راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
فرصت شد تو پارک چند تا عکس با honour x7a انداختم
یکی از دوستان ازم خواسته بود گفتم عمومی قرار بدم تا کیفیت دوربینش و بتونید ببینید.
البته من از عکاسی چیزی نمیدونم و اماتور عکس انداختم.
ولی بنظرم تو رنج گوشی های ۶ تومن قابل قبول باشه

IMG_20230614_183350.jpg IMG_20230614_183255.jpg IMG_20230614_183323.jpg IMG_20230614_183356.jpg

آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
فرصت شد تو پارک چند تا عکس با honour x7a انداختم
یکی از دوستان ازم خواسته بود گفتم عمومی قرار بدم تا کیفیت دوربینش و بتونید ببینید.
البته من از عکاسی چیزی نمیدونم و اماتور عکس انداختم.
ولی بنظرم تو رنج گوشی های ۶ تومن قابل قبول باشه

View attachment 297375View attachment 297376View attachment 297377View attachment 297378
رم 6 رو شما گرفتی؟
سرعتش چطوره، هنگ اینا نداره؟ چون تو همین ویدیو بررسی که شما فرستادی می گه یه حالت لگ و کندی سرعت توی کار باهاش هست.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
رم 6 رو شما گرفتی؟
سرعتش چطوره، هنگ اینا نداره؟ چون تو همین ویدیو بررسی که شما فرستادی می گه یه حالت لگ و کندی سرعت توی کار باهاش هست.
متاسفانه رم ۶ اصلا گیر نمیاد و تو بازار فقط رم ۴ هست.
ابتدای کار گوشی یه لگ ریز هست که بعد از چند ثانیه برطرف میشه.
دلیلش هم اینه که انر برخلاف بقیه همون رم رابط کاربری اصلیش رو این گوشی پایین رده قرار داده.
البته با اپدیت رابط کاربری ۷ که واسش بیاد این مشکلم رفع میشه

یه نکته مثبت دیگه که بگم اینه که گوشی رو دیشب هات اسپات کردم و تو حدود ۴ ساعت دانلود فقط ۳۰ درصد باتری کم کرد که عالی بود.
میگم در کل بخوام بگم من از این انتخاب راضی هستم.
خیلی مشتاقم از این برند گوشی های دیگه ای رو هم تست کنم.
اول قصد خرید انر x80a رو داشتم ولی باتری ۴۵۰۰ش و اختلاف ۳ میلیونی برام جذاب نبود و x9a هم حدود ۱۴ بود که واسه گوشی دوم زیاد بود ، این بود که در نهایت همین و گرفتم و همه جوره ازش راضیم.
وقتی پایبن ردش این حس خوب و بهم داده قطعا بالارده ها و پرچمداراش بهترم هستن.

تکنولایف الان قیمت و ۵.۹۳۵ گذاشته و ارسال رایگان.

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,287
نام
محمدرضا
ایفون
عزیز من استفاده ام از گوشی مدل سرمایه گذاری نیست و میخوام یچی بگیرم و چندین سال استفاده کنم. (کلا خوب نگه میدارم لوازم الکترونیکی که میخرم رو).
الان با 50 تومن آیفون 13 256 گیگ میتونم بگیرم که مال سال 2021 هست (سامسونگ 2023) و مسلماً از نظر امکانات و سخت افزار و دوربین به S23 اولترا نمیرسه دیگه .

نه دوست عزیز الان ۲تاشم استفاده کردم و گفتم من نگفتم به لحاظ اقتصادی ایفون بخرید
همون ۲۰۲۱ رو میتونید شخصا با همین s23 ultra شخصا تو دستتو بگیرید و استفاده کنید و بعد تصمیم بگیرید به هیچ عنوان خوش دستی و کاربردی ایفون رو الترا سامسونگ نداره
اما هوب بقیه موارد به روزتر بودن و سال ساخت حق با شماست
مرسی عزیز، حتماً سعی میکنم دوتاش رو تست کنم قبل خرید. از نظر خوش دستی فکر کنم آیفون (مدلهای غیر مکس) فرسنگ ها بهتر از اولترا باشه.

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
عزیز من استفاده ام از گوشی مدل سرمایه گذاری نیست و میخوام یچی بگیرم و چندین سال استفاده کنم. (کلا خوب نگه میدارم لوازم الکترونیکی که میخرم رو).
الان با 50 تومن آیفون 13 256 گیگ میتونم بگیرم که مال سال 2021 هست (سامسونگ 2023) و مسلماً از نظر امکانات و سخت افزار و دوربین به S23 اولترا نمیرسه دیگه .
نه دوست عزیز الان ۲تاشم استفاده کردم و گفتم من نگفتم به لحاظ اقتصادی ایفون بخرید
همون ۲۰۲۱ رو میتونید شخصا با همین s23 ultra شخصا تو دستتو بگیرید و استفاده کنید و بعد تصمیم بگیرید به هیچ عنوان خوش دستی و کاربردی ایفون رو الترا سامسونگ نداره

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,530
نام
علی
در مورد کاربردی بودن آیفون مخصوصا تو ایران این مطلب رو میگم
من از زمان آیفون 3GS تا 7 اگر درست یادم مونده باشه هر سال آیفون جدید رو خریدم
یادمه اون سالها که تحریم نبودیم و شرایط سخت نبود آیفون بازهم استفاده ازش راحت نبود
البته راحت بود ولی نه به اندازه اندروید
اون زمان آیفون خیلی خیلی پخته و کامل بود
البته این کامل بودن آیفون به خاطر مشکلات فراوان اندروید بود
ولی رفته رفته که اندروید پخته تر شد ضعف های آیفون و سیستمش هم کم کم پدیدار شدن
من از آیفون 7 به بعد دیگه نخریدمش حتی به عنوان گوشی دوم
نمیدونم شاید الان باز به دوران اوجش برگشته باشه
ولی حتی اگر باز هم تو دوران اوجش باشه تو کشور ما با این محدودیتها باز هم به نظرم اندروید بهترین گزینه است

• Like
Reactions: all4u and Dysphoria

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
در مورد کاربردی بودن آیفون مخصوصا تو ایران این مطلب رو میگم
من از زمان آیفون 3GS تا 7 اگر درست یادم مونده باشه هر سال آیفون جدید رو خریدم
یادمه اون سالها که تحریم نبودیم و شرایط سخت نبود آیفون بازهم استفاده ازش راحت نبود
البته راحت بود ولی نه به اندازه اندروید
اون زمان آیفون خیلی خیلی پخته و کامل بود
البته این کامل بودن آیفون به خاطر مشکلات فراوان اندروید بود
ولی رفته رفته که اندروید پخته تر شد ضعف های آیفون و سیستمش هم کم کم پدیدار شدن
من از آیفون 7 به بعد دیگه نخریدمش حتی به عنوان گوشی دوم
نمیدونم شاید الان باز به دوران اوجش برگشته باشه
ولی حتی اگر باز هم تو دوران اوجش باشه تو کشور ما با این محدودیتها باز هم به نظرم اندروید بهترین گزینه است
شاید خیلی علاقه داری به اندرویید ولی هرگز رون بودن ios رو با هیچی عوض نمیکنم
واقعا ارامشه
اما رک و راست تم و بقیه موارد اندرویید هم یک چیز دیگش
فقط مشکل اینجاس که اندروید هر مدلی هم استفاده کنی اندروییده
البته نظر شخصیمه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
فقط مشکل اینجاس که اندروید هر مدلی هم استفاده کنی اندروییده
البته نظر شخصیمه
این خیلی اشتباهه.
هر برندی اندروید خودش و داره و یجورایی کاملا منحربفرد میشه.
رابط کاربری نقش خیلی موثری تو تجربه کاربر داره و این بنظرم جز مزیت های اندرویده.
انتخاب و ازادی اندروید عالیه و من اصلا با محدودیت های ios نمیتونم کنار بیام.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
خیلی گوشیه جذابیه و من شیفته اون NightSight ـشم ! :D حیف که من شهرستانم و دسترسی به تست قبل خرید ندارم. (یکمم این باطریش منو میترسونه)

دیگه با وجود این همه سایت و بررسی نیازی به تست نیست.
برو تو dxomark راجب دوربین و باتری و کلا همه چی گوشی نوشته.
من ۷ دارم و دو تا از رفقام بعد از خرید من رفتن ۷ پرو خریدن.
بشدت هم راضی ان.
اعتقادم من اینه بهترین تجربه اندروید تو گوشی های پیکسل 6 ,6pro ,7, 7rpo ,7a هست.

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
سلام،
دوستان تو رنج 50 تومن انتخاب بهتری نسبت به S23 Ultra 256-12 دارم در حال حاضر ؟
تو اون رنج فقط همون سامسونگ هست و پیکسل که حداقل رو کاغذ سامسونگ سره. حافظه uf4 vs ufs3 1، حسگر اولتراسونیک vs اپتیکال ،چیپ ۴nm vs ۵nm، تو بحث شارژ دهی هم اصلا قابل قیاس نیستند. دیگه اینکه dex هم اپشن جذابیه که سامسونگ داره. بعد فکر کنم دو سیم فیزیکی هم ساپورت نکنه پیکسل اگر فاکتور مهمی باشه واسه شما.
جدای از همه اینا به نظرم ‌s23 ultra انتخاب ایمن‌تریه.:D
دلایلی که بخواید پیکسل بخرید که: ۱.رابط کاربری و قابلیت‌های مختص خودش مثل دستیار صوتی گوگل ۲. خیلی پیکسل بخوای.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر