راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
امروز به بازار رفتم تلویزیون LCD سامسونگ 22 اینج سری 6 تو بازار حدود 360 هزار تومان است و موجود می باشد
شایان ذکر است که این تلویزیون تمامی ورودیها را داشت ازجمله دو ورودی HDMI و سایر ورودیها!!
آیا سامسونگ 22 اینج سری7 هم تو بازار وجود دارد ؟ قیمت آن چند است؟
فروشنده می گفت مانیتور بگیری بهتر است چون رزلوشن بالاتری بهت می دهد ولی تلویزیونها LCD رزلوشن بسیار پاینتری دارند حتی در حالت HD ؟؟؟
مدل پیشنهادی فروشنده SAMSUNG - 23" - P23700 بود که قیمت آن هم 305 هزار تومان می گفت ولی ورودیها را ازجمله ورودی HDMI و سایر ورودیها را نداشت و صرفا ورودی کامپیوتر را داشت و می گفت برای تصویر باید تبدیل بگیری ولی برای صدا خودش هم نمی دانست چه باید کرد!!!
به نظر شما دوستان تلویزیون بگیرم یا مانیتور و کیفیت کدامیک بالاتره است؟؟؟
برای ورودیهای صدا و تصویر باید چکار کرد؟؟
دستگاه من 360 الایت می باشد
ممنون:love:

به نظر من 100 % lcd tv بگیر که ورودی HD حتما داشته باشه و اینکه شما از تلویزیون هم استفاده کنی.
حتما هم از ورودی HD استفاده کن کیفیت عالی میشه .
من همه رو امتحان کردم .*
شک نکن

به نظر من 100 % lcd tv بگیر که ورودی HD حتما داشته باشه و اینکه شما از تلویزیون هم استفاده کنی.
حتما هم از ورودی HD استفاده کن کیفیت عالی میشه .
من همه رو امتحان کردم .*
شک نکن
سلام
من که گیج شدم:confused:
شما اولین نفری هستید که می گویید تلویزیون بهتره؟
من هم می خواهم یکی بگیرم ولی نمی دانم تلویزیون بگیرم یا مانیتور و کیفیت کدامیک بالاتره است؟؟؟
بین SAMSUNG T220P و SAMSUNG P23700 و Samsung 23500 و LG W2261 کدوم واسه بازی کردن برای 360 عالیتره ?
ممنون

سلام
من که گیج شدم:confused:
شما اولین نفری هستید که می گویید تلویزیون بهتره؟
من هم می خواهم یکی بگیرم ولی نمی دانم تلویزیون بگیرم یا مانیتور و کیفیت کدامیک بالاتره است؟؟؟
بین SAMSUNG T220P و SAMSUNG P23700 و Samsung 23500 و LG W2261 کدوم واسه بازی کردن برای 360 عالیتره ?
ممنون

ببینید شما تصویر یه LCD یک میلیونی را با یه مانیتور 300 تومنی مقایسه میکنید؟!

صد در صد LCD بهتره!

راهنمایی برای خرید ایکس باکس 360 الیت جاسپر

خسته نباشید من فردا میخوام ایکس باکس 360 الیت جاسپر بگیرم
در مورد قیمت و انتخاب بهترین درایو برای این مدل منو راهنمایی کنید .
با تشکر:confused:

خسته نباشید من فردا میخوام ایکس باکس 360 الیت جاسپر بگیرم
در مورد قیمت و انتخاب بهترین درایو برای این مدل منو راهنمایی کنید .
با تشکر:confused:

فقط دقت کن که تاریخ ساخت کنسول به روز باشه و تجهیزات همراهش کامل باشن - ریجنش هم پال باشه - دسته دو هم نباشه. (همینا کافیه)

سلام دوستان
سايت زير ايكس باكس اركيد جاسپر را ميده 260
http://xbox-san.blogfa.com/
از اونجايي كه مي خواد با پيك برام بفرسته مي خوام ببينم ميشه به اينا اعتماد كرد يعني دستگاه را عوض نكنن
پيشنهاد شما چيه
ادم هاي مطمعني هستن

buying of 360

سلام

بالاخره منم صاحب یه xbox 360 elite jasper foul pack به قیمت 370 هزار تومان شدم و به جمع xbox داران پیوستم از این دستگاه خیلی راضیم واز همه شما به خاطر راهنمایی هاتون متشکرم

البته بنده قبلا یه psp و ps3 داشتم اما ps3 به خاطر قیمت بازیهاش نمی تونستم ازش زیاد استفاده کنم.

هیچ پک و باندلی از 360 شارژر و باتری روش نیست.;) جدا بگیر....

ممنون
یه چیزی هست رو کله 360 سوار میکنن،این چیه؟
تو جعبه هست یا جدا میگیرن؟
شارژر اند کیت چنده؟
کلا یه ایکس باکس 360 با احتساب چیزازز که روش نیست (مثل همین شارژر و کیت) چند در میاد؟
تو آرکید جدید هم اشتراک یک ماهه گلد در لایو هست؟
من خودم اهل بازی تو لایو و استفاده از امکاناتش نیستم و حتی زیاد نمیدونم که چی هست
بخوام بفروشمش چند می ارزه؟(حد اقل یکم از پولش در بیاد!!)
با مموری 256 که روشه چندتا بازی رو میشه سیو کرد؟

پیشاپیش تشکر

آخرین ویرایش:
ممنون
یه چیزی هست رو کله 360 سوار میکنن،این چیه؟
تو جعبه هست یا جدا میگیرن؟
شارژر اند کیت چنده؟
کلا یه ایکس باکس 360 با احتساب چیزازز که روش نیست (مثل همین شارژر و کیت) چند در میاد؟
تو آرکید جدید هم اشتراک یک ماهه گلد در لایو هست؟
من خودم اهل بازی تو لایو و استفاده از امکاناتش نیستم و حتی زیاد نمیدونم که چی هست
بخوام بفروشمش چند می ارزه؟(حد اقل یکم از پولش در بیاد!!)
با مموری 256 که روشه چندتا بازی رو میشه سیو کرد؟

پیشاپیش تشکر

سوال اولتون واضح نیست .
play and charge kit حدود 15000 تومان .
بازم بستگی داره که چی بخواین براش تهیه کنید .
1 ماه اشتراک گلد رو همه ی کنسول ها دارن .
خیر - قابل فروش نیست .
آرکید های جدید 512 مگابایت اینترنال مموری دارن و حدود 200 مگابایت اون توسط داشبورد جدید و ... اشغال شده و به مقدار خیلی زیاد میتونی روش گیم سیو کنی ولی اگر بخواید بازی رو کپی کنید باید هارد بگیرید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or