راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش می کنم
ویتا کلاً خیلی خرج داره . همه بازی هاش رو نمی تونید تو ایران بصورت فیزیکی تهیه کنید. مجبورید دیجیتالی بخرید که در اون صورت بعدا نمی تونید دوباره پولش کنید. بازی دیجیتالی هم که دانلود کنید نیاز به فضای ذخیره دارید. مموری کارت های ویتا هم مموری های مخصوص خودش هستن که گرونن. (تازه حجمی هم که برای دانلود مصرف میشه به هر حال هزینه برداره)
برنامه که به اون صورت نداره و بازی های رایگانش هم اصلا چنگی به دل نمی زنن...
بیشتر بازی های ویتا ژاپنی (jrpg)، بازی های indie (کارهای مستقل و کم بودجه) و بازی های پورت شده کنسول های دیگه (ps1, ps2, xbox و...) هستن. در کنار اینها اقلیتی هم بازی های واقعا خوب مخصوص این کنسول وجود داره
دیگه اینها تمام تجربیاتی بود که می تونستم در اختیارتون قرار بدم!

ممنون از کمک و راهنمایت

پس با بودجه من سازگار نیست

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
ممنون از کمک و راهنمایت

پس با بودجه من سازگار نیست

شما میتونی با 500 تومان یه ویتا وایفای بگیری
و اکه بودجت بیشتر باشه با 750 یه 3g/waifi بگیری که تو خودش یه بازی و یه مموری هشت داره که تا مذت ها سرگرم میمونی

swastica

کاربر سایت
Aug 27, 2007
2
درود دوستان عزیز اگر ممکنه منو راهنمایی کنید
من میخوام یه ویتا بگیرم از مالزی میخوام ببینم کجا به صرفه تره / چه ریجنی بهتره و چه مدلی.درضمن بازی فیزیکی خوب برای ویتا که در اینده قابلیت تعویض داشته باشد را لطفا بیان کنید البته فک کنم اینجا بازی فیزیکی ارزانتر باشه اگر یه بازی هم کسی بخواد براتون میگیرم
لطفا کمی از قیمت بازی و دستگاه بگین ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود دوستان عزیز اگر ممکنه منو راهنمایی کنید
من میخوام یه ویتا بگیرم از مالزی میخوام ببینم کجا به صرفه تره / چه ریجنی بهتره و چه مدلی.درضمن بازی فیزیکی خوب برای ویتا که در اینده قابلیت تعویض داشته باشد را لطفا بیان کنید البته فک کنم اینجا بازی فیزیکی ارزانتر باشه اگر یه بازی هم کسی بخواد براتون میگیرم
لطفا کمی از قیمت بازی و دستگاه بگین ممنون
سلام عزیز
ریجن مهم نیست توی ویتا .... برای استفاده dlc و ... ریحن اکانت مهم هست و بازی
مدلش هم slim و اصلی تفاوتهایی دارن
http://forum.bazicenter.com/thread84687/

tarchizak

کاربر سایت
Apr 4, 2014
10
سوالی که میخوام بپرسم شاید به نظر مسخره بیاد ولی کمکم کنید
من الان بین خرید دو دستگاه ویتا یا یک دیوایس قوی اندروید گیر کردم ! شاد الان بگید ویتا کنسوله بازیه و اصلا با اندروید قابل مقایسه نیست ولی با این فقدان بازی که از ویتا دیدم بجز چندتا بازی انحصاری قوی بقیه بازی هارو میشه مشابه اون رو اندروید یا ios پیدا کرد تازه رایگان ! همچنین پورت کردن بازی های ps1 که تو اندروید هم امکان پذیره !
خلاصه خواستم بدونم از نظر شما خرید دستگاه اندروید با وجود تنوع بیشتر در بازی های ارکید و برنامه ها همچنین باز گذاشتن دست کاربر برای دسترسی به امکانات منه گیمر رو بیستر ارضا میکنه یا کنسول ویتا با بازی های متمرکز ترو محدود تر و همچنین نشستن منتظر موندن به امید ساپرت بیشتر سونی از این کنسول دستی :| ؟
چی گفتم :| ؟
خواهشا اندرز بدید
:-/

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
والاخیلی فرق میکنه،بازی های ویتا هم محدود تره هم گرون تر،مثلا انگری بردزش 30 دلاره،یا رمش خیلی گرون تره،با ویتا نه میتونی زنگ بزنی،نه برنامه ارتباطی نه چیز دیگه،فقط استفادش برای بازیه.

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
من الان بین خرید دو دستگاه ویتا یا یک دیوایس قوی اندروید گیر کردم ! شاد الان بگید ویتا کنسوله بازیه و اصلا با اندروید قابل مقایسه نیست ولی با این فقدان بازی که از ویتا دیدم بجز چندتا بازی انحصاری قوی بقیه بازی هارو میشه مشابه اون رو اندروید یا ios پیدا کرد تازه رایگان ! همچنین پورت کردن بازی های ps1 که تو اندروید هم امکان پذیره !
خلاصه خواستم بدونم از نظر شما خرید دستگاه اندروید با وجود تنوع بیشتر در بازی های ارکید و برنامه ها همچنین باز گذاشتن دست کاربر برای دسترسی به امکانات منه گیمر رو بیستر ارضا میکنه یا کنسول ویتا با بازی های متمرکز ترو محدود تر و همچنین نشستن منتظر موندن به امید ساپرت بیشتر سونی از این کنسول دستی :| ؟
خواهشا اندرز بدید

دویت عزیز ویتا فقط برای بازیه دیوایس دیگه برای چت و تکست و...
کلا نامربوط هستن به هم
تو دیوایس هرگز بازی که بتونید راحت کنترل کنید و داستان و پایانی وجود داشته باشه هرگز نخواهید دید

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
خواهشا اندرز بدید
اگه میخوای بیرون بازی کنی و گیمر حرفه ای هستی، شک نکنه که ویتا بهترینه، هم کنترل سخت افزاری راحتتر داره و هم گرافیک بهتر و بازیهای بهتر.
اما اگه میخوای فیلم و موسیقی و آهنگ گوش بدی و هر از گاهی هم بازی کنی، ویتا نگیری بهتره، چون تو اینجور زمینه ها خوب نیست.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
عجب صحبتی کردید :|
ممنون

آخه پسر خوب موبایل که واسه بازی نیست.
میدونی شما خودت تا نری و تست نکنی فک نمیکنم خوب متوجه بشی که چی واست بهتره،
قبول دارم بازیهای موبایل ارزونتره و بیشتر، اما این دلیل نمیشه که کسی کنسول همراه نخره.
یه چیز کاملا تجربیه، منم خودم تا وقتی ویتا نداشتم اینجوری فک میکردم.
خود دانی.

tarchizak

کاربر سایت
Apr 4, 2014
10
آخه پسر خوب موبایل که واسه بازی نیست.
میدونی شما خودت تا نری و تست نکنی فک نمیکنم خوب متوجه بشی که چی واست بهتره،
قبول دارم بازیهای موبایل ارزونتره و بیشتر، اما این دلیل نمیشه که کسی کنسول همراه نخره.
یه چیز کاملا تجربیه، منم خودم تا وقتی ویتا نداشتم اینجوری فک میکردم.
خود دانی.

همین موبایل از نظر بازی میتونه خیلی هارو 2 برار ویتا سرگرمتر کنه و طرف بیشتر لذت ببره بستگی به سلیقه طرف از سبک بازی داره (مثلا به خودم یه Hearthstone روی تبلت بدی واسه یه عمرم بسته @-))
منظورم اینه ویتا با وجود محدودیت های که در برابر اندریود داره مثل فیلم برنامه .... توی بازیم که حدف اصلیشه نتونسته به اون صورت قوی نشون بده (فعلا) b-(
و الی بحث این نیست که کسی کنسول دستی نگیره. وگرنه از نظر من 3ds سرگرم کننده تره ار ویتا :)
لول

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
همین موبایل از نظر بازی میتونه خیلی هارو 2 برار ویتا سرگرمتر کنه و طرف بیشتر لذت ببره بستگی به سلیقه طرف از سبک بازی داره (مثلا به خودم یه Hearthstone روی تبلت بدی واسه یه عمرم بسته @-))
منظورم اینه ویتا با وجود محدودیت های که در برابر اندریود داره مثل فیلم برنامه .... توی بازیم که حدف اصلیشه نتونسته به اون صورت قوی نشون بده (فعلا) b-(
و الی بحث این نیست که کسی کنسول دستی نگیره. وگرنه از نظر من 3ds سرگرم کننده تره ار ویتا :)
لول

تو که می دونستی واسه چی از اول اصلا پرسیدی؟
کسی که پول تو جیبش هست ویتا بخره کلی لذت داره
من خودم حدود 500 تومن فقط خرج کارت PSN و پلاس کردم دیدم با بودجه من سازگار نیست فروختم.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
لول
مشکل شما و بعضیا اینه اینجور وسایل رو نداشتین اگر داشتین این حرف و نمیزدین.
بعد شما برو کیلزون و آنچارتدش و بازی کن بعد بیا بگو که بازی موبایل بهتره، بازی های موبایل تقریبا خیلیهاشونindie هستن و کمپانی های بزرگ پشتشون نبوده، اما ویتا کلی بازی AAA داره. من با گوشیم میتونم هر بازی رو انجام بدم، اما معمولا بیرونم با ویتا بازی میکنم، تهش یه 2048 با گوشی بازی میکنم، اونم چون ویتا نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر