راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان یه سوال من اصفهان زندگی میکنم و اینجا یه مغازه بازیهای ویتارو کرایه میده.به نظرتون با این شرایط ویتا ارزش خرید داره؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
351
نام
ُSoheil
دوستان یه سوال من اصفهان زندگی میکنم و اینجا یه مغازه بازیهای ویتارو کرایه میده.به نظرتون با این شرایط ویتا ارزش خرید داره؟

به نظرم خوبه و ارزشش رو داره چون واقعا کنسول خوبی هست و تنها مشکلش (!) تو ایران هم همین بازیهای گرونش هست که اینجوری حل میشه.

hoshim

کاربر سایت
Apr 18, 2010
24
سلام به همگی
من دو سال پیش میخواستم psp بخرم اونم ۳۰۰۰ ولی هنوز کرک نشده بود و....
بالاخره بعد از کلی اینور اونور شدن یکی گفت چرا با مشکلات هک نشدن psp 3000 نمیری سراغ آیپاد؟!
به هر دلیل منم قبول کردم و اینکار رو کردم و الان چند سال دارم حال میکنم با آی دیوایس ها واقعا همیشه رو دلم موند که با آنالوگ بازی کنم بازی هایی مثل فوتبال و..... که به واسطه نبود هیچ دسته بازی برای آیپد واقعا کمبودشو حس میکنم و وقتی یه کنسول دستی سونی دستم میگیرم حیجان زده میشم واقعا چون هم یاد کنسول های خونگیم میفتم و هم واقعا به فوتبال علاقه دارم و با آیپد نصف حال میده به اندازه کنسول دستی آنالوگ ولی خوب آیپدم رو به قیمت فروش هر وسیله ایم نمیفروشم که بخوام به جای اون چیز دیگه بگیرم و حتما میخوام کنار ایپد ویتا داشته باشم
حالا چند تا سوال دوستان گلم:
۱-چرا وقتی بازیهاش رو مجبوری رو مموری بخری اونوقت باید یه مموری اضافه حجیم بخری؟منظورم اینه که فقط به درد مولتی مدیا میخوره مموری و تو گیم کاربردی نداره؟
۲-دوستان به 3g نیاز ندارم چون آیپدم داره حالا در وای فای ریجن یک یا دو مهم نیست؟
۳-قیمت ها امکان داره افت کنن یا این حداکثرشه با این تفاسیر اقتصادی؟!
۴-من هرجور محاسبه میکنم وقتی میخوام از جایی مثل سوئد بگم برام بیارن دقیقا هم قیمت ایران در میاد!!شما چجوری میخرید که به صرفه در میاد براتون.طرف اونجا به دلار میخره مثلا و من هم اینجا یا باید بهش دلار بدم یا معادل هر دلار ریال بدم.اینکه میشه باز همون!مگر اینکه دلار بانکی بدم که بانک نمیده خوب!چیکار باید بکنم ؟راهنمایی کنید بی زحمت ما هم فیض ببریم
یه دنییییییيیا ممنون اساتید گیم

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
351
نام
ُSoheil
سلام به همگی
من دو سال پیش میخواستم psp بخرم اونم ۳۰۰۰ ولی هنوز کرک نشده بود و....
بالاخره بعد از کلی اینور اونور شدن یکی گفت چرا با مشکلات هک نشدن psp 3000 نمیری سراغ آیپاد؟!
به هر دلیل منم قبول کردم و اینکار رو کردم و الان چند سال دارم حال میکنم با آی دیوایس ها واقعا همیشه رو دلم موند که با آنالوگ بازی کنم بازی هایی مثل فوتبال و..... که به واسطه نبود هیچ دسته بازی برای آیپد واقعا کمبودشو حس میکنم و وقتی یه کنسول دستی سونی دستم میگیرم حیجان زده میشم واقعا چون هم یاد کنسول های خونگیم میفتم و هم واقعا به فوتبال علاقه دارم و با آیپد نصف حال میده به اندازه کنسول دستی آنالوگ ولی خوب آیپدم رو به قیمت فروش هر وسیله ایم نمیفروشم که بخوام به جای اون چیز دیگه بگیرم و حتما میخوام کنار ایپد ویتا داشته باشم
حالا چند تا سوال دوستان گلم:
۱-چرا وقتی بازیهاش رو مجبوری رو مموری بخری اونوقت باید یه مموری اضافه حجیم بخری؟منظورم اینه که فقط به درد مولتی مدیا میخوره مموری و تو گیم کاربردی نداره؟
۲-دوستان به 3g نیاز ندارم چون آیپدم داره حالا در وای فای ریجن یک یا دو مهم نیست؟
۳-قیمت ها امکان داره افت کنن یا این حداکثرشه با این تفاسیر اقتصادی؟!
۴-من هرجور محاسبه میکنم وقتی میخوام از جایی مثل سوئد بگم برام بیارن دقیقا هم قیمت ایران در میاد!!شما چجوری میخرید که به صرفه در میاد براتون.طرف اونجا به دلار میخره مثلا و من هم اینجا یا باید بهش دلار بدم یا معادل هر دلار ریال بدم.اینکه میشه باز همون!مگر اینکه دلار بانکی بدم که بانک نمیده خوب!چیکار باید بکنم ؟راهنمایی کنید بی زحمت ما هم فیض ببریم
یه دنییییییيیا ممنون اساتید گیم
1- مموری رو باید داشته باشه چون سیو بازیها و تروفی ها روی اون ذخیره میشن و یک سیاست سونی هست که ویتا بدون مموری کار نمیکنه. در ضمن بازیهایی که روی مموری عرضه میشن، اون مموری ها فقط قابلیت خوندن دارن و چیزی روشون ذخیره نمیشه.
2- نه زیاد فرقی نداره. اکانتی که میسازی مهمه.
3- فکر نکنم زیاد افت داشته باشه ولی بازهم میتونی از دیگران بپرسی چون زیاد وارد نیستم.
4- به نظرم از ایران بگیری بهتره چون اولا قیمتاشون اونطور که خودت گفتی فرقی نداره دوما اگر مشکلی هم داشته باشه اگر از اینجا بگیری میتونی ببری پس بدی ولی اگر از اونور بیاری.......

hoshim

کاربر سایت
Apr 18, 2010
24
ممنون از پاسختون.
تو زمینه فوتبال،ماشین سواری(مسابقه)،هواپیما جنگی واقعا گرافیکش خوبه؟تو psp که معلوم بود در حد خودش بود ولی خوب این ویتاست و یه فرق هایی باید بکنه دیگه
در ضمن دپستان بنچ مارک ندارین از ویتا؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
351
نام
ُSoheil
ممنون از پاسختون.
تو زمینه فوتبال،ماشین سواری(مسابقه)،هواپیما جنگی واقعا گرافیکش خوبه؟تو psp که معلوم بود در حد خودش بود ولی خوب این ویتاست و یه فرق هایی باید بکنه دیگه
والا من که تا حالا وقت کردم فوتبالش رو بازی کنم واقعا کیفیت خوبی داشت. دمو آنچارتد هم جالب بود. اما در کل خوبه.
من که تا حالا جایی ازش بنچمارک ندیدم.
دوستان دیگه اگر کسی دیده بیاد بگه.....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون از پاسختون.

فوتبال که الان Fifa socceer موجود هست و Fifa 13 هم تو راه هست .... ماشین سواری هم Need For Speed رو خواهد داشت ... یک تعداد از بازیهای خوبش دارن میان ... گرافیکش هم خوبه ! شاید بهترین در سطحه Hand-held ]هستش. البته بعضی بازیهای شاید گرافیکش خیلی بالا نباشه اما vita هنوز اول راه هست ....
خبری از Benchmark هم نبوده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
فوتبال که الان Fifa socceer موجود هست و Fifa 13 هم تو راه هست .... ماشین سواری هم Need For Speed رو خواهد داشت ... یک تعداد از بازیهای خوبش دارن میان ... گرافیکش هم خوبه ! شاید بهترین در سطحه Hand-held ]هستش. البته بعضی بازیهای شاید گرافیکش خیلی بالا نباشه اما vita هنوز اول راه هست ....
خبری از Benchmark هم نبوده.
شاید بهترین در سطح هند هلد؟؟؟؟ شوخی میکنی؟ دیگه تو هندهلد بالاترینه دیگه!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
دوستان یکی از دوستانم میخواد ویتا بگیره .
چنتا سوال داره .
1- بیشتر بازی های فان ویتا رو فقط باید از روی شبکه دانلود کرد . برای این کار چه چیز هایی نیاز داره و هزینه هاش حدودا چه قدر در میاد .
2- این کار رو میتونه تو کافی نت انجام بده چون اینترنت wifi و adsl نداره !

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
با سلام به همه ی دوستان
عرضم به حضورتون که من تا هفته ی دیگه می خواهم یه ویتا بگیرم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواباشون رو بگید.
1) اولین سوالم اینه که مموری که براش باید بگیرم چند باشه خوبه. مموری 8 برایش کافی هست یا نه؟
2) دومین سوال اینه که در هنگام خرید نباید به چیزی دقت کرد که فروشنده محصولش رو نکنه تو پاچمون؟
3) آخرین سوالمم اینه که من می خوام با کنسول دو تا بازی بگیرم. به نظر تون کدوم بازی ها رو بگیرم. الان بهترین بازی های ویتا کدوما هستن؟
با تشکر از کمکتان

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
دوستان یکی از دوستانم میخواد ویتا بگیره .
چنتا سوال داره .
1- بیشتر بازی های فان ویتا رو فقط باید از روی شبکه دانلود کرد . برای این کار چه چیز هایی نیاز داره و هزینه هاش حدودا چه قدر در میاد .
2- این کار رو میتونه تو کافی نت انجام بده چون اینترنت wifi و adsl نداره !
اگه بازیهای فان خیلی براش مهمه ویتا گزینه مناسبی نیست!!تو کافی نت میشه ولی درد سر داره(چندین ساعت شاید طول بکشه بهتره یکم پول جور کنه اول یه اینترنت بگیره)
بازیهای فان ویتا هم قیمتاش متغیره کلا هست از 2-3دلار تا 10-15دلار و بسته به ریجن استور قیمت ها یکم با هم فرق دارن
با سلام به همه ی دوستان
عرضم به حضورتون که من تا هفته ی دیگه می خواهم یه ویتا بگیرم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواباشون رو بگید.
1) اولین سوالم اینه که مموری که براش باید بگیرم چند باشه خوبه. مموری 8 برایش کافی هست یا نه؟
2) دومین سوال اینه که در هنگام خرید نباید به چیزی دقت کرد که فروشنده محصولش رو نکنه تو پاچمون؟
3) آخرین سوالمم اینه که من می خوام با کنسول دو تا بازی بگیرم. به نظر تون کدوم بازی ها رو بگیرم. الان بهترین بازی های ویتا کدوما هستن؟
با تشکر از کمکتان
من 4دارم و زیادم هست برام ولی خب من خیلی اهل زیاد فیلم و موسیقی ریختن نیستم اگه اینجور مصرف هات زیاده 4 کمه اگه نه برا سیو و یسری اهنگ و فیلم و چند تا بازی دانلودی میخوای 4 بسه البته بازی دانلودی کم حجم منظورمه
تو خرید هم مثه هر خرید دقت کن بدنش زدگی نداشته باشه و کلا یه 10دقیقه با دستگاه ور برو!!! تا مطمعن شی ازش کلا نکته خاصی نداره
بازی انچارتد رو حتما بگیر و gravity rush-فیفا-unit13هم بازیهای خوبی هستند+wipeout فعلا همینا تو ذهنمه

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
ببخشید باز مزاحم شدم
من امروز رفتم توپخونه ویتا رو قیمت کردم. فروشنده قیمت Wi-Fi رو 540 می داد. قیمتش گرون نیست؟
یه سوال دیگه یادم رفته بود بگم اینه که در هنگام خرید بازی نیازی به چک کردن ریجن بازی نیست؟ آخه شنیدم ریجن دستگاه فری هست؟ بعدش ریجن های 1 و 2 و 3 مربوط به کدام مناطق جهان داره و کدومش بهتره؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر