راهنمایی در مراحل Darksiders II

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
آقایون خسته نباشید
یه سوال
آخر بازی وقتی اون یارو که تو درخت هست رو می کشی
یه پیام میاد که yes و no داره ...
می خواستم بدونم اگه yes رو بزنی چی میشه ؟؟؟
ممنون
میشه یکم دقیق تر بگی؟
اسم مرحله|محلت توی نقشه ای چیزی؟

p.amani

کاربر سایت
Jul 19, 2013
3
میشه یکم دقیق تر بگی؟
اسم مرحله|محلت توی نقشه ای چیزی؟
اخر بازی اون جا که در بزرگه رو باز میکنی میری تو درخت بعد با این می جنگی ، بعدش که میکشیش یه دمو میاد بعدش یه سوال ازت می پرسه که yes و no داره....

973265140.jpg

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
اخر بازی اون جا که در بزرگه رو باز میکنی میری تو درخت بعد با این می جنگی ، بعدش که میکشیش یه دمو میاد بعدش یه سوال ازت می پرسه که yes و no داره....

973265140.jpg
یادم نیست ولی فک کنم DEATH ماسکشو تحویل اون یارو فروشنده میده و در اخر هم خودشو پرت میکنه تو چاه(WELL OF SOULS)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
من تو این مرحله گیر کردم:( در ِ دو تا چیز داره که باید همزمان بری روش باز شه
برای رسیدن به اون در چیکار کنم برسم اون ور :(
1319374062.jpg

1319374093.jpg

فکر نکنم کسی یادش باشه :D
این لینک رو یه نگاه بنداز 100 درصد کارت راه میوفته ، خودم با این سایت بازی رو تموم کردن :-"

darksiders-ii-walkthrough

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تو این مرحله گیر کردم:( در ِ دو تا چیز داره که باید همزمان بری روش باز شه
برای رسیدن به اون در چیکار کنم برسم اون ور :(
1319374062.jpg

1319374093.jpg
وقتی‌ دروازه باز شد،بپر رو دیوار، بعد از این دیوار بپر به اون یکی‌ دیوار و اینجوری Wall run بکن تا آخر تا در‌ها بسته نشدن

ashkanflh

کاربر سایت
Aug 9, 2013
1
salam khaste nabashid.mikhastam darmorede soul arbiter maze soal beporsam.man tamame soul arbiter ro daram.too marhale viii boodam ke eshtebah kardam bejaye [e] az [w] estefade kardam.soalam ine man bas az aval marahelo beram ya rahi hast ke az viii shoro konam

spd

کاربر سایت
Jul 21, 2013
4
نام
سجاد
سلام من تویChapter 15 اونجا که باید بری بالا برج گیر کردم هر کاری کردم مجسمه پرت نمیشه اونور لطفا کمک کنید خسته شدم#:-s

1534.jpg

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
salam khaste nabashid.mikhastam darmorede soul arbiter maze soal beporsam.man tamame soul arbiter ro daram.too marhale viii boodam ke eshtebah kardam bejaye [e] az [w] estefade kardam.soalam ine man bas az aval marahelo beram ya rahi hast ke az viii shoro konam
شما میتونی از همون جا که میری داخل soul arbiter maze دم درش یه میز هست که اونجا هر مرحله ای رو که انتخاب کنی وقتی بری داخل soul arbiter maze از همون مرحله میاد

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
من کلا یادم رفته بود تو این پست سوالی کردم،ولی نکته جالبش اینجاس که بعد حدودا دو ماه که اومدم و انقد بازی کردم که خسته شدم کلا دارک سایدرز 2 رو گذاشتم کنار هنوز هیچکس جواب نداده !!! :)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
با سلام

چطوری میتونم Reaper رو سریع تر پر کنم؟
:p دو صفحه قبل بود سوالت!
اگه هنوز متوجه نشدی این چاره کاره:
تو بعضی وسائل، جادویی هست که ریپر رو به ازای کشتن هر دشمن با یه درصدی بیشتر از اندازه نرمال پر میکنه، اونارو که برداری ریپرت زودتر پر میشه وقتی دشمن بکشی.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
چن وختی بود این بازی رو کنار گذاشته بودم!آخه خیلی کسل کننده شده بود!
اما جمعه باز اینو پلی کردم!یادم افتاد که چه بازی با حالی بوده!:d
فک کنم وسطای بازی هستم.الان تازه اون مرحله ای که سوار 2 تا اژدهای بزرگ میشیم رو رد کردم.زیاد مونده بازی تموم شه!؟حدودا چه قد!؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
چن وختی بود این بازی رو کنار گذاشته بودم!آخه خیلی کسل کننده شده بود!
اما جمعه باز اینو پلی کردم!یادم افتاد که چه بازی با حالی بوده!:d
فک کنم وسطای بازی هستم.الان تازه اون مرحله ای که سوار 2 تا اژدهای بزرگ میشیم رو رد کردم.زیاد مونده بازی تموم شه!؟حدودا چه قد!؟
آره خیلی مونده
الآن شما حدودا 35% بازی رو تموم کردی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر