راهنمایی در بازی GTA V

SAM_NEVADA

کاربر سایت
Jan 17, 2010
10
ممنون فربد عزیز ، پس صد در صد یه مشکلی تو بازی من هست . باید از نو نصبش کنم . چون بعد از دزدیدن اون دوتا ماشین و رفتن دنبال اون موتور سیکلیت ، دیگه هیچ ماموریتی نیومد و مایکل هم باز نشد .

am1374

کاربر سایت
Nov 5, 2010
21
سلام
من ٦٠ درصد رفتم اما الان يه مرحله سرقت دارم
قبلش از شروع سرقت ميگه بايد ٤ تا ماشينو قائم كني
ميگه مختصات تو ايميلات هست
ميرم عكس نشون ميده اما نميدونم كجا برم
كسي هست داهنمايي كنه؟
ممنون

ويرايش
حل شد

آخرین ویرایش:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
داخلِ ایملیت به عکس هایی که روی قسمت هایی از نقشه علامتِ سبز رنگ گذاشته خوب نگاه کن و همونجا رو روی نقشه ی اصلی بازی پیدا کن و علامت بذار. اولین ماشین داخل آخرین طبقه ی یه پارکینگه....

mehrdad_bouf

کاربر سایت
Aug 27, 2012
47
نام
مهرداد
باید یه ماشین چهار در رو برداری و بعد ببری تو یه پارکینگ بزاری.وقتی بردی بهت پیغام میاد که اینجا خوبه و اونموقع زنگ بزن به مایکل و getway locotion رو انتخاب کن.
داداش getway locotion رو چجوری انتخاب کنم میشه بیشتر توضیح بدی

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
داداش getway locotion رو چجوری انتخاب کنم میشه بیشتر توضیح بدی

تو قسمت مخاطب ها میری رو مایکل دو تا گزینه میاد..

getway locotion رو انتخاب کن..البته باید ماشیم رو ببری یــ جایی مثل پارکینگ(هر پارکینگی که گیرت اومد)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان من تو یک مرحله فرعی که دایره های سبز رنگ برای فرنکلین میاد و مینویسه weed stash گیر کردم لطفا کمک کنید مرسی:d

TS BAX

کاربر سایت
Aug 5, 2013
14
نام
ALIREZA
دوست عزیز تو تو مراحل فرعی هستی(arshia78)
تو اون باید بری تو منطقه سبز یکم بچرخی بعد به اون عکاسه خودش زنگ میزنه و جای دقیقو میگه بعد باید از اون چیزی که گفته عکس بگیری و براش بفرستی

- - -ویرایش - - -

opxpp عزیز بله میشه مدیریت کرد راستی بچه ها اگه کمک تو بازی خاستین بیاین بهم پیام خصوصی بدین چون اینطوری سریع تر به جواب میرسین

mehrdad_bouf

کاربر سایت
Aug 27, 2012
47
نام
مهرداد
سلام دوستان من بازی رو تمام کردم .یعنی نوشتهای بازی اومد اما 75 درصد بردم.وقتی با تروو رفتم خونش مادربزرگش هست بهد کلی حرف میزنه و میاد بیرون حالا باید چیکارکنم فکنم باید یه چیزو پیدا کنم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام دوستان من بازی رو تمام کردم .یعنی نوشتهای بازی اومد اما 75 درصد بردم.وقتی با تروو رفتم خونش مادربزرگش هست بهد کلی حرف میزنه و میاد بیرون حالا باید چیکارکنم فکنم باید یه چیزو پیدا کنم
مادرش اون :d جلوی بیمارستان LS یه ون سفید هست باید اونو برداری .
لباس غواصی رو چجوری باید بدست بیاریم.

سوار قایق یا زیر دریایی شو وقتی پیاده شی خودش لباس میپوشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر