راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

خیلی خیلی ممنون. من pspم رو update کردم ولی فرقی نکرد! بازی most wnted رو هم از چند جای مختلف(imageهای مختلف) ریختم ولی بازهم نشد! :locked:

آخرین ویرایش:
بدون UMD !
برای اجرای بازی nfs:mw بدون umd (بدون در نظر گرفتن حالت noumd )میتونی از برنامه های جانبی (loader) استفده کنی .(DAXZISO-Fastloader-mphgameloader-GenesisUMDLauncher)
شما mw رو بدون نیاز به umd با برنامه ی daxziso+mph میتونید اجرا کنید.
DAXZISO

برای اجرای بازی nfs:mw بدون umd (بدون در نظر گرفتن حالت noumd )میتونی از برنامه های جانبی (loader) استفده کنی .(DAXZISO-Fastloader-mphgameloader-GenesisUMDLauncher)
شما mw رو بدون نیاز به umd با برنامه ی daxziso+mph میتونید اجرا کنید.
DAXZISO

1.لینک دانلود بقیه loaderها رو هم "لطفا" میزاری؟
2.بازی viewtiful joe رو هم میشه همینجوری اجرا کرد؟ :smoke1:

آخرین ویرایش:
بچه هم من وقتی بازی Burnout Dominator (با پسوندCSO)رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و چراغ power روشن میمونه.ورژن دستگاهم 3.3OE-C هستش

اجرا نشدن بعضی بازیها روی psp

بعضی بازیها مثل ridge racer & silent hill روی psp های چینی اجرا نمیشن!
ridge racer در لودینگ گیر میکنه واجرا نمیشه!
silent hill هم اصلا توی منو های بازیها نمیاد!

آخرین ویرایش:
بعضی بازیها مثل ridge racer & silent hill روی psp های چینی اجرا نمیشن!
ridge racer در لودینگ گیر میکنه واجرا نمیشه!
silent hill هم اصلا توی منو های بازیها نمیاد!

دوست عزيز چرا بيخودي حرف ميزني؟

اجرا شدن بازي چه ربطي به ژاپني و چيني داره آخه؟ عجب حرفاي جالبي زدي.

silent hill رو نبايد مستقيم بريزي توي iso و بخواي اجرا كني بايد با devhook حتما اجرا بشه و اگه داخل فايل زيپ رو هم نگاه بكني همه فايل ها قرار داره.

اون يكي رو من ندارم كه امتحان كنم. ولي شما ورژن دستگاهتو بگو بذار بيشتر راهنماييت كنم.

اونوقت اينا چه ربطي به چيني بودن دستگاه داشت؟

بچه هم من وقتی بازی Burnout Dominator (با پسوندCSO)رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و چراغ power روشن میمونه.ورژن دستگاهم 3.3OE-C هستش
شما با UMD بازي رو اجرا ميكني يا بدون UMD؟

من این تایپک رو درست کردم برای راهنمایی بچه ها برای اجرای بازی های کپی Iso , Ciso , Dax, ...
همانطور که میدونید با برنامه ی Devhook بیشتر بازی ها رو میتونید اجراکنید و لی بازی هایی هم هستن که با Devhook اجرا نمیشن و با Loader های دیگه Run میشن پس اگه در اجرای یک بازی به مشکل برخوردین بگید

خیلی ممنون من بازی daxter رو با فیرم ور 1.5 و دوهوک نمی تونم اجرا کنم موقع اجرا صفحه سیاه میشه خوشحال میشم راهنمایی کنید

خیلی ممنون من بازی daxter رو با فیرم ور 1.5 و دوهوک نمی تونم اجرا کنم موقع اجرا صفحه سیاه میشه خوشحال میشم راهنمایی کنید
دوست عزيز ديگه Devhook رو بريز دوور.

الان ديگه هيچ كس از devhook استفاده نميكنه.

بهترين راه اينه كه به فريمور هاي OE دستگاهتو تبديل كني. تا بدون نياز به برنامه بازي رو اجرا كني.

اطلاعات بيشتر در تاپيك زير: (بخش سوم رو مطالعه كن)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3552

با سلام خدمت شما آقای M3hD1
آقا من گیم silent hill را که از آقای Gross گرفتم نتوانستم اجرا کنم تمام پست های که مربوط به این قضیه هم بود خودم همه کار ه را هم کردم منتها اصلا برنامه devhookاجرا نمیشه.شاید اصلا روی oe-a 3.10جواب نمی ده؟میشه لطف کنید یک راهنمایی کنید
خیلی ممنون

با سلام خدمت شما آقای M3hD1
آقا من گیم silent hill را که از آقای Gross گرفتم نتوانستم اجرا کنم تمام پست های که مربوط به این قضیه هم بود خودم همه کار ه را هم کردم منتها اصلا برنامه devhookاجرا نمیشه.شاید اصلا روی oe-a 3.10جواب نمی ده؟میشه لطف کنید یک راهنمایی کنید
خیلی ممنون
اوني كه تو خود فايل زيپ قرار داره توي 3.10 اجرا نميشه بازي ديگه چي داري؟ داخلشونو نگاه كن بعضي ها devhook دارن اونا رو باز كن و بريز.
نميخواد حتما جديد باشه و بخواي دانلود كني چون فريموري كه احتياج داري 2.71 يا 2.6 هست.

سلام.
آقا من دوتا بازی Pro Evolution 2007 و Pro Evolution 06 رو نمیتونم اجرا کنم! وقتی میره تو بازی صفحه سیاه میشه و همونطوری میمونه در هردو بازی. ورژن دستگامم 3.10 OE-A هست.

سلام.
آقا من دوتا بازی Pro Evolution 2007 و Pro Evolution 06 رو نمیتونم اجرا کنم! وقتی میره تو بازی صفحه سیاه میشه و همونطوری میمونه در هردو بازی. ورژن دستگامم 3.10 OE-A هست.
يه بار هم با UMD تست كن ممكنه درست بشه.

برو توي منوي ريكاوري و NO_UMD رو غير فعال كن و يه UMD بذار تو دستگاه و بازي رو اجرا كن.

اگه درست نشد ممكنه iso بازي خراب باشه.

Back