؟

هارد هم نداشت مهم نیست ...

مرسی از همه

سلام دوستان

راستش من خیلی وقت دنبال مسائل xbox360 نبودم هیچ اطلاعاتی دیگه ندارم

الان بهترین و بی دردسرترن مدلی که پیدا مشیه و میشه خرید چیه ؟

هارد هم نداشت مهم نیست ...

مرسی از همه
الان دیگه مثل قدیم نیست که ریجن مهم باشه یا تاریخش کی باشه و ...
الان اکثر دستگاههایی که هستن مادربردشون جاسپر هست و ریجنشون پال
شما فقط باید یه نگاه کوچک به تاریخ بکنین که 2010 باشه
بهترین مدل هم برای شما که براتون هارد مهم نیست آرکید هستش که خودش مموری داخلی هم داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or