راهنمایی در مورد L.A.Noire

• Thread starter Thread starter Axis
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
تو موزه باید برید طبقاته بالا تا جایی که میرسید به لوستر و از رو طناب میرید روش و مدارک رو پید میکنید

تو این مرحله کلا تو شهر باید چرخ بزنید تا یهو خودشون با هم صحبت کنن و انگار که دوزاریشون بیوفته محله بعدی رو متوجه میشن
من روی پشت بوم موزه رفتم ولی چیزی پیدا نکردم

شما اگر خیلی یه جا گیر کردید میتونید یه L1 بزنید و گزینه show all clues رو انتخاب کنید
که البته باید دقت کنید چون این کار محدودیت داره و خیلی نمیشه انجامش داد
رو رادار یه ذره بینه کوچیک خواهی دید که به طرفش میری و مدارک رو پیدا میکنی

شما اگر خیلی یه جا گیر کردید میتونید یه L1 بزنید و گزینه show all clues رو انتخاب کنید
که البته باید دقت کنید چون این کار محدودیت داره و خیلی نمیشه انجامش داد
رو رادار یه ذره بینه کوچیک خواهی دید که به طرفش میری و مدارک رو پیدا میکنی

اینم من اضافه کنم که می تونید بعد از استفاده ازInituation Points چه برای سوال و جواب و چه برای
پیدا کردن مدرک ,بعدش Quit رو بزنید و دوباره وارد بشین
اینطوری هم مشکلتون رفع می شه هم از امتیازتون کم نمیشه

ط

سلام من تو دی وی دی 3 گیر کردم.توی کتابخانه کتابچه لیست را رد کردم بعد روی یک میز مختصات ساختمان را دادم بعد باید تو ماشین حساب چکار کنم.تو رو خدا کمک کنید.>:d<>:d<

کمک

سلام من تو دی وی دی 3 گیر کردم.توی کتابخانه کتابچه لیست را رد کردم بعد روی یک میز مختصات ساختمان را دادم بعد باید تو ماشین حساب چکار کنم.تو رو خدا کمک کنید.>:d<>:d<[/QUOTE]

سلام من تو دی وی دی 3 گیر کردم.توی کتابخانه کتابچه لیست را رد کردم بعد روی یک میز مختصات ساختمان را دادم بعد باید تو ماشین حساب چکار کنم.تو رو خدا کمک کنید.>:d<>:d<[/QUOTE]

سلام دوستان من راهنمای بازی L.A.Noire رو میخوام

خودتون میدونید که این بازی خیلی چیزا داره که حتما باید بفهمی طرفی که داری ازش باز جویی میکنی چی میگه !!
کمک کنید!
سلام من تو دی وی دی 3 گیر کردم.توی کتابخانه کتابچه لیست را رد کردم بعد روی یک میز مختصات ساختمان را دادم بعد باید تو ماشین حساب چکار کنم.تو رو خدا کمک کنید.>:d<>:d<[/QUOTE]:)

تو موزه باید برید طبقاته بالا تا جایی که میرسید به لوستر و از رو طناب میرید روش و مدارک رو پید میکنید

تو این مرحله کلا تو شهر باید چرخ بزنید تا یهو خودشون با هم صحبت کنن و انگار که دوزاریشون بیوفته محله بعدی رو متوجه میشن

عزیز از کدوم قسمت باید وارد طبقات بالاتر بشی تو خود ساختمون که دری نداره از پشت بام هم که راهی نداره

یکی به دادم برسه

اقا من سی دی 2 گیر کردم اونجایی که بی دی تو اداره پلیس پیغام گزاشته 5 تاشو رد کردم ولی دیگه نمیدونم چی کار کنم show all clues هم ندارم 3 روزه همینجوری دارم تو شهر میگردم ولی هیچی پیدا نکردم .

به دلیل مشکل بودن پرونده ی The Quarter moon murders لوکیشن هایی که باید به ترتیب برید رو اینجا مینویسم. شما باید تو شعر هایی که پیدا میکنید حدس بزنید که مکان بعدی شما کجاست ولی اگه باز نتونستید شما این لوکیشن هارو تو مپ پیدا میکنید.(اونایی رو که قبلا دیدید با علامت دوربین و اونایی رو که ندیدید با علامت ؟ هستن)
Pershing Square
Hall of Records
Public Library
Westlake Tar Pits
L.A. County Museum
"Intolerance" Set
Christ Crown of Thorns
به زودی راهنمای کامل این بازی در صفحه اصلی قرار میگیره.
موفق باشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or