راهنمایی در بازی Prince of persia: the two thrones

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
ببیبن اصلا به اون غلاغ (کلاغ در گویش همدانی!!!)محل نذاز و خودت رو هم خسته نکن(نمیخواد بکشیش چون بالاتر مزاحمت میشه) همونجور که دوستان گفتن (البته برای دفعه اول که غول رو میبینی) از سکوی سمت چپ برو بالا و بعد روی خودت رو به سکوی بالایی برسون و مستقیم روی دیوار بدو (خودت رو نمیگما!!!) تا به مقابل ستون برسی و کلید پرش رو بزن (محل مناسب برای پرش معمولا مقداری تیره تره ) روی ستون 180 درجه بچرخ و به ستون بعدی بپر ....کمی بیا پایین و بعد از 180 درجه چرخش بپر تا به سکو برسی(کجا پریدی وسط صحنه!!!! ازستون به ستون روبرو و در نهایت سکوی روبرو )....
به لبه سکو در سمت راستت برو (اینجا بالا سرت یه لبه هست ولی دستت نمیرسه ) و روی دیوار بدو تا به سکوی رو برو برسی و این کار رو بار تکرار کن منتها برعکس تا همون لبه برسی ...خوب حالا کمی به سمت چپ و برو بالا .....جناب غلاغ هم پایین مونده و کاریت نداره .....بقیه اش هم معومه باید کلید روی دیوار سمت راست رو فعال کنی تا در باز بشه
تنها چیزی که میمونه اینه که باید زمان بندیت تو پرش خوب باشه تا سر ت گرد نشه:cheesygri

آخرین ویرایش:

dariush

کاربر سایت
Jun 5, 2006
9
نام
داريوش حسي
با سلام . من بعد از رد كردن چند تا مانع به يه جا مي رسم كه سه تا اهرم هست و سمت راستم دختره جلوي در وايستاده و بين من و اون گوداله كه فكر كنم با آب بايد پر بشه ولي نمي دونم چكار بايد كرد .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببینم شما شاهزاده ایرانی 3 رو می گی؟
اگه منظورت همون باشه.....باید جاهایی رو که مث دو تا سکو هست رو بری بالا ....دقت کنی راههایی هست برای اینکه بری بالا و از بالا ضربه بزنی....اصلا از پایین نمی تونی....
وقتی رفتی بالا تصویر به صورت سیاه و سفید می شه و باید همون موقع به طرف غول بپری.....بعد فقط با زدن یه ضربه راست کلیک یه چشم رو کور میکنی . می آی پایین
در سکوی بعدی همین کارو می کنی تا غول کور بشه
بعد می تونی به پاهاش اونقدر ضبه بزنی تا خط جون قرمزش تموم بشه و بعد دوباره از پشت بهش می زنی که تصویر هم سیاه و سفید می شه......غول هم می میره
راستی چماغ نداره...شمشیر داره;)

mahdidotcom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
25
نام
mahdi
منم مشكل دارم

آقا بعد از اينكه اون دشمني كه شكل كلاغه رو براي بار اول مي كشم نمي دونم چه طوري برم بالا تا براي بار دوم بكشمش !
يكي كمكم كنه !

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
آقا بعد از اينكه اون دشمني كه شكل كلاغه رو براي بار اول مي كشم نمي دونم چه طوري برم بالا تا براي بار دوم بكشمش !
يكي كمكم كنه !
فکر کنم دفعه قبل هم گفتم کلاغ رو بیخیال شید ....اصلا محلش نزارید (چون پررو میشه!!!!)
مسیر خیلی ساده است (حداقل نسبت به مراحل بعدی ..)
کلاغ بی کلاغ .....این کلاغ اگه اینجا کشته بشه میشه کلاغ پر ............میاد بالا ضد حال میزنه
(البته برای دفعه اول که غول رو میبینی) از سکوی سمت چپ برو بالا و بعد روی خودت رو به سکوی بالایی برسون و مستقیم روی دیوار بدو تا به مقابل ستون برسی و کلید پرش رو بزن (محل مناسب برای پرش معمولا مقداری تیره تره ) روی ستون 180 درجه بچرخ و به ستون بعدی بپر ....کمی بیا پایین و بعد از 180 درجه چرخش بپر تا به سکو برسی
به لبه سکو در سمت راستت برو (اینجا بالا سرت یه لبه هست ولی دستت نمیرسه ) و روی دیوار بدو تا به سکوی رو برو برسی و این کار رو بار تکرار کن منتها برعکس تا همون لبه برسی ...خوب حالا کمی به سمت چپ و برو بالا .....جناب کلاغ هم پایین مونده و کاریت نداره .....بقیه اش هم معومه باید کلید روی دیوار سمت راست رو فعال کنی تا در باز بشه

آخرین ویرایش:

bahram_max

کاربر سایت
Dec 1, 2006
1
نابودی کامل غول گنده و کچل مرحله Arene

برای عبور از اون مرحله ای که یک غول بی شاخ و دم وجود دارد یعنی مرحله Arena ابتدا باید از اون دو تا مسیر که ابتدایشون پله است بالا بروید تا به روبروی صورت غول ها برسید وسپس وارد مسیر باریک بشوید تا صحنه به حالت Speedkill در بیاید سپس دکمه E را فشار دهید (هیچ دکمه دیگر را نمی خواهد فشار دهید) بعد از این کار شما به طرف غول به پرش در می آیید حال منتظر می مانی وقتی درخشش خنجر رادیدید یک بار چپ کلیک کنید (دقت کنید در اولین لحظه که درخشش خنجر را دیدید باید چپ کلیک کنید) حالا شما روی غول هستید دوباره صبر کنید زمانی که دوباره درخشش خنجر را دیدید دوباره چپ کلیک کنید بعد از این کار یک بار دیگر نیز باید وقتی درخشش خنجر را دیدید باید چپ کلیک کنید . اگر این کارها را مرحله به مرحله درست انجام دهید به سلامتی از غول پایین می آیید و یک چشم غول کور می شود در غیر این صورت غول شما را به پایین پرت می کند . حال دوباره این کارها را برای مسیر اون ور میدان نیز تکرار کنید و به این نکته دقت کنید باز هم سه بار خنجر درخشان می شود و باید در همان لحظه اول که خنجر در خشان شد چپ کلیک کنید. بعد از اینکه چشمان غول را کور کردید باید مستقیم به طرف غول رفته و به پایش خنجر بزنید تا یک پایش را از زمین بلند کند سپس سریع سراغ اون یکی پایش بروید(البته مراقب باشید که شمشیر غول به شما نخورد!) وبه اون خنجر بزنید تا غول به زانو در بیاید سپس شما خودبه خود روی غول میروید و مانند مرحله کور کردن چشم غول باید منتظر بمانید تا خنجر بدرخشد سپس سریع چپ کلیک کنید و غول به این روش کشته میشود . تبریک می گم شما از شر این غول بی شاخ و دم و کچل بر امدید!!!

alex_5

کاربر سایت
Nov 30, 2006
3
ba arze salam man residam be jayy ke yedone gole ke zabonesham deraze va dare shamshiresho tiz mikone man nemidonam onja chi kar konam lotfan be tore kamel be man tozih bedid ke chi kar bayad bekonam ba tashakor az shoma

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه چیزی بگم ..جان جواتی ناراحت نشین :biggrin1:
این بازی به تاریخ پیوست ..تاریخ مصرفش هم گذشت.... شما هنوز توش گیر کردید... من دفعه اول که بازی کردم یه ضرب 7 ساعته تموم کردم بازی رو ;)

milad2001

کاربر سایت
Jan 20, 2007
1
من در جایی کهباید یک مجسمه رو به در برسونیم موندم
و در جایی که سه اهرم است و اهرم ها چند صفحه رو حرکت میدن و دختره هم اون طرف دره ایستاده گیر کردم که چطوری بهش برسم .
لطفا کمکم کنید
جواب رو به ایمیل من بفرست

sheytontarin_b0y_in_world@yahoo.com

manirahmani

کاربر سایت
Jul 1, 2007
1
من توی هیچ جای بازی مشکلی ندارم.....فقط غول آخرو کامل توضیح بده بی زحمت...مرسی...غول زرده همون شکل پروانهیا عنکبوته...ممنون میشم...بابت پست قبلی شرمنده اعصابم خورد بور...آخه خیلب تابلو...ملت خر نیستن بابا

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
حالا حتي اگر هم گفته باشه oblivion رو تو 1 ساعت تموم كرده!!!! نبايد اينجوري قاط ميزدي :evil:
برا كشتن اون غول بهش ضربه بزن و بعد از اينكه چندتا سنگ به طرفت پرت كرد ييهو!!
قاطي ميكنه و يه گرد باد ايجاد مي كنه بعد صحنه رو آهسته كن و از ستون پشتش برو بالا و يكي از بالهاشو با slow motion داغون كن و با بال ديگه هم همين كارو بكن و يا بار ديگه هم همين كارو براي بار سوم و آخرين بار انجام بده حالا ميره بالا تو هم به كمك همون ستونهاي اطراف و سنگهاي شناور تو هوا برو بالا و به طرفش بپر حالا slow motin ميشه و بكشش و بعد هم بايد با dark prince مبارزه كني كه خيلي آسونه...
بازم مي گم شانس اووردي مسئولاي سايت ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر