راهنمایی در بازی GTA V

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان لطفا کمکم کنید من اونجاش که اولین بار که مایکل می ره بیش لستر وقتی روش دزدی را انتخاب می کنم لستر می گه بهت زنگ می زنم ولی بعدش هیچی نمی شه لطفا کمکم کنید.

دوست عزیز شما باید به مغازه ای که اشاره میشه بری و لباسی که شلوارک و جلیقه هست باید بخری بعد بری اداره

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
سلام دوستان
من هنوز در مرحله اجرای بازی مشکل دارم. یه فلش 8 گیگ اچ پی v165w دارم که کافیگر نمیشه تا دیسک یک رو نصب کنم روش و با دیسک دو بازی کنم. راه حلی وجود نداره برای کانفیگ کردنش؟

pouryax

کاربر سایت
Jul 5, 2013
65
سلام
من بعد از ماموریت کشتی رو منفجر کنی و با زیر دریایی وسیله رو از اب در بیاری دیگه بهم ماموریت نمیده خواهشا راهنمای کنید

irank

کاربر سایت
Oct 14, 2013
2
سلام خسته نباشید من توی اون مرحله که با trevor هستی میری پیش مایکل وسط راه توی یک اقامت گاه وای میستی میگه بمب بزار روی این کابین ها گیر کدم..(چند مرحله قبل با مایکل رمز اسلحه زده بودم الان اسلات اسلحه هام پر هست و اون sticky bomb رو نمیده بهم یعنی جای خالی نیست که اضافه بشه .. پیش اسلحه فروشی هم میرم که بخرم میگه Item not available هنوز آزاد نشده ! .. ) راهی به ذهنتون میرسه؟ که مثلا یکی از اسلحه ها رو بندازه .. چون امتحان کردم حتی پلیس هم دستگیرم کرد اما اسلحه ها توقیف نشد ! فشنگشون توقیف شد :|
کمک لطفا !

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
سلام خسته نباشید من توی اون مرحله که با trevor هستی میری پیش مایکل وسط راه توی یک اقامت گاه وای میستی میگه بمب بزار روی این کابین ها گیر کدم..(چند مرحله قبل با مایکل رمز اسلحه زده بودم الان اسلات اسلحه هام پر هست و اون sticky bomb رو نمیده بهم یعنی جای خالی نیست که اضافه بشه .. پیش اسلحه فروشی هم میرم که بخرم میگه Item not available هنوز آزاد نشده ! .. ) راهی به ذهنتون میرسه؟ که مثلا یکی از اسلحه ها رو بندازه .. چون امتحان کردم حتی پلیس هم دستگیرم کرد اما اسلحه ها توقیف نشد ! فشنگشون توقیف شد :|
کمک لطفا !
تو قسمت اسلحه ها روی آیکون نارنجک برو و بعد فلش {چپ یا راست } رو بزن .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان من بازیو تا 53 درصد بردم با هر کدوم میرم هیچ مرحله نداره که بخوام برم چی کار کنم لطف کمک کنید:-o

بایکی از کاراکتر ها داخل خانه شو و بازی را Save کن بعد از خانه بیا بیرون به تاکسی زنگ بزن بیاد دنبالت سوار شو و یک مقصدی را انتخاب کن حتما "skip" کن تا به مقصد برسی بعد یکم بچرخی احتمال داره ماموریت هات بیاد.
البته این راهکار از طرف خوده R* ارائه شده چون هنوز راه حل درستی برای این مشکل پیدا نکردند.

• Like
Reactions: Farid1414

mostafab5

کاربر سایت
Nov 9, 2012
5
بایکی از کاراکتر ها داخل خانه شو و بازی را Save کن بعد از خانه بیا بیرون به تاکسی زنگ بزن بیاد دنبالت سوار شو و یک مقصدی را انتخاب کن حتما "skip" کن تا به مقصد برسی بعد یکم بچرخی احتمال داره ماموریت هات بیاد.
البته این راهکار از طرف خوده R* ارائه شده چون هنوز راه حل درستی برای این مشکل پیدا نکردند.

یعنی هیچ راه دیگی نداره برای مرحله به دست اوردن

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یعنی هیچ راه دیگی نداره برای مرحله به دست اوردن

چرا باید به اشخاص مختلف زنگ بزنی یا property خاصی را بگیری یا در وب سایت خاصی بری و کاری انجام بدی همه اینا باعث باز شدن Side Mission ها میشه اما برای روند کلی بازی نه راهی وجود نداره و این مشکلی که شما دارید تقریبا میشه گفت عمومی است و برای خیلی ها پیش اومده و R* هم هیچ Patch یا Update برای این مورد به بیرون ارائه نداده.

• Like
Reactions: Farid1414

kiavash668

کاربر سایت
Oct 20, 2013
2
آقا ن توی اون مرحله که تراور باید 25 نفر رو تو 90 ثانیه بکشه گیرررررررررررر کردم . چیکار کنم . اول اینکه میمیرم . 2 اینکه اینا 25 نفر نمی شن

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام دوستان من بازیو تا 53 درصد بردم با هر کدوم میرم هیچ مرحله نداره که بخوام برم چی کار کنم لطف کمک کنید:-o

نوشته ای اون بالا سمت چپ نمیاد ؟
شاید اونجای که باید یه ماشین ببری و تو پارکینگ بزاری بعد زنگ بزنی...

Mehrdad.zero

کاربر سایت
Mar 23, 2011
4
داخلِ ایملیت به عکس هایی که روی قسمت هایی از نقشه علامتِ سبز رنگ گذاشته خوب نگاه کن و همونجا رو روی نقشه ی اصلی بازی پیدا کن و علامت بذار. اولین ماشین داخل آخرین طبقه ی یه پارکینگه....

میشه بیشتر توضیح بدین

EA Game

کاربر سایت
Oct 23, 2009
165
نام
Sherwin
آقا من چجوری با تراور تو ماموریت 25 فر رو بکشم . یا می کشنم یا وقتم تموم میشه

مهم‌ترین نکته‌اش اینه که شلیک کردن رو متوقف نکن. وقتی پشت هم شلیک کنی، خشم تروور بالا می‌ره و صدمه‌ی خیلی کمی می‌بینه. کاور ماور هم نمی‌خواد بگیری! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر