راهنمایی برای خرید موبایل

با سپاس از دوستان
امروز LG G3 خریداری شد. برخلاف تصور منفی از LG به لحاظ دوربین و کیفیت صفحه نمایش فوق العاده است. بقیه موارد هم هنوز کار نکردم.

سلام یک گوشی برای پدرم می خواستم تا 900 تا یک میلیون چی پیشنهاد می شه
lg g pro
xperia z
hoawi p7

- - -ویرایش - - -

با سپاس از دوستان
امروز LG G3 خریداری شد. برخلاف تصور منفی از LG به لحاظ دوربین و کیفیت صفحه نمایش فوق العاده است. بقیه موارد هم هنوز کار نکردم.
تا قبل از اومدن note 4 , nexus 6 بهترین صفحه نمایش داشت .. چجوری تصور منفی داشتی ؟!

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من رفتم بازار با S5 کار کردم و دلم رو بدجوری برد :دی
حالا یه طرف میدون نوت3 ـه یه طرفم اس5 . آیا نوت 3 مزیت خاصی ( به غیر از صفحه بزرگ و قلم که بخاطر بیش از حد بزرگ بودن گوشی مشکل حملو نقلشو دارم ) نسبت به اس5 داره که بخوام به اون ترجیح بدم ؟
فقط از بین این دو تا میخوام بخرم و برند دیگه ای هم قصد ندارم بگیرم .
این گوشیا مشکل خاصی هم دارن ؟ ( تو صفحه ، مشکل نرم افزاری و ... )
تو اس5 مدل f هم اگه یادم باشه گفته شد بهتره ! ( رم ـش بیشتره ؟ ) رو جعبه زده مدل رو ؟
مزیت نوت 3 به قلم و صفحه بزرگش هست .. در صورتی نوت بگیر که زیاد فیلم ببنی و بازی کنی ، این زیاد دیدن یعنی روزی 6 ساعت !
قلم هم در صورتی که زیاد یادداشت برداری میکنی وگرنه شاید اولش استفاده کنی اما به مرور زمان میزاریش کنار
ولی همون اس 5 توصیه میشه چون جدیدتر هست
فقط بحث گرم شدن هست که در مدل های که پردازنده اسنپ دراگون دارند کمتر وجود داره .. اون F هم اخر سریال گوشی هست یعنی همین پردازندش اسنپ دراگون هست اگر H بود اکسینوس که بیشتر داغ میکنه

تا قبل از اومدن note 4 , nexus 6 بهترین صفحه نمایش داشت .. چجوری تصور منفی داشتی ؟!
فکر کنم جمله ایراد نگارشی داشت. اما قبلا کلا نسبت به برند LG دید منفی داشتم ، , ولی چند روز پیش LG G3 در دست گرفتم و واقعا از خوشدستی (با وجود صفحه نمایش برزگ ) و وضوح صفحه نمایش لذت بردم. با اینکه در اصل هم قصد خرید S5 داشتم اما کلا نظرم به سمت G3 برگشت.
واقعا چند سال اخیر LG خیلی خوب رشد کرده.

دوستان سلام!

بین Galaxy S5 Octa core و Quad core کدومو پیشنهاد میکنید و چرا؟
ترجیحه خودم به خاطر دوسیم کارته و 4g بودن و احتمالا کمتر داغ کردن با ورژن 4هسته ایه اما یه نفر میگفت اگه مشکلی پیدا کنه قطعاتش نیست اینجا. درسته این حرف؟!

بین Galaxy S5 Octa core و Quad core کدومو پیشنهاد میکنید؟
Quad یا همون سری F بهتره.
درسته این حرف؟!
قطعات چی پیدا نشه وقتی همه چیزش مشابه S5 هشت هسته ای هستش؟ قطعات که هست اما بستگی داره چه بلایی سرگوشی میاد و ببینه آدم ارزش تعمیر داره یا نه اصلا.
(اول میخواسم LG G3 رو بخرم که به خاطر باطری داغونش قیدشو زدم.)
داغون؟! :-/ کی همچین حرفی زده دقیقا؟ من حداقل دو روز رو با این گوشی سر میکنم. (الان دارم)

قطعات چی پیدا نشه وقتی همه چیزش مشابه S5 هشت هسته ای هستش؟ قطعات که هست اما بستگی داره چه بلایی سرگوشی میاد و ببینه آدم ارزش تعمیر داره یا نه اصلا.

داغون؟! :-/ کی همچین حرفی زده دقیقا؟ من حداقل دو روز رو با این گوشی سر میکنم. (الان دارم)

لابد به خاطر cpu ی متفاوتش گفته.

Battery life tests - GSMArena.com
جدا از قضیه ی باطری تاچ S5 هم روون تره از G3. فقط با ظاهر و Interface الجی خیلی بیشتر حال میکنم.

آخرین ویرایش:
جی3عالیه بهترین گوشی سال اروپا هم شد که جایزه خیلی معتبریه.پارسال اچ تی سی وان برد
3سال قبلشم سری گلکسی اس1.2.3بردن

ولی اگه ال جی یه نمایشگر فول اچ دی میذاشت بهتر بود.

لابد به خاطر cpu ی متفاوتش گفته.
نه باو CPU مثلا چه تعمیری می خواد؟ :d این قسمت از کار بیفته، گوشی شما یک تکه آجر بیش نیست و غیر قابل تعمیره. حالا هر گوشی باشه. CPU رو که توی بازار مثل نقل و نبات نمی فروشند که تعمیر کارها هم سریع به برد لحیم کنند :d
جدا از قضیه ی باطری تاچ S5 هم روون تره از G3
این زمونه دیگه تاچ تمامی گوشی های هوشمند خوب شده و دیگه به عنوان یک فاکتور در خرید گوشی مطرح نیست! از گوشی های 500 تومنی گرفته تا 3 میلیونی. S5 تنها یک مزیت توی تاچ داره و اون هم عملکرد با دستکش هستش.
فقط با ظاهر و Interface الجی خیلی بیشتر حال میکنم.
G3 هم کیفیت ساخت خیلی بهتری داره، هم رابط کاربری مدرن تر و ساده تر.

دوستان بالاخره S5 رو خریدم اما چون نسخه ی F پیدا نکردم مجبور شدم H رو بخرم اما باید بگم همین H هم خیلی خوبه من چندتا بازی سنگین ریختم روش اما اخ نگفت

راستی مگه 4.4.4 برای S5 نیومده؟

دوستان بالاخره S5 رو خریدم اما چون نسخه ی F پیدا نکردم مجبور شدم H رو بخرم اما باید بگم همین H هم خیلی خوبه من چندتا بازی سنگین ریختم روش اما اخ نگفت

راستی مگه 4.4.4 برای S5 نیومده؟
مبارک باشه . چه رنگی خریدی ؟

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

نه باو CPU مثلا چه تعمیری می خواد؟ :d این قسمت از کار بیفته، گوشی شما یک تکه آجر بیش نیست و غیر قابل تعمیره. حالا هر گوشی باشه. CPU رو که توی بازار مثل نقل و نبات نمی فروشند که تعمیر کارها هم سریع به برد لحیم کنند :d

این زمونه دیگه تاچ تمامی گوشی های هوشمند خوب شده و دیگه به عنوان یک فاکتور در خرید گوشی مطرح نیست! از گوشی های 500 تومنی گرفته تا 3 میلیونی. S5 تنها یک مزیت توی تاچ داره و اون هم عملکرد با دستکش هستش.

G3 هم کیفیت ساخت خیلی بهتری داره، هم رابط کاربری مدرن تر و ساده تر.

موقع خرید چه کارایی برای چک کردن گوشی انجام بدم؟ ساخت کجا بودنش مهمه؟

موقع خرید چه کارایی برای چک کردن گوشی انجام بدم؟ ساخت کجا بودنش مهمه؟
سلام. مهمترینش کد imei روی جعبه با داخل گوشی رو چک کن.
ببین زدگی نداشته باشه. محتویاتش توی جعبه باشه و از اینجور کارا. قیمت توی فاکتور هم همون اول هماهنگ کن.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

دوستان من الان LG G2 دارم کار سنگین هم باهاش زیاد میکنم اخیرا یک مشکلاتی دیدم ازش مثل نشون دادن قدرت پایین تر از گوشی هایی مثل Z Ultra خودتونم میدونید که این دوتا از لحاظ سخت افزاری هیچ فرقی ندارند و حتی تو آمار G2 بهتره . ولی همین دیروز که با دوستم داشتم قدرتارو مقایسه میکردم دیدم که اون تویه بعضی بازیا مثله Goat Simulator لگ نداره ( یا خیلی کم داره ) ولی من تو بازی لگ میزنم تست آنتوتو هم گرفتیم اون 40000 گرفت من 30000 الان مشکل از کجاس ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or