راهنمایی در مراحل Darksiders II

yaser1266

کاربر سایت
Jan 24, 2013
1
دارک سایدرز 2

سلام دوستان من کاربر جدید سایت هستم اگه جای اشتباهی پیام میزارم منو ببخشین توی دارک سایدرز بعد از مرحله زمین(earth) که با تفنگ میجنگه وقتی
اون عصا رو از زمین واسه یارو میبریممنو با یه پرنده به جایی میفرسته که تنها راه رد کردن مرحلش عبور از دایره های آبی رنگ توی دیواره
ولی من نمیتونم یعنی gear (وسیله) اینکارو ندارم
همون جایی که تخته سنگا توی هوا معلقن و باید از یکی به یکی دیگه بری لطفا اگه میشه کمکم کنین ممنونم بچه ها..

هیچ کس نیست جواب بده یکی به دادم برسه ......

آخرین ویرایش:

mohammadreza f

کاربر سایت
Mar 30, 2013
1
نام
mohammadreza
سلام

من میخواستم بدونم راهی برای افزایش تعداد معجونام هست یا نه اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم چون بعضی جا ها خون کم میارم و باید برم کلی بگردم تا دوباره از اون معجونا پیدا کنم.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تو مرحله ی 3 تو مبارزه با karkinos موندم کمک کمک کمک کنید:((:((:-/
وقتی‌ داره میاد طرفتون جا خالی‌ بدین تا بخوره به دیوار،وقتی‌ تخم هاش از سقف افتدن پایین بگیرین و پرتشون کنین طرف خودش تا گیج شه، بعد قسمت ضعیفش رو میبینین و میتونین بزنینش.

sina1234

کاربر سایت
Mar 30, 2013
5
نام
سینا لاله فر
اولین بار گیج میشه و من میرم به اون قسمت ضعیف حمله میکنم ولی بعد اینکه دوباره پا میشه دوباره که تخما رو به طرفش پرت میکنم خیلی سخت گیج میشه لطفا توضیح برام لااقل برام بگو چند بار در مجموع باید تخما رو طرفش پرت کنم:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

Fazell

کاربر سایت
May 11, 2013
1
اااااااااااااخخخخخخخخخیییییییییشششششش بلاخره بازی رو تمام کردم:)) ولی خدایی بعضی جاهاش اعصاب خوردکن بودا/:)

آخرین ویرایش:

ezio-king

کاربر سایت
Sep 6, 2012
17
نام
shahab
کمک من موندم لا اقل بگین چند بار باید تخما رو طرف karkinos پرت کنم
کمک لااقل بگین چند بار باید تخما رو طرفش پرت کنم

عزیز اون جا هر وقتی که توپ هارو گرت میکنی اون karkinos میخوره زمین بعد میری کنارش و به قسمت صورتی رنگ زیرش صدمه میزنی تا وقتی که اون علامت E قرمز رنگ بالای سرش ایجادبشه وقتی شد E رو بزن شیکمشو پاره میکنه دیگه

maktabe_eshgh

کاربر سایت
Nov 21, 2009
14
سلام دوستان عزیز
واقعا تاپیک جامعی بود
ایشالاه از زندگیت خیر ببینی که اینقدر داری کار مردم رو راه میندازی برادرم

اقا منم یه جایی موندم نمیدونم چطور باید ردش کنم
اصلا نمیدونم کدوم مرحله هستم چون پاور کامپیوترم سوخت

اقا من اونجا گیر کردم که باید 3 تیکه حالت الماسی یا حالا جنس بلوری برای این مجسمه سنگی بزرگ پیدا کنم
من هر سه تیکه الماس و پیدا کردم و این جنه که جثه بزرگی داره و برام این 3 تیکه رو حمل کرده هم الان باهامه... البته سلام میرسونه.....
من حالا این مجسمه سنگی رو بیدار کردم و این مجسمه رفت
حالا هم نمیدونم کجا برم
میرم پیش این جنه که جفتم واساده و چکش تو دستشه که بخاد بیاد درها رو برام نگه داره تا من رد بشم بهم میگه تو باید خودت به تنهایی و بدون من به راهت ادامه بدی

حالا تکلیف من این وسط چیه کجا باید برم؟؟؟؟؟؟
نقشه هم راهنمایی نمیکنه که کجا برم

ایا عیب از بازیمه چون که من این بازی رو از اینترنت ماهواره ای گرفتم
plz help me

tonystar

کاربر سایت
May 27, 2013
1
نه مرحله ای که میگم قبل از اون هستش

چنین چیزی باگ نیست شما باید وقتی توی نقشه Tab رو بزنی تا Quest ها رو برات بیاره.بعد برو روی اولین نوشته یعنی همون Primary Quest.حالا واسه اینکه بخوای Primary Quest رو نشون بده فقط Enter رو برن تا اون ها رو نشون بده یا اگر هم که خواستی Secondary Questها رو بیاری همین کار ها رو انجام بده فقط رو Secondary Questها.

---------- نوشته در 09:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 AM ارسال شده بود ----------

تنها کاری که شما باید انجام بدی اینکه برگردی به حالت اولت برو روی اون سکو تبدیل شو.با یکی از روح ها هرم رو بچرخون با اون یکی هم سکو رو حل بده اون طرف اون در.

به همین سادگییییییییییی!!!

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 AM ارسال شده بود ----------

اگر منظورت همون اسکلتی هست که اول مار هست؟اگر آره وقتی که مار هست هی میاد طرفت تا از زیر بزنتت.اونقدر جا خالی بده تا موقعی که از خاک بیاد بیرون و دهنش رو باز کنه با اون نیروی کششی که توی Forj Lands پیدا کرده بودی به سمت دهنش از اون استفاده کن تا بیفته زمین بعد بزنش.فکر کنم دو دور که این کار رو انجام بدی یه سری اسکلت رو میکشه طرف خودش.در اون صورت هم باید همین کار رو انجام بدی.یکم که بزنیش می خواد نعره بزنه اون موقع دهنش رو باز می کنه و همین کار رو انجام بده.در ادامش هم که دیگه باید همین کار ها رو انجام بدی.

به همین سادگیییییییییی!!!

:bighug::-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر