راهنمایی در مراحل Darksiders II

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
نه راست میگه کلوپ سر کوچه ی ما هم آورده
خب من میگم باور نمیکنن. حالا شما خریدی؟
من توی تهران زندگی می کنم اطراف انقلاب.اینجا یه نفر هست بازی ها رو جلو تر از بقیه میاره ولی فعلا از Darksiders III خبری نیست مطمئنم سر ماه نشده اون هم میاره اون وقت با کله می خرمش.
افرین بر تو ای کامیار عزیز، انشاالله بتونی بگیری.
ولی مگه تو مدرسه نمیری؟ خب بازم میخوای بازی کنی؟
(ولی مواظب کلت باش نشکه):d

آخرین ویرایش:

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
خب من میگم باور نمیکنن. حالا شما خریدی؟

افرین بر تو ای کامیار عزیز، انشاالله بتونی بگیری.
ولی مگه تو مدرسه نمیری؟ خب بازم میخوای بازی کنی؟
(ولی مواظب کلت باش نشکه):d

چرا مدرسه میرم ولی روز های تعطیل یعنی از بعد از چهارشنبه تا ظهر جمعه بیشتر بازی می کنم نسبت به روز های دیگه بازم غنیمته عزیز.

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
فکر کنم شما Desposed King رو میگی اگر اون باشه شکست دادن اون کار واقعا سختی البته برای کسی که بار اولشه.شما باید هم نیرو های خوبی داشته باشی و هم سلاح های خوب تا بتونی اون رو بکشی.من بازی رو که یک بار تموم کردم بار دوم تونستم شکستش بدم.

دمت گرم رفیق . زدی تو خال . همونو گیر کردم . تو رو خدا یه راهی جلو پام بذارید . پدرمو در آورده . یه راه ساده تر نیست ؟ قلق خاصی نداره ؟ واسه ایکس باکس ترینر یا چیت نداره ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دمت گرم رفیق . زدی تو خال . همونو گیر کردم . تو رو خدا یه راهی جلو پام بذارید . پدرمو در آورده . یه راه ساده تر نیست ؟ قلق خاصی نداره ؟ واسه ایکس باکس ترینر یا چیت نداره ؟
Lvl 20 به بالا نباشین زدنش نسبتا سخت هست، سعی‌ کنین از این داس‌هایی‌ که با هر ضربه Wrath میدن استفاده کنین تا بتونین هی‌ اون اسکیلل‌ای که جون رو بیشتر می‌کنه رو استفاده کنین.

البته بازم میگم اگه Level کم دارین بی‌ خیال شین. یکم برین جلو Level که رفت بالا برگردین.

death11

کاربر سایت
Sep 25, 2012
17
نام
mohsen
داداش میدونم چی میگی ولی هر سه در هم قفله فقط دری که ازش اومدم بازه ممکنه که از کرکم باشه

ببین باید بری روبروی روحه که یه سکو هست وباهاش حرف بزنی و اون روحی رو که گرفتی بهش بدی و اون برات یه در دیگه رو باز میکنه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
قبل ورود به اونجا یه راه‌ای هست که به همون اتاق پایینی‌، اول برین اونجا، یه پورتال رو کف زمین باز کنین، یکی‌ دیگه هم از این پورتال پرتابی‌ها ( از اونایی که Middle mouse رو باید نگه داری تا درست بشن) رو اونی که رو دیوار هست. بعدا بیایین به این اتاقی‌ که ازش عکس گرفتین، مجسمه رو درست وسط اتاق درست کنینو، بعدا با هر کدوم از کپی‌ها برین رو یه سکو که کف اتاق باز بشه، بعد اینکه باز شد معما حل می‌شه.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

شما باید توی این قسمت بری به اون اطاقی که دوتا پرتال توشه.در واقع شما باید همه ی اون کار هایی که این دوستمون گفته رو انجام بدی فقط برای باز کردن پرتال ها حدود 3 تا 4 ثانیه Middle Mouse رو نگهداری بعد ول کنی تا جهش قوی تر داشته باشه همین!اگر بازم نشد بهم بگو کامل تر بگم OK.

هري پاتر

کاربر سایت
Sep 26, 2012
7
شما باید توی این قسمت بری به اون اطاقی که دوتا پرتال توشه.در واقع شما باید همه ی اون کار هایی که این دوستمون گفته رو انجام بدی فقط برای باز کردن پرتال ها حدود 3 تا 4 ثانیه Middle Mouse رو نگهداری بعد ول کنی تا جهش قوی تر داشته باشه همین!اگر بازم نشد بهم بگو کامل تر بگم OK.

خيلي ممنون از راهنمايت

هری پاتر جان.
شما ویندوزت xp هست عزیز؟
بله

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
بچه ها تا حالا کسی تونسته این اسلحه رو به دست بیاره ؟ اگه تونستین لطفا بگین چه ویژگیهایی داره ( تجربه خودتون روبگید متن ترجمه شده سایتهای دیگه رو نمیخوام ) .

GnoMAD_Scythes1.png

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه ها تا حالا کسی تونسته این اسلحه رو به دست بیاره ؟ اگه تونستین لطفا بگین چه ویژگیهایی داره ( تجربه خودتون روبگید متن ترجمه شده سایتهای دیگه رو نمیخوام ) .

GnoMAD_Scythes1.png

Gnomad Scythes هست؟:D

hamidsh

کاربر سایت
Sep 28, 2012
1
دوستان می خواستم بدونم تو این مرحاه چه باید کرد اول مرحه 15 اون قسمتی که 2 تا PORTAL هستش یکی به سمت بالا یکی به سمت پایین اگه راهنمایی کنید ممنون [ULR]http://darksidersdungeon.net/Darksiders-II/Walkthrough/15/1526.jpg[ULR]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر