راهنمایی در امر خرید موبایل

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
مشکل از کجاس ؟
این مشکل به بخش راهنمایی در خرید موبایل ربط نداره ولی ببینید برنامه اضافی باز کردید؟ RAM چقدر شلوغه؟ پردازش های دیگه ای هم گوشی شما داره یا نه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
به نظرم خرید شما از ساعت های 10 12 ملیونی بهتره!
کلا چون خودم دوست دارم چیز هایی که دستم میکنم تک باشه اینو میگم.
مبارکتون باشه اگه میتونید چنتا عکس هنری ازش بزارید.
براتون آوردن گمرک نخورد؟
ممنون دوست عزیز،

کلا مشکلی نداشت از لحاظ گمرک و این حرف‌ها خودم اوردم جعبه‌اش کوچیکه و کسی کاری نداشت.

اینم چندتا عکس شرمنده زیاد هنری نشد ! :d

از دوستان اگه کسی سوالی داشت، در خدمتم.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ممنون دوست عزیز،

کلا مشکلی نداشت از لحاظ گمرک و این حرف‌ها خودم اوردم جعبه‌اش کوچیکه و کسی کاری نداشت.

اینم چندتا عکس شرمنده زیاد هنری نشد ! :d

از دوستان اگه کسی سوالی داشت، در خدمتم.
کیفیت ساخت گوشی و منتاژ و مواد به کار رفته درش چهطوریه در حدی هست که آدم به عنوان یه ساعت لوکس دستش کنه یا مثلا تو مهمونیا جلب توجه کنه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
کیفیت ساخت گوشی و منتاژ و مواد به کار رفته درش چهطوریه در حدی هست که آدم به عنوان یه ساعت لوکس دستش کنه یا مثلا تو مهمونیا جلب توجه کنه؟

بدنش از استيل ساخته شده كه طبيعتا كيفيت عالى داره
دسته ى چرمش هم توسط كمپانى Horween Leather ساخته شده كه يكى از قديمي ترين كمپانى هاى امريكايي هست، از لحاظ كيفيت ساخت هيچى كم نداره

به نظر من بين ساعت هاى هوشمند زيباترينه
البته من رنگ ساعت و دسته مشكى گرفتم چون به نظرم Stealthyتر بود و يه جورى با هر لباسى( تي شرت يا كت و شلوار) blend ميشه و همخوانى داره
مدل نقره اى رنگ با دسته روشن مطمعنا زيايى خاصى داره كه به به قول شما تو مهمونى ها جلب توجه ميكنه !

Sent from my iPad

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان من الان LG G2 دارم کار سنگین هم باهاش زیاد میکنم اخیرا یک مشکلاتی دیدم ازش مثل نشون دادن قدرت پایین تر از گوشی هایی مثل Z Ultra خودتونم میدونید که این دوتا از لحاظ سخت افزاری هیچ فرقی ندارند و حتی تو آمار G2 بهتره . ولی همین دیروز که با دوستم داشتم قدرتارو مقایسه میکردم دیدم که اون تویه بعضی بازیا مثله Goat Simulator لگ نداره ( یا خیلی کم داره ) ولی من تو بازی لگ میزنم تست آنتوتو هم گرفتیم اون 40000 گرفت من 30000 الان مشکل از کجاس ؟
گوشی شما مشکلی نداره.کلا g2 تو بازی های سنگین کم میاره خودم وقتی داشتم تو gta san andreas وقتی تنظیمات گرافیکی رو میبردم آخر افت فریم داشت
اینا میان دست میبرن تو نتایج بنچمارکا تا قدرت گوشیشونو زیاد نشون بدن ولی در عمل...

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
گوشی شما مشکلی نداره.کلا g2 تو بازی های سنگین کم میاره خودم وقتی داشتم تو gta san andreas وقتی تنظیمات گرافیکی رو میبردم آخر افت فریم داشت
اینا میان دست میبرن تو نتایج بنچمارکا تا قدرت گوشیشونو زیاد نشون بدن ولی در عمل...
نه اونو که خودم zu و z1 رو هم دیدم رو تنظیمات آخر افت فریم داشتند:| فک نکنم مشکل از G2 باشه !

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
اقا من بین یک دوراهی خیلی بد موندم
iphone 6plus بخرم یا note 4 ؟
خواهشا با دلیل جواب بدین
نظر خودم بیشتر سمت I6 plus هستش

ios رو نمیشه با android مقایسه کرد هر کدومش یه مزیتی نسبت به دیگری داره
ولی نوت4 به نظر من بهتره.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ios رو نمیشه با android مقایسه کرد هر کدومش یه مزیتی نسبت به دیگری داره
ولی نوت4 به نظر من بهتره.

خیلی ممنون
شما برا جی میگی note 4 بهتره ؟ میشه یکی از مزیت های بزرگش رو نسبت به iphone بگی
اخه من خودم با ios فکر میکنم راحت تر از android ام

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
خیلی ممنون
شما برا جی میگی note 4 بهتره ؟ میشه یکی از مزیت های بزرگش رو نسبت به iphone بگی
اخه من خودم با ios فکر میکنم راحت تر از android ام
به نظرم قلم مهم ترین برتری هستش.
در ضمن امکانات نرم افزاری سامسونگ برای این فبلت فوق العادست. حتما کلیپ های تبلیغاتی و بررسی ویژگی های این شاهکار رو ببین.
خودم نوت3 دارم فوق العادست اگر بخوام در آینده گوشی جدیدی بخرم حتما از خانواده نوت میخرم.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
خواهشا با دلیل جواب بدین
فکر کنم تو اندازه یکسان نوت4 صفحه بزرگ تری داره!
من به شما نوت4 پیشنهاد میدم به خاطر اینکه کیفیت صفحه و باطری بهتری داره. و توی اندازه صفحه بزرگ نوت کارایی و برنامه های اختصاصی بیشتری داره. مثلا همین مولتی ویندو نوت4 خیلی کار امده مثلا شما یه پنجره رو مرورگرتون باز هست پنجره کناریش برنامه نوت برداریش باز هست اما iOS تو فبلتش نمیدونم همچین چیزایی داره یا نه.
در اخر هم انتخاب بین این دو گزینه بر میگرده به سلیقه.
من خودم ایفون 6 رو خیلی دوست دارم اما پلاس رو دوست ندارم چون دو سه باری که تو دست مردم دیدم اصلا استایل خوبی نداره ولی نوت بهتره.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خواهشا با دلیل جواب بدین

من دو دلیل میگم نوت4 یکی اینکه سخت افزاری صفحه QHD دوربین 4K این جور موارد خیلی بالاتره کلا ازادی و کارایی که اندروید داره رو خیلی بیشتر از ios میدونم اندروید 5 هم که براش میاد خیلی بهتر شده

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
با ۷۰۰ تومن به بالا تا حدود ۱ تومن چی پیشنهاد میکنید؟
صفحه کمتر از ۵ و نیم نباشه! دوربینش هم خوب باشه ' ترجیحا جدید باشه یعنی خیلی قدیمی نباشه! کیفیت صفحه هم خیلی برام مهمه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر