راهنمایی در بازی Prince of persia: the two thrones

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
سلام
مي خواستم بپرسم اين بازي هم مثل ورژن قبلي يعني pop2 اپگريد (راه هاي مخفي افزايش عمر يا خون ) داره يا نه و اگه داره چند تاست و همينطور كجاست ؟

ممنون ميشم اگه جواب بديد

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
چطوري رد بشم

من تو اين بازي تو ي اتاق گير كردم
عكس هاي اتاق رو مي ذارم تا نيازي به توضيح نباشه

1- اين عكس سيو اين مرحله هست

POP3_2010-04-28_07-53-57-56.jpg

2- اينم نماي كلي اتاق كه محل سيو و سكويي كه بايد حركت داده بشه توش معلومه

POP3_2010-04-28_07-52-38-43.jpg

3- اينم عكس سكو از نزديك
چيزي كه معلمومه اينه كه بايد سكو از مسيري كه مشخصه حركت داده بشه تا به جاي مناسبي برسه كه بشه رفت بالا ولي تخته سفيد رنگي كه به صورت عمودي در سمت راست سكو ديده ميشه مانع حركت سكو ميشه
سوال من اينه كه چطوري بايد اين مانع رو بر دارم ؟؟

POP3_2010-04-28_07-53-11-18.jpg

و اما يه توضيح كوچيك ديگه :
من قبل از اينكه وارد اين اتاق بشم از دور فرح رو ديدم كه وارد اتاق شد و دنبالش اومدم كه به اينجا رسيدم

-----------------------------
اميدوارم لطف كنيد و جوابمو زود بدبن
چون دفعه قبل كه تو انجمن شاهزاده ايراني 2 كمك خواسته بودم كسي به دادم نرسيد

يا حق

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
خب من كه به جوابم رسيدم
جوابشو مي نويسم كه بقيه مثل من الاف نشن
براي خروج از اين مرحله بايد روي سكو بريد و همنطور كه در عكس اول مشخصه بايد روي ديوار راه رفت
اگه خوب به ديوار نگاه كني خوب مي بيني كه جاي خراش هايي هست كه معلوم ميكنه از كدوم طرف بايد روي ديوار راه رفت
بعد از اينكه به اخر ديوار رسيديد با يك پرش به بالكن رو برور مي پريد و اهرمي كه انجا هست رو مي چرخونيد و با جابجايي سكو به بايد دوباره با استفاده از سكو اهرم را بر گردونيد و از راهيي كه نشون ميده رفت بالا و ....

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
سلام
مي خواستم بپرسم اين بازي هم مثل ورژن قبلي يعني pop2 اپگريد (راه هاي مخفي افزايش عمر يا خون ) داره يا نه و اگه داره چند تاست و همينطور كجاست ؟

ممنون ميشم اگه جواب بديد

خب تا اينجا كه برام مشخص شده كه محل هاي افزايش خون وجود داره
حالا اگه زحمتي نيست يكي بگه جاهاش كجاست و چند تا هستند ؟
يا حداقل كجا مي تونيم جواب سوالم رو پيدا كنم ؟

لطفا جواب بديد
ممنون

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
5 سال از زمان منتشر شدن بازی میگزره! کسی چیزی یادش نیست ولی با صبر تو نت بگردی احتمالا پیدا میشه

mohammad.69

کاربر سایت
Apr 23, 2010
9
بازم مجددا من تو اين بازي گير كردم
ايندفعه جايي كه شاهزاده براي بار دوم سوار اسب ميشه گير كردم
بعد از اينكه معماي مجسمه بزرگي كه عصا دستشه رو حل كردم بازي ذخيره شد و اتوماتيك رفت به صحنه اي كه شاهزاده سوار كالسكه اسب بود
البته اين دومين باره كه با اسب بازي مي كنم ( دفعه اول واسه نجات كالينا سوار اسب شد )
بعد از اينكه با اسب ها كلي مسير رو رد كردم يه غول قرمز رنگ با اسب اومد كنارم و شاهزاده هم از اسب پريد و پرت شدن تو يه ميدان بعد دمو نشون داد و يه غول قرمز ديگه هم وارد ميدان شد
يكي از اين غول ها تبر و اون يكي شمشير دستشه
من تو همين مرحله گير كردم
هر ضربه اي كه بهشون ميزنم فايده نداره و دفاع مي كنند اگه زمان رو هم اهسته كنم با اولين ضربه و دفاع اونا زمان به حالت عادي بر مي گرده
فقط يه بار كه نمي دونم چطوري تبر يكي از اين غولها تو زمين گير كرد و من تونستم بزنمش ولي هر كاري مي كنم دوباره اونطوري نميشه
سوال من اينه كه چطوري ميشه كه سلاح اونا تو زمين گير مي كنه و يا اصلا چطوري ميشه كه اين دو غول قرمز رنگ رو كشت

اميدوارم كمكتون رو از من دريغ نكنيد
گر چه مي دونم اين انجمن خيلي وقته غير فعاله ولي خب هميشه كسايي مثل من پيدا ميشن كه تازه اين بازي رو مي كنند
فكر كنم اين مرحله ديگه نيازي به عكس نداشت

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بازم مجددا من تو اين بازي گير كردم
ايندفعه جايي كه شاهزاده براي بار دوم سوار اسب ميشه گير كردم
بعد از اينكه معماي مجسمه بزرگي كه عصا دستشه رو حل كردم بازي ذخيره شد و اتوماتيك رفت به صحنه اي كه شاهزاده سوار كالسكه اسب بود
البته اين دومين باره كه با اسب بازي مي كنم ( دفعه اول واسه نجات كالينا سوار اسب شد )
بعد از اينكه با اسب ها كلي مسير رو رد كردم يه غول قرمز رنگ با اسب اومد كنارم و شاهزاده هم از اسب پريد و پرت شدن تو يه ميدان بعد دمو نشون داد و يه غول قرمز ديگه هم وارد ميدان شد
يكي از اين غول ها تبر و اون يكي شمشير دستشه
من تو همين مرحله گير كردم
هر ضربه اي كه بهشون ميزنم فايده نداره و دفاع مي كنند اگه زمان رو هم اهسته كنم با اولين ضربه و دفاع اونا زمان به حالت عادي بر مي گرده
فقط يه بار كه نمي دونم چطوري تبر يكي از اين غولها تو زمين گير كرد و من تونستم بزنمش ولي هر كاري مي كنم دوباره اونطوري نميشه
سوال من اينه كه چطوري ميشه كه سلاح اونا تو زمين گير مي كنه و يا اصلا چطوري ميشه كه اين دو غول قرمز رنگ رو كشت

اميدوارم كمكتون رو از من دريغ نكنيد
گر چه مي دونم اين انجمن خيلي وقته غير فعاله ولي خب هميشه كسايي مثل من پيدا ميشن كه تازه اين بازي رو مي كنند
فكر كنم اين مرحله ديگه نيازي به عكس نداشت
شانسی این تاگیک را دیدم!گفتم کمکت کنم یه ثوابی ببریم!اونجا برو سمت تبردار!صبر کن که ضربه به زنه,همین که دستشو آورد بالا و اومد بزنه,داشت می رسید به سرت جا خالی بده,حالا تبرش گیر می کنه به زمین,بعد برو بزنش,حواست به اون یکی هم باشه که تو را نزنه,چند دفعه این کار را کن,یهو عین اون غول اول بازی که خنجر آبی می شد,چند تا ضربه باید به این یکی و البته به اون یکی زنی(وقتی خنجر آبی شد بزن)بعد کلی از جون جفتشون کم می شه,دوباره این کار را با تبردار بکن,دوباره همین اتفاق می افته و اینبار تبرداره می میره و شمشیر داره بهت حمله می کنه اما همون لحظه فرح می رسه و با تیر شمشیر زنه را هم می شه!

emiliano

کاربر سایت
Jun 12, 2010
1
کمک

سلام دوستان

کمکم کنین تو مرحله the royal workshop بازی prince of persia 3 گیر کردم

همونجایی که باید مجسمه عصا دار رو جابه جا کنی

من تا نصف سالن میارمش ولی میخوره به چوب هایی که وصل به سقف

نمیدونم چی کار کنم:confused:

کمکم کنین:confused:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان

کمکم کنین تو مرحله the royal workshop بازی prince of persia 3 گیر کردم

همونجایی که باید مجسمه عصا دار رو جابه جا کنی

من تا نصف سالن میارمش ولی میخوره به چوب هایی که وصل به سقف

نمیدونم چی کار کنم:confused:

کمکم کنین:confused:
والا من دقیق یادم نیست اونجا را.آخه چهار سال پیش بازیش کردم.ولی کار دیگه ای نباید بکنی.اگر وسط راه خوردی به چوب,باز با اهرم ها جلو عقبش کنی,تا برسه به در باید با اهرم ها جا به جاش کنی...

poorya1378

کاربر سایت
Jun 23, 2010
6
دوست عزيز بايد اول بگذاري شمشير سفيد بشه بعد بزني و وقتي هر دو چشمش را كور كردي به پاهايش ضربه بزن تا بنشيند وبعد روي كمرش بر

:-o:-o:-o:-o:-o
دوستان سلام
من تویه مرحله اول بازی اونجاییکه اون مردیکه گنده بک(قول مرحله اول) رو باید از بین ببریم گیر کردم از دیوار هم بالا رفتم ولی وقتی میخوام بپرم وضربه بزنم سریع منو پرت میکنه کنار
لطفا منو راهنمایی کنید

poorya1378

کاربر سایت
Jun 23, 2010
6
بايد اول بري بالا ي ديوار بعد مثلث بزنيد هر وقت خنجر سفيد شد مربع بزن. بعدوقتي هر دو تا چشمش را كور كردي به پاهاش ضربه بزن وقتي پاي اوليش از زمين بلند شد پاي دومي رابزن تا بنشينه بعد هم وقتي دوباره خنجر سفيد شد دوباره بزن تا مردم ايراني آزاد شوند.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بايد اول بري بالا ي ديوار بعد مثلث بزنيد هر وقت خنجر سفيد شد مربع بزن. بعدوقتي هر دو تا چشمش را كور كردي به پاهاش ضربه بزن وقتي پاي اوليش از زمين بلند شد پاي دومي رابزن تا بنشينه بعد هم وقتي دوباره خنجر سفيد شد دوباره بزن تا مردم ايراني آزاد شوند.
می خوای بیست پست دیگه در این ضمینه پشت سر هم بده.راحت باش,کسی کارت نداره...)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر