راهنمایی در هر بازی

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من چند روزه MGS1 رو برای psp دانلود کردم و دارم بازیش می کنم.رسیدم به جایی که بیکر به c4 بسته شده و اسنیک باید با ocelot مبارزه کنه.بعد از مبارزه باهاش بیکر مثل اون نفر قبلی می میره.بعد از اون دیگه نمی دونم چی کار کنم.
کلنل هم می گه پشت CD فرکانس مریل رو نوشته.ولی نمی دونم کدوم CD رو می گه...
محتاج راهنمایی های شما هستیم

farzad_karimi_m

کاربر سایت
Jul 8, 2008
2
با سلام

من در بازی red Faction Guerrilla گیر کردم یک چند تا مرحله باری کردم و بعد یک دمویی نشون داد و دیگه از اینجا به بعد نمی دونم باید چیکار کنم ؟

اگر هم راهنمای این بازی رو قرار بدید منمون میشم؟

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام توی بازی لاست یه مشکل دارم. اونجا که سعید و جک خبرنگار رو زندانی میکنن بعد کیت میاد منو آزاد میکنه . میدونم باید یه در مخفی رو پیدا کنم ولی نمیدونم کجاست
با تشکر

mehrshad777

کاربر سایت
Mar 15, 2010
4
سلام . می تونید راجع به بازی lost هم راهنمایی کنید. من تو مرحله ایی که کیت و جک توی هواپیمای مخروبه توسط دیگران اسیر شدن گیر کردم! به دینامیت که شلیک می کنم کیت میمیمره! کممممممممممک!:(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کمک تو دانته اینفرنو پی اس پی من تو اون طبقه ای هستم که باید ظرف ها رو پر مواد مذاب کنی تن مجسمه بیاد بالا گیر کردم کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

chillaxin

کاربر سایت
Mar 17, 2010
3
نام
sara
من دارم لبه ي شيشه رو بازي ميكنم
تو مرحله ي سوم آخرش كه از روي تيراهن مياد بالا ميدونم بايد از او دره پشت پليس ها برم تو اما نميدونم چه جوري برم
ميشه كمك كنين؟؟؟؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اگه کسی داره راهنمای کامل مراحل tomb raider:underworld رو بزاره اگه نه من توی مرحله ی اول بعد از اینکه یه هشت پا رو کشتم یه جایی هست که باید یه دستکش ابی رو بدست بیاری اما هرکاری میکنم دره باز نمیشه یعنی دوتا سنگه که باید فشارشون بدی با هم که در باز بشه اما نمیدونم چطوری باید دوتا سنگ رو باهم دیگه فشار بدم

asqarj

کاربر سایت
Dec 26, 2007
12
با سلام وتبریک عید من در دو بازی مشکل سیو دارم بازی اول که Ninja Blade است هرچه سیو میکنم از اول بازی لود می شود ومشکل دوم درباره بازیOVERLORD 2 است که من دو سیو دارم ولی نمیدانم درکجا باید آنرا کپی کنم باتشکر

iran47

کاربر سایت
Apr 16, 2010
2
راهنمایی در بازی ARTOFMURDERHUNTFORTHEPUPPETEER

مثل اینکه یکی از لینک ها توپست قبلی نبود دوباره مجبور شدم اون یکی رو اینجا بذارم اینم لینک دوم: http://axupload.com/1/images/87Untitled.png

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان من تو بازی metal gear solid 4 گیر کردم همونجا که اسنیک با اون مو قشنگه که هی میپره تو هوا باید چیکار کنم هرچی تیرش زدیم انگار نه انگار فقط بعد تیر خوردن میفته زمین دوباره بلند میشه

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
شما L2 رو بگیر و از تو اون لیست آمپول رو بردار بعد با تیر بزنش موقعی که افتاد زمین برو پشتش و بگیرش بعد مثلث بزنی آمپولو میزنی به گردنش. وبعد بقیه داستان...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر