راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
1.قیمت فعلی مدل وای فای کنسول چنده
2.قیمت بازی ها
3.این کنسول بازی های psp رو ساپورت میکنه؟
4.اگر آره هکی مخصوص اینکار داره؟

ممنون

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
دوستان میشه از این دستگاه به عنوان یه ابزار مولتی مدیا استفاده کرد.من میخوام تبلت بگیرم میخوام ببینم میرزه به جای تبلت vita بگیرم
راستی با این قابلیت wifi میشه مثل تبلتا با browser تو اینترنت گشت؟؟؟اگه نمیشه اصلا به چه دردی میخوره فقط با سایت سونی وصل میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان میشه از این دستگاه به عنوان یه ابزار مولتی مدیا استفاده کرد.من میخوام تبلت بگیرم میخوام ببینم میرزه به جای تبلت vita بگیرم

راستی با این قابلیت wifi میشه مثل تبلتا با browser تو اینترنت گشت؟؟؟اگه نمیشه اصلا به چه دردی میخوره فقط با سایت سونی وصل میشه

سلام دوست عزیز . اگر توجه کرده باشید سونی کنسول بازی عرضه کرده نه تبلت. پس نمیشه به این دستگاه به چشم دستگاه مولتی مدیا نگاه کرد. VITA بیشتر برای بازی طراحی شده و خب بازیاش هم از TAblet به مراتب در زمینه گرافیک و محتوا چندین برابر بیشتر هستند و با کنسول یکی هست و البته قیمتهاشون هم دور و ور 30-60 دلار میچرخه .
هرچند ویتاقابلیت اجرای موزیک . ویدیو 1080 . عکس رو هم داره . اما APP خاص دیگری به عنوان نرم افزاریهای کاربردی تا به الان نداشته ....
بخش PSM هم داره که بازیهای کوچک مختلف براش عرضه میشه .
Browser هم فارسی ساپورت نمیکنه و ممکنه توی اجرای بعضی صفحات وب مشکل دار باشه . به هر حال HTML5 هست و FLASH نداره مثل IPAD . اگر به فکر استفاده مولتی مدیا و browsing و استفاده app های کاربردی هستی که شد تبلت . اگر برای بازی میخوای و 100-130 تومن دادن پای بازی برات مشکلی نیست که ویتا بگیر.

سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
1.قیمت فعلی مدل وای فای کنسول چنده
2.قیمت بازی ها
3.این کنسول بازی های psp رو ساپورت میکنه؟
4.اگر آره هکی مخصوص اینکار داره؟

ممنون

1. توی تاپیک قیمت دوستان قیمتها رو میزارن
2. 80-130 این ورا بسته به بازی
3.بازیهای PSP و بازیهای PSOne هم ساپورت میشه ....
4. اگر بازی رو به صورت Original از خوده استوره PSN بخری که میاد روی ویتا ( بازیهای PSP و PSONE اما ) یک بخش هک هم اینجا تاپیک داره که چگونگی هک اجرای بازیهای PSP رو دوستان توضیح دادن البته با این کار دسترسی شما به صورت کامل به PSN قطع میشه چون دستگاه باید Update بشه .... به نظرم من که صرف نداره از خیر سرویش انلاین سونی برای بازیهای PSP گزشت !

من میخام یکی برا خواهر زادم که 5 ابتدایی بخرم موندم دقیق کدوم مدلشو بخرم .

سلام اونطور که دوستان میگن اصلا سرعت 3g توی ایران فایده ای نداره. پس تنها استفادش همون GPS میمونه که اون رو بیشتر موبایلها هست و به کار نمیاد . با این حال وبگردی فارسی هم نمیشه کرد پس تصمیم نهایی با خودته - چون بازی اینجا کسی نبوده با استفاده از سیم کارت دانلود کنه یا انلاین بازی کنه فکر کنم ...

*M@ATADOR*

کاربر سایت
Jul 9, 2012
12
دوستان من دیروز رفتم بازار یه بنده خدایی میگفت میشه کاری کرد که بازی های پی اس پی رو ویتا اجرا بشند
حالا چند تا سوال
1 راست میگفت؟
2 بازی های کپی یا اصلیش؟
3 با این کار تو ویتا چه چیزی رو از دست میدی؟مثلا انلاین بازی کردن یا خرید از psn?

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من دیروز رفتم بازار یه بنده خدایی میگفت میشه کاری کرد که بازی های پی اس پی رو ویتا اجرا بشند
حالا چند تا سوال
1 راست میگفت؟
2 بازی های کپی یا اصلیش؟
3 با این کار تو ویتا چه چیزی رو از دست میدی؟مثلا انلاین بازی کردن یا خرید از psn?
به صورت orig که از خوده psn میشه خرید .... قمیت بالایی ندارن
به صورت هک میشه بازیای psp رو اجرا کرد و توی تاپیک هک هم دوستان در موردش توضیح دادن
اره اجازه وصل شدن به psn رو نمیده چون اپدیتهای جدید برای ویتا میاد . این اپدیتها اجباری هستند ...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
حالا چند تا سوال
1 راست میگفت؟
2 بازی های کپی یا اصلیش؟

جواب سوال هاتو اینجا میتونی بگیری
http://forum.bazicenter.com/thread54151/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر