راهنمایی در مورد L.A.Noire

• Thread starter Thread starter Axis
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
متاسفانه موفق نشدم

داداشی ممنون از راهنمایت من رفتم پیش علامت سوالها <؟> ولی همشون روی یه در گاراژ ماننده که رو همشون نوشته (angel security)
:(

جواب صحیح موزه

از موزه بیا بیرون برو توی باغ پشت موزهیک دیوار مار پیچی وجود داره بایید بری توش تا به یک گوی برسی و مدارک رو بگیری.اگه تو نقشه روی پرچم نگه داری عکسش میاد چطور متوجه نشدید.:x=))

لطفا اگه کسی میدونه تو قسمت موزه چیکار باید کرد بگه من اونجا گیر کردم کمک فوری
دیسک 2 خیلی رو اعصاب باید بری دنبال دوستت تا خودش وارد یک خونه میشی بعد از نردبان برو بالا به یک لوستر میرسی از طنابکه رد شدی روی لوستر یک ساعت ویک کاغذ است :dراستی کسی راهنمای فارسی دیسک2 رو نداره:-/

خوب کلش رو که نمیشه براتون اینجا گذاشت باید یکی از اعضای تحریریه Guide این بازی رو بنویسه!!!

من بازی رو تموم کردم اگه جاییش موندی میتونم کمکت کنم؟؟!
سلام.اگه محبت کنی تو مشکلی که در ادامه توضیح میدم کمکم کنی ممنون میشم. :-/
من تو کیس اول (Upon Reflection)که باید بری تو آپارتمان یه آقایی رو دستگیرش کنی،بعد که دفترچشو از تو کشو برمیدارم دیگه هیچ اتفاقی نمیافته،یعنی با وجود اینکه آبجکتیوا همه خط خوردن وقتی از ساختمون میام بیرون اون همکاره از آپارتمان نمیاد بیرون و اگه هم سوار ماشین شی بری میزنه ماموریت شکست خورد.در ضمن تا الان من هیچ دیالوگی از کارکترای بازی نشنیدم! البته موزیک زمینه پخش میشه ولی کارکترا اصلا هیچ حرفی نمیزنن.مشکل از بازیه یا چیز دیگه؟

سلام در dvd2 من در اخرین قسمتش که میری تو کلیسا بعد مرد با شات گان چند تا تیر می زنه بعد فرار میکنه بعد میرم تو قبرستون هرچی می گردم چیزی پیدا نمی کنم لطفا راهنماییم کنید:">>:d<

باید دست کول رو بیاری پایین تا دفترچه رو ورق بزنه و صفحه چپی خط سوم چهارم رو نگاه کنی

اسم floyd rose رو هم پیدا میکنه میزنه سرنخ جدید ولی بعد از اون دیگه هیچ اتفاقی نمیافته!:( تو اینترنت هم هر چی گشتم تو همه ی راهنماهایی که بود تا همینجا رو توضیح داده بود ولی گفته بود که بعد به همکارش میگه بریم! ولی همچین اتفاقی نمیافته!! مشکل از نسخه back up بازی نیست؟ (از مانیاسافت گرفتم)

اسم floyd rose رو هم پیدا میکنه میزنه سرنخ جدید ولی بعد از اون دیگه هیچ اتفاقی نمیافته!:( تو اینترنت هم هر چی گشتم تو همه ی راهنماهایی که بود تا همینجا رو توضیح داده بود ولی گفته بود که بعد به همکارش میگه بریم! ولی همچین اتفاقی نمیافته!! مشکل از نسخه back up بازی نیست؟ (از مانیاسافت گرفتم)
دفترچه رو باز کن این رو انتخاب کن

This is the line you must point to.

دفترچه رو باز کن این رو انتخاب کن

This is the line you must point to.
با سلام.مرسی که جواب سوالمو دادین اما عزیز جان من این اسمی که عکسشو گذاشتی پیدا کردم بعد رفتم تو آپارتمانش و اون یارو رو زدم و دستگیر کردم و از تو کشو دراور خونش یه دفترچه پیدا کردم که اسم floyd rose رو اشاره میکنه ولی بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیافته.مگه ماموریتشون همینجا تموم نمیشه؟ آخه همینجوری این یارو رو کت بسته انداختن رو زمین هیچ خبری هم نمیشه که بعد باید چیکار کرد؟؟؟

بعدش دیگه تموم میشه مرحله...
سلام در dvd2 من در اخرین قسمتش که میری تو کلیسا بعد مرد با شات گان چند تا تیر می زنه بعد فرار میکنه بعد میرم تو قبرستون هرچی می گردم چیزی پیدا نمی کنم لطفا راهنماییم کنید:">>:d<

تو قبرستون نباید بری دنبالش که ! تو یکی از عمارت ها ( خونه یا چیز میز هایی که تو قبرستونه :d ) بعد ی نردبون به سمت پایین داره که می ری از پایین تو فاضلاب

بعدش دیگه تموم میشه مرحله...

پس چرا وقتی سوار ماشین میشم که برم همکار کول همراش نمیاد(تو آپارتمانه بالا سر اونی که دستگیرش کردن میمونه) و وقتی هم که یکم از اونجا با ماشین دور شدی میزنه:
case failed: you left the suspect behind

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or