راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان قوی ترین مدل macbook pro 15 چه مدلی هست؟
و کجا میتونم با قیمت خوب بخرم؟

دوست عزیز منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم
اما اگه منظورتون Configure آخرین نسل MacBook Pro هست میتونید در این آدرس خودتون ببینید.

اما در رابطه خریدش بهتون پیشنهاد میدم اگه میتونید از داخل ایران نخرید.

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
دوست عزیز منظورتون رو دقیقا متوجه نشدم
اما اگه منظورتون Configure آخرین نسل MacBook Pro هست میتونید در این آدرس خودتون ببینید.

اما در رابطه خریدش بهتون پیشنهاد میدم اگه میتونید از داخل ایران نخرید.
منظورم بهترین configure مدل 15 اینچ macbook pro بود.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
منظورم بهترین configure مدل 15 اینچ macbook pro بود.

شما به اون لینک مراجعه کردید ؟
بهترین سخت افزار موجود (شامل انواع پردازنده ، انواع نمایشگرها ، هارد درایوها و SSDها) رو اونجا لیست کرده دوست عزیز.

شما خودتون میتونید کیلیک کرده و قیمت نهایی رو به دلار ببینید.

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
شما به اون لینک مراجعه کردید ؟
بهترین سخت افزار موجود (شامل انواع پردازنده ، انواع نمایشگرها ، هارد درایوها و SSDها) رو اونجا لیست کرده دوست عزیز.

شما خودتون میتونید کیلیک کرده و قیمت نهایی رو به دلار ببینید.

تشکر.قیمت توی ایران درسته پس.راستی به نظر شما منتظر بمونم سری جدید مک بوک پرو بیاد یا از همین سری بخرم.(سری جدیدش فکر کنم ماه می بیاد)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
تشکر.قیمت توی ایران درسته پس.راستی به نظر شما منتظر بمونم سری جدید مک بوک پرو بیاد یا از همین سری بخرم.(سری جدیدش فکر کنم ماه می بیاد)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

خواهش میکنم.
تا اونجا که منم یادمه یا May میاد یا June.
البته که به نظر من بهتره که منتظر نسل بعد باشید خوب معمولا اپل تو هر نسل جهش قابل توجهی داره اما چیزی که مهمه اینه که با توجه به دندان گرد بودن بازاریان عزیز و اینکه تو یکی دو ماه اول محصولات اپل حسابی گرونتر از حد منطقی هستند برای همین اگر عجله دارید و از نظر مالی هم با بودجه نامحدودی رو به رو نیستید قطعا به مشکل خواهید خورد. البته با وضعیت فعلی دلار اصلا نمیشه بازار آینده رو پیشبینی کرد ! شاید هم در آینده نرخ دلار پائین اومد و شد با نصف قیمت MacBook Pro جدید رو تهیه کرد :D
کلا بحث قیمت تو ایران خــــــیــــــــلــــــــــی سخته ! هیچ چیز قابل پیشبینی نیست !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام دوست عزیز یک سوال داشتم!قیمت Iphone 4 lock الان دقیقآ چنده !!!!!!!ممنون اگه پاسخ بدی!

اگر منظورتون داخله ایران هست متاسفانه قیمت دقیق ندارم
ولی فکر کنم تو محدوده ۸۰۰ هزار تومان باشه.

اما آخه چرا لاک ؟ باور کنید یه مقدار بیشتر هزینه کنید و مدل آنلاک فکتوری تهیه کنید خیلی خیلی به نفعتون هست !

mimii

کاربر سایت
Dec 25, 2011
24
سلام

قيمت به روز IPOD 4G 8GB در علائدين رو مي خواستم

*سايت ديجي كالا اين رو 450 هزار تومن گذاشته ...

ديروز رفتم نمايندگي اپل گفت 480 ت با گارانتي :-b

----------

جايي هست بدون گارانتي ولي اكبند باشه و بدون مشكل ...؟ اگه سراغ دارين بهم خبر بديد لطفا

Last edited by a moderator:

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
سلام به همگی دوستان . بنده میتونم تو این تاپیک یه تبلیغ واسه فروش اپل پیل (تبدیل زنگ خور کردن ایپاد تاچ نسل چهار ) کنم ؟ لینک خرید هم اینجا واسه اینکه حق این فروم هم ضایع نشه هرکس هر سوالی راجع به این مورد داره بپرسه . کلا ته و توشو درآوردم . یعنی تا این حد که تاپیک چینی زدم . از همینجا به پدر و مادر گوگل صلوات میفرستیم .

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان یکی از اشناها از امریکا برای من میخواد گوشی بیاره
حالا از محضر شما چندتا سوال دارم
قیمت ایفون 4و4s نو و دست دوم تو امریکا چنده؟البته انلاک
اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان یکی از اشناها از امریکا برای من میخواد گوشی بیاره
حالا از محضر شما چندتا سوال دارم
قیمت ایفون 4و4s نو و دست دوم تو امریکا چنده؟البته انلاک
اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

سلام دوست عزیز.

قمیت iPhone 4S =>
16GB : 649$
32GB : 749$
64GB : 849$

قیمت iPhone 4 =>
8GB : 549$
به هیچ عنوان خرید این مدل پیشنهاد نمیشه !

قیمت iPhone 3GS =>
8GB : 375$
این یکی که دیگه اصلا پیشنهاد نمیشه !

تمامی مدل ها Unlocked یا Contract Free هستند.

سوالی بود در خدمتم.

خودم توقع نداشم دو مدل iPhone 4 و مخصوصا iPhone 3GS هنوز به صورت آنلاک در سایت اپل فروش داشته باشه ! چون این مدل ها مخصوصا 3GS چون با قیمت 0$ (Free) توسط اپراطورهای آمریکا ارائه میشه طرفدار داره وگرنه نسبت به قیمت و امکاناتی که مدلای آنلاک دارن اصلا ارزش خرید ندارن.

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
horror عزیز خیلی خیلی ممنون از جوابت
با توجه به گفته شما پس من از نظر مالی با توجه به قیمت دلار امکان خرید گوشیهای انلاکی که عرض کردید رو ندارم
اما از شما چندتا سوال دارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
سوال اول اینکه تو سایت اپل که قیمت 4s البته lock رو 199$ زده امکان خرید با همین قیمت تو امریکا هست که بگم برام بیارن{منظورم اینه که میشه گوشی بدون گرفتن سیم کارت و دادن هزینه اضافی به همون قیمت خرید؟}
سوال دوم هم اینکه امروز چند جا پرسیدم میگفتن میتونن 4s lock رو unlock کنن. به نظر شما واقعا عملیه؟در مورد iphone 4 چطور؟
قبلا از لطف شما تشکر میکنم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
horror عزیز خیلی خیلی ممنون از جوابت
با توجه به گفته شما پس من از نظر مالی با توجه به قیمت دلار امکان خرید گوشیهای انلاکی که عرض کردید رو ندارم
اما از شما چندتا سوال دارم که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
سوال اول اینکه تو سایت اپل که قیمت 4s البته lock رو 199$ زده امکان خرید با همین قیمت تو امریکا هست که بگم برام بیارن{منظورم اینه که میشه گوشی بدون گرفتن سیم کارت و دادن هزینه اضافی به همون قیمت خرید؟}
سوال دوم هم اینکه امروز چند جا پرسیدم میگفتن میتونن 4s lock رو unlock کنن. به نظر شما واقعا عملیه؟در مورد iphone 4 چطور؟
قبلا از لطف شما تشکر میکنم

در رابطه با خرید آیفون لاک یا همان قراردادی چون تجربه خرید ندارم متاسفانه اطلاع دقیقی هم ندارم !
اما اینو میدونم قیمت ۱۹۹ دلار اول ماجراست و شما طبق قراردادی موظف میشید مبلغی رو به صورت ماهیانه به اپراطور مربوط پرداخت کنید.
خوب طبعا در صورت پرداخت نکردن این مبلغ ممکنه برای شخص خریدار مشکلاتی پیش بیاد ! (بعید نیست تحت پیگرد قانونی قرار بگیره)

اما در کل من همیشه و همیشه به همه پیشنهاد دادم که اصلا سراغ گوشی های لاک نرن چون چیزی جز دردسر نداره !
چون اصلا سمت محصولات لاک نمیرم از اخباره هک آنلاکشون خبر ندارم اما مثلا یکی از دوستان خودم رو یه بیس باندی گیر کرده که الان iPhone 4اش تبدیل شده به یک آیپاد !!!

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان سلام.
میخوام اگه قسمت شه یدونه New Ipad بگیرم.
الان چند تا سوال دارم:
این اولین باره که میخوام برا خودم از محصولات اپل بگیرم. واسه همین هیچ گونه اطلاعاتی ازش ندارم.
به احتمال زیاد هم جیلبریک نخواهم کرد. گارانتی کدوم شرکت تو ایران معتبر تره ؟
آیپد جدید افت قیمتشو کرده یا نه؟ ارزش داره 4g بگیرم ؟
و دیگه اینکه سفید و سیاهش فرقشون فقط تو رنگشونه یا کیفیت متریالشون هم فرق میکنه؟
ممنونم از کسانیکه حوصله میکنن و جوابمو میدن.
سپاس

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

دوتا سوال، اولا جایی هست بشه mac book دست دوم خرید؟ دوم اینکه کدوم سایت ایرانی قیمت های Mac book هاش نسبتا درسته؟

ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر