راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

سلام دستت درد نکنه julianبرای اموزش دوهوک ولی این کارها رو کردم بازی رو از umd که اجرا میکنم با دوهوک فقط صفحه سیاه میشه من تا 7-10دقیقه صبر کردم خبری نشد در ضمن دکمه menu کار میکنه باید چیکار کنم عزیز

ما نفهمیدیم ، بالاخره می خوای بازی کپی (iso یا cso) رو از مموری اجرا کنی ، یا UMD اصل بازی رو داری و اجرا نمی شه ؟؟ .. اصلا بگو چه بازی هست که می خوای اجراش کنی ؟ چون یه درصد کمی از بازیها با دوهوک اجرا نمی شن و ممکن نیاز به یه Loader دیگه داشته باشی ..

gta

ما نفهمیدیم ، بالاخره می خوای بازی کپی (iso یا cso) رو از مموری اجرا کنی ، یا UMD اصل بازی رو داری و اجرا نمی شه ؟؟ .. اصلا بگو چه بازی هست که می خوای اجراش کنی ؟ چون یه درصد کمی از بازیها با دوهوک اجرا نمی شن و ممکن نیاز به یه Loader دیگه داشته باشی ..

سلام من میخوام بازی gts رو به صوردت کپی از ممئری اجرا کنم و همه کارهایی کخ گفتید انجام دادم ولی با devhok اجرا نمیشه

سلام من میخوام بازی gts رو به صوردت کپی از ممئری اجرا کنم و همه کارهایی کخ گفتید انجام دادم ولی با devhok اجرا نمیشه
برای بازی GTA نیاز به UMD ندارید و تنظیمات رو هم رو این حالت بزارید :
UMD SELECT - "game title".iso/cso select the Game You're gonna play
UMD MOUNT -noumd
UMD VERSION - No Change
FIRMWARE -Flash 1.50
CPU CLOCK -333
BOOT SELECT - reboot XMB
OTHER > REMOTE CTRL - "No Change"
OTHER > preload address - "No Change" (89000000) default
بعد اینکه umdGTA تو F.W 1.50 اومد با MPHGLOADER اجراش کن

عزيزان من براي اجراي bournout هم devhook22 رو نصب كردم هم كلي لودر ريختم اما با هيچ كدوم كار نكرد بهترينشون همون دو هوك بود كه ديگه تو قسمت لود بازي صفحه خاكستري مي شه و بعد 10 ثانيه دستگاه خاموش ميشه در ضمن من 3.2oe-b دارم!!!
هركي تونست خودش اين بازي رو اجرا كنه بگه ما هم اجرا كنيم!!

میشه بگید مشکل از کجاست؟من بازی رو با دو هووک روی 1.5 اجرا میکنم اما توی 3.02 oe-b نه تنها بازی مستقیم اجرا نمیشه بلکه هم devhook22 رو نصب كردم هم كلي لودر ريختم اما با هيچ كدوم كار نكرد بهترينشون همون دو هوك بود كه ديگه تو قسمت لود بازي صفحه خاكستري مي شه و بعد 10 ثانيه دستگاه خاموش ميشه!!
در ضمن روی دستگاه دوستم هم اجرا نشد!!!
آقا میلاد کمک لطفا!!

میشه بگید مشکل از کجاست؟من بازی رو با دو هووک روی 1.5 اجرا میکنم اما توی 3.02 oe-b نه تنها بازی مستقیم اجرا نمیشه بلکه هم devhook22 رو نصب كردم هم كلي لودر ريختم اما با هيچ كدوم كار نكرد بهترينشون همون دو هوك بود كه ديگه تو قسمت لود بازي صفحه خاكستري مي شه و بعد 10 ثانيه دستگاه خاموش ميشه!!
در ضمن روی دستگاه دوستم هم اجرا نشد!!!
آقا میلاد کمک لطفا!!
یه توضیح خلاصه میدم
اگر میگی که روی سیستم دوستتم نشد یا iso بازیت خرابه یا یه جای کارو اشتباه میری والا ما ها هممون تونستیم اجرا کنیم و مشکلی هم نداشتیم
ببین کجای کار اشتباهه

بابا منم از همين گيج شدم كه همون iso توي 1.5 با دو هوك اجرا ميشد(2.7) اما همون iso الان اجرا نميشه البته بگم روي 2.7 معمولي كار كرد اما روي se نه!!!روي 3.2 هم كه هيچ چيز!!
جل الخالق:-"

بچه ها من روي دو هوک 0.51 وقتي ايزو لود ميکنم بعد ريست دوباره خود umd را مي شناسد نه ايزو من در نهايت براي اجراي bournout مجبور شدم دو هووک 0.44 بريزم و 2.71 را شبيه سازي کنم و در آن بازي کنم منتها به umd هنوز نياز دارم قابل توجه کساني که مي گفتند بازيت ايراد داره :راه ساده تري هست؟

با Dev HOOk 0.46 لود کن و 2.71 بیا بالا... به راحتی اجرا میشه...
به راه دیگه با برنامه X flash 18v fw خودت رو به 15.3 تبدیل کن و با UMD EMU بازی دو MOunt کن و بعدم لود....

با Dev HOOk 0.46 لود کن و 2.71 بیا بالا... به راحتی اجرا میشه...
به راه دیگه با برنامه X flash 18v fw خودت رو به 15.3 تبدیل کن و با UMD EMU بازی دو MOunt کن و بعدم لود....
من يه راه ساده ميخواهم كه نياز به يك فريم ور جديد نداشته باشم مثل يه برنامه كه درون ودش mount كنه!!

Back