راهنمایی در بازی GTA V

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . آقا من از یه جایی به بعد دیگه بهم ماموریت نمیده . فقط مینویسه this vechile can be used to "getaway location" search the "mark getaway location" in map .
حالا من نمیفهمم باید چیکار کنم . یکم بعد از اونجایی هستم که مایکل با همسرش یوگا کار میکنه.

Mohammad9828

عضو جدید
Feb 21, 2020
1
من ۶۰ درصد بازی رو رفتم به مرحله هستش مال فرانکلین به نام ?d تو نقشه نگاه میکنی روی یه ساختمون میری اونجا نمیره تو مرحله کمکم کنید ممنون میشم

Arsham msv

کاربر سایت
Mar 31, 2020
4
دوستان من تو مرحله چهارم گیر کردم وقتی مایکل اون فروشنده ماشین را کتک می زند بعدش تو نقشه چیزی نمی آیدچکار کنم
سلام دوست عزیز در نقشه مرحله ای که با علامت سوال نشان داده شده رو برید بعدش مرحله میاد

Arsham msv

کاربر سایت
Mar 31, 2020
4
سلام . آقا من از یه جایی به بعد دیگه بهم ماموریت نمیده . فقط مینویسه this vechile can be used to "getaway location" search the "mark getaway location" in map .
حالا من نمیفهمم باید چیکار کنم . یکم بعد از اونجایی هستم که مایکل با همسرش یوگا کار میکنه.
[سلام دوست عزیز این مرحله به شما میگه که باید یه ماشین خوب برای فرار پیدا کنید بعدش یه جایی که در دسترس کسی نباشه و خلوت باشه پیدا کنید و به لستر زنگ بزنید

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
با عرض و سلام و احترام شبتون بخیر من بازی gta v را در کنسول ایکس باکس ۳۶۰ تمام کردم و الآن ۹۴% هستش و نوار های سبز و زرد و نارنجی کامل است ولی نوارهای آبی و قرمز تکمیل نیست. لطفا کمک کنید ممنون

Tohid .A374

عضو جدید
Oct 19, 2020
1
سلام .من اون مرحله از بازی رو گیر کردم که فرانکلین میره تو شهر بازی با لستر صحبت می‌کنه بعد میره تو یه پارکینگ رو به روی یه هتل و باید یه نفرو از داخل ماشین نجات بده . نمی‌دونم باید چیکار کنم

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
سلام اقا بخش انلاین کسی بازی میکنه!!!؟؟؟
من نمیتونم خونه ای چیزی بخرم
Untitled.png

IR.ARTA

عضو جدید
Dec 23, 2020
1
سلام اقا من تو اون مرحله گیر کردم که باید یوگا انجام بدم تا خوانواده مایکل برگردن.تا جایی رفتم که خوانواده مایکل اونو ول میکنن و میرن بعدش دو تا ایتم یوگا اضافه میشه به مپ بعد از اون تا الان دیگه هیچ مرحله ای به من نداده همه مراحل کاراکتر های دیگه رو رفتم ولی مرحله ای بهم نپیده ۲ روزه توش موندم لطفا کمک کنید،ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر