راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین :
1 - این مدل آرکید که هارد نداره برای بازی های 2 یا 3 dvd مشکلی پیدا نمیکنه . ؟ یعنی منظورم اینه که چون بازی را نمیشه نصب کرد همه بازی ها رو میتونه اجرا کنه ؟
2 - بازی های کپی که در ایران فروخته میشه همشون راحت اجرا میشن ؟ و به لنز دستگاه که آسیب نمیزنه ؟
3 - فکر میکنید مایکروسافت تا کی روی 360 سرمایه گذاری میکنه و بازی اختصاصی براش میسازه ؟
1- مشکلی که نداره ولی اگه دستگاه هارد داشته باشه، از همه لحاظ بهتر هست. ولی از بابت بازی های چند DVD مشکلی نیست. چون جوری طراحی شدن که با همه ی XBOX 360 ها سازگار باشند.

2- منظورت رو دقیق نگرفتم. اگه منظورت جنس دیسک و سازگاری با دستگاه هست که: نه! بستگی داره بازی هات رو از کجا بخری. باز هم بستگی به جنس دیسک داره! اگه جنس خوب باشه هیچ مشکلی نداره، ولی اگه از دیسک های آشغال و دونه ای 500 تومن باشه که 100% برای درایو و لنز دستگاه مشکل درست می کنه.

3- خیالت از این بابت راحت! حداقل تا 2 3 سال دیگه کنسول جدید نمیاد و PS3 و XBOX360 روی دور هستن. بعد از اون هم حداقل تا 5 سال برای کنسول های فعلی بازی میاد. روی هم رفته میشه گفت حداقل تا 7 8 سال دیگه برای XBOX 360 بازی میاد، ولی تاریخ اومدن کنسول های جدید رو حتی شرکت های کنسول ساز هم نمیدونن!! ;)

با سلام

من تازه 360 خریدم و به یک مشکل نسبتا مضحک برخوردم!

من مانیتورم LG W2261V هست فول HD با پورت HDMI

حالا مساله اینجاست که من وقتی 360 رو با HDMI وصل میکنم به مانیتور صدا رو چیکار کنم؟!

خود مانیتور خروجی صدا نداره منم هدفونم پورتش 3.5 میلیمیتری هست

حالا اساتید.... چه کنیم؟!

با سلام

من تازه 360 خریدم و به یک مشکل نسبتا مضحک برخوردم!

من مانیتورم LG W2261V هست فول HD با پورت HDMI

حالا مساله اینجاست که من وقتی 360 رو با HDMI وصل میکنم به مانیتور صدا رو چیکار کنم؟!

خود مانیتور خروجی صدا نداره منم هدفونم پورتش 3.5 میلیمیتری هست

حالا اساتید.... چه کنیم؟!
شما باید اون فیش سبز رنگ اسپیکر رو که به پشت کیس کامپیوتر وصل میکنید بزنید به پشت مانیتور! (سمت راست پشت مانیتور!)

شما باید اون فیش سبز رنگ اسپیکر رو که به پشت کیس کامپیوتر وصل میکنید بزنید به پشت مانیتور! (سمت راست پشت مانیتور!)

خیلییییی ممنون دوست عزیز

اصلا تاحالا به اون سوکت دقت نکرده بودم!!! کارش همینه دیگه نه؟ خروجی صدای HDMI ؟

خلاصه اینکه خیلی ممنون

:love:

دوستان چند تا سئال داشتم
این روزا شاید یه 360 ارکید گرفتم میخواستم ببینم دسته ای که داخل جعبه هست بی سیم یه سیمی؟
الیت توی جعبش 2 تا دسته داره؟
و می خواستم ببینم 360 می تونم وصل کنم به مانیتورم مدلش Lg LCD W1952s ؟
و این که الان دستگاه های بازار همشون پال یا...؟؟؟ (و این که کدومش از همه بهتره؟)
مشکل سه چراغ شدن دستگاه باز دیده شده؟؟؟ (حدودا چند ساعت می شه یبند بازی کرد؟ )
و آخرین سوال الان بازی هاش قیمت چقدر شده؟؟؟ (راحت گیر می اد؟ و بازی های که فروخته می شه امکان داره یه نوع پیدا بشه که 360 نتونه اجر کنه؟ یا همه نوع اجرا می کنه (منظورم از نوع کیفیت دیسک) )
با تشکر

دوستان من میخوام پوینت بخرم نمیدونم US بگیرم یا EU
30 تومن پول کم نیست که بگیرم کار نکنه :(

مشکل اینجاست که یادم نیست موقع ثبت نام کجا رو انتخاب کردم

راهی هست بفهمم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or