راهنمایی در هر بازی

titan_patris

کاربر سایت
Apr 18, 2008
3
سلام من تازه عضو شدم
من تو بازی scar face تو قسمت talk to the manage coco's ... گیر کردماونجایی که به زنه باید کمک کنی که نیان بکشنشمن اسنایپر ها رو میزنم هر کسی که میاد میزنم بعدش یه هلی کوپتر میاد انم میزنم اما هلی کوپتر نمی افته زمین و دیگه بعد از هلی کوپتر کسه دیگه نمیاد که بکشمش و هیچ اتفاقی هم نمی افته حتی دستور جدید هم نمیدهچی کار باید بکنم

ممنون میشم راهنمایی کنید
از کجا میتونم جواب سوالم رو بگیرم؟؟؟؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
فقط بهم نخندین .
من قبلا از Final Fantasy چیزی نمیدانستم گفتم بزار دانلود کنم ببینم چطوره که بدلم نشست از تعریف بگذریم سر اصل مطلب من در Final Fantasy VII موندم ( عکس زیر ) پهلوی همون دختر زنبوریا رفتم چیزی نفهمیدم اومدم بیرون دفعه دوم نمیداره وارد بشی گفتم حتما باید کاری بکنم پهلو صاحب مغازه ای که یک زنم بود رفتم . پهلو پسزی که تو مغازه خواب بود رفتم هر دو دختره را دیدند و حرف زدن اما دیگه نمی دانم چطور از این مکان رد بشم .
2m7jgb5.jpg

moz-screenshot-1.jpg
moz-screenshot.jpg

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام .
دوستان سیو بازی اساسین کرید تو کدوم پوشه هستش ؟؟؟؟؟!:confused:
دارم دیوونه میشم !!!!!:locked::locked::ranting::wallbash::wallbash:
یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!!:praying::((:((

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
کسی نیست راهنمایی کنه :-"

بهترین راه اینه که اول یه نارنجک بندازی طرفش. وقتی نارنجک منفجر بشه دورش از خفاشها خلوت میشه و تا دوباره خفاشها جمع نشدن سعی کن به سرش تیر بزنی. میتونی از اسنایپ هم کمک بگیری یا هر صلاحی که فکر میکنی قوی تره.
این کار رو چند بار انجام بدی میمیره. آخر بازی هم هست.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام .
دوستان سیو بازی اساسین کرید تو کدوم پوشه هستش ؟؟؟؟؟!:confused:
دارم دیوونه میشم !!!!!:locked::locked::ranting::wallbash::wallbash:
یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!!:praying::((:((

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed
این آدرس سیو بازی هست. فقط Show Hidden Files رو در Folder Option روشن کن.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان من در VII بعد از مبارزه با RENO ( اولین ) بچه چاقه از بالا میفته . بعد از اونیک دمو نشون میده که یه هواپیما چیه میفته و بعد من میرم سمت همون جایی که شکل دخترا شدیم رفتیم تو قصر . قبل از ورود به اونجا یکجهت مخالف راه داشت میرم اونجا و بعد باید بریم بالای آهنه تا آخر میرم یک چیزی هست شبیه پیریز است نمیدانم باید چیکار کنم . میام پایین هر کار میکنم یا با هر کی حرف میزنم فایده نداره .:(

Pixy64

کاربر سایت
Apr 28, 2008
15
نام
حسین
سلام آقا من تو smackdown vs raw 2008 قسمت جنرال منیجر مشکل دارم تا 6 ماه میرم بعد میگه روستر کم میاری اصلا اصولشو بلد نیستم 350 تا گیمر اسکور داره ممنون میشم توضیح بدید

nimam2006

کاربر سایت
Nov 29, 2006
1
با سلام

من در مرحله دوم بازی Lost بعد از اینکه با سیاه پوسته حرف می زنم و فندک می گیرم و وارد غار می شم در قسمتی که به آب می رسم دود سیاه منو می کشه لطفا مرا راهنمایی کنید

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
انقدر save کردم نمیدانم کدامه بنابراین تصویر و میذارم توضیح میدهم . اینجا یک میله هست میری بالا هر کار میکنم هیچ فایده ای ندارد دقیقا بعد از اولین مبارزه با reno اینجا یک میله دیدم و بالا رفتم هر جا میرم نمیدونم راهی پیدا نمیکنم . :((
3hdls.jpg

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
چه جوری تو این بازی باید تجهیزات و صلاح های جدید رو باز کرد؟
آیا کدی چیتی چیزی هست؟؟
کمک کنید

دوست عزیز از این استفاده کن شاید به دردت بخوره.
در ضمن شما باید در این اینجا پست میدادید نه در راهنمای بازیها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر