راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان من اهل بازی های دو نفره نیستم ولی داداشم مخم رو به کار گرفته امروز می خوایم بریم یه دسته رو یه فیفا 10 بگیریم!
میگم بعضی ها میگن فیفا رو که میریزی رو هارد کنسول فریز می کنه و از این حرفا!
اینا واقعیت داره؟
راه حلی نداره؟
ممنون!

دوستان من اهل بازی های دو نفره نیستم ولی داداشم مخم رو به کار گرفته امروز می خوایم بریم یه دسته رو یه فیفا 10 بگیریم!
میگم بعضی ها میگن فیفا رو که میریزی رو هارد کنسول فریز می کنه و از این حرفا!
اینا واقعیت داره؟
راه حلی نداره؟
ممنون!
شاید سورس های اکثر دوستان خراب بوده! من که ریختم فریز نداشته!

این فریز فقط در لایو پیش میاد! برای من 2 بار پیش اومده- در حالت افلاین فریز نداشتم!

دوستا با 30 هزار تومن میشه یه باتری شارژی و شارژر گرفت؟!
البته می خوام متوسط رو به بالا باشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

می تونی Play & Charge Kit بخری.البته نمی دونم الان جنس اصلی و غیر اصلیش توی بازار هست یا نه.
ولی برای باتری شارژی و شارژر خوب پیشنهاد می کنم به عکاسی های حرفه ای که دوربین و لوازم جانبی می فروشن مراجعه کنید،اونا اکثرا جنسای خوبی میارن.مثلا سونی باتری های شارژی خوبی داره.

دوستا با 30 هزار تومن میشه یه باتری شارژی و شارژر گرفت؟!
البته می خوام متوسط رو به بالا باشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید!

Play & Charge Kit حدود 15 تومن جنس شرکتی هست
یه باتری خوبم 15 تومان در میاد. انرجیز .
شارژر باطری هم هست 5 تومان
نهایت می تونی با 20 تومان بهترین کیفیت رو داشته باشی

ها سلام:biggrin1:
من میخوام یک ایکس بخرم دوام خوبی داشته باشه چون من یک فالکون داشتم یک سال بعد سوخت(البته یک دستگاه رو 4 بار سوزوندم:biggrin1:)بعد این دستگاه صداش خیلی اذیت میکرد(عین تراکتور بود)من الان میخوام ببینم این الایت یا ارکید کدومش به درد میخوره و این که این جدیدا صدا هم داره؟:-"

من میخوام یک ایکس بخرم دوام خوبی داشته باشه چون من یک فالکون داشتم یک سال بعد سوخت(البته یک دستگاه رو 4 بار سوزوندم:biggrin1:)بعد این دستگاه صداش خیلی اذیت میکرد(عین تراکتور بود)من الان میخوام ببینم این الایت یا ارکید کدومش به درد میخوره و این که این جدیدا صدا هم داره؟:-"
الیت بخری هارد داره دیگه درایو صدا نمی‌ده. ضمن این که به لنز هم فشار نمی‌آد.
جدیدی‌ها که جسپر هستند دیگه خرابی و اینا تقریباً ندارن و نسبت به فالکون و قدیمی‌ترها خیلی بهترن.

دوستان میگم ایکس باکسهای کپی خور بازی اورجینال ایکس باکس رو هم اجرا میکنن؟!

و اگر با بازی اورجینال آنلاین بازی کرد باز هم خطر بن شدن هست؟! اصلا ربطی داره؟!

دوستان میگم ایکس باکسهای کپی خور بازی اورجینال ایکس باکس رو هم اجرا میکنن؟!

و اگر با بازی اورجینال آنلاین بازی کرد باز هم خطر بن شدن هست؟! اصلا ربطی داره؟!
آره بازی اورجینال اجرا میکنن. ولی چون فریمورت کپی خور هست حتی بازی اورجینال هم بزاری احتمال بن

شدنت هست.

دوستان اگه از این باتری ها که معمولین و ارزونن و قابل شارژ هستند رو با شارژرش بگیرم مشکلی پیش میاد برای دسته و کنسول؟
نه! اکثر بچه های CLF 2700 دارن!خوب جواب میده!ولی هرچی بهتر بگیری برای خودت بهتره!

کلا داری به خودت حال میدی با این حرکت!خودت میدونی!باز:smile:

درود
این کنسول های قدیمی همشون خراب میشدن!دیرو زود داشت ولی سوخت و سوز نداشت!اما جسپر ها فوق العاده خوب از اب در اومدند!!!!

اون صدای تراکتور رو هم بعد از خراب شدن بار اول کنسولتون رو 12 ولت کردن!به همین خاطر صدای زیادی میداده!
کنسول در حالت عادی صداش فوق العاده کم هست! اگر هم الیت بخرید و بازی رو تو هارد نصب کنید -اصلا متوجه روشن بودن کنسول نمیشید!

دوستان اگه از این باتری ها که معمولین و ارزونن و قابل شارژ هستند رو با شارژرش بگیرم مشکلی پیش میاد برای دسته و کنسول؟

خیر مشکلی پیش نمیاد.
شما باتریتون چه قابل شارژ باشه چه غیر قابل شارژ،می تونید برای دسته XBox 360 استفاده کنید.

سلام

مثلا اگه نت درستی نداشته باشی و نمی شد Live بازی کنی

باعث خستگی میشه ؟ مثلا سیر بشیم از Xbox

اگه منظورم رو گرفته باشید . . . . :)
مگه از PC-PS2-PS1 سیر شدی؟
اون قابلیت جدیدیه که به این نسل وارد شده(بصورت همگانی و رایج تر!)
همه کس هم استفاده نمیکنه!

-شما یه افلاین گیمر میشی و با بخش Single و camping بازی ها حال میکنی و لذت میبری!
چیز اجباری نیست!
منم خیلی از بازی ها رو اف بازی میکنم!
هر بازی ارزش MP و انلاین نداره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or