راهنمایی در امر خرید موبایل

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,306
نام
محمدرضا
سلام دوستان ،
تا 600 تومن گوشی اندرویدی چه چیزی پیشنهاد میکنید ؟
خودم رو Honor 3C و LG L90 دو دل هستم .
برای یه کاربر عادی و استفاده روزانه و بازیهای سبک و استفاده مداوم از Wi-fi و اپ های مختلف .
Honor 3C امکان آپدیت به 4.4 رو داره ؟ چون یکی از دوستان گفتن که باید دستی از سایتش بگیرید و بریزید ، من این مدل رو اصلاً تو سایتش پیدا نمیکنم .

گوشی قبلیم سلطان i8910 سامسونگ بود که دیگه عمرش رو داد به شما ! :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
با ۷۰۰ تومن به بالا تا حدود ۱ تومن چی پیشنهاد میکنید؟
صفحه کمتر از ۵ و نیم نباشه! دوربینش هم خوب باشه ' ترجیحا جدید باشه یعنی خیلی قدیمی نباشه! کیفیت صفحه هم خیلی برام مهمه!
فقط LG G Pro e988 دقیقا همون چیزی هست که میخوای

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ،
برای یه کاربر عادی و استفاده روزانه و بازیهای سبک و استفاده مداوم از Wi-fi و اپ های مختلف .
Honor 3C امکان آپدیت به 4.4 رو داره ؟ چون یکی از دوستان گفتن که باید دستی از سایتش بگیرید و بریزید ، من این مدل رو اصلاً تو سایتش پیدا نمیکنم .

هر دو خوب هستند ولی ال جی بگی بهتر هست چون خودش 4.4 هست
اونی هم که دوستت گفته باید رم غیر رسمی بریزی که دردسر داره

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اره کمتر از ۵و نیم نباشه! این ۸۱۶ قیمتش چنده و چه مشخصاتی داره؟
http://www.phonearena.com/phones/HTC-Desire-816_id8465

سلام. احتمالا حدود ۹۸۰ تا ۱۰۵۰ قیمت داشته باشه. البته نسخه دوسیم و تک سیم داره که کمی تفاوت دارن مثل 4g و nfc که نسخه دوسیم نداره.
فکر میکنم از هواوی و سونی هم انتخاب هایی داشته باشی . T2 ultra سونی و غیره ... و از هواوی هم که G750 فکر میکنم و غیره ... البته مشخصاتشون رو باید چک کنین.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان ،

انر بهتره از هر نطر مخصوصا صفحه نمایش و رم2گیگ.نمایشگر بزرگ تر و با کیفت تر از ال جی
حالت استفاده با دستکش.باز کردن قفل با دوبار لمس.رو هم داره مثل ال جی
4.4هم خیلی وقته اومده ولی فقط برا چین که میتونی خودت بگیری اپدیت کنی یا صبر کنی اخر همین ماه با رابط جدید هواوی4.4هم براجهانی میاد
دوربین جلو انر هم5مگاپیکسل
ال جی سخت افزار کمی قویتر و باتری بهتری داره رابط ال جی بهتره ولی رابط هواوی هم خیلی سریع و بدون لگ

انر گوشی بهتریه ولی خب هواوی و ال جی برند معتبر تریه
خودم انر دارم راضیم

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
خیلی ممنون
شما برا جی میگی note 4 بهتره ؟ میشه یکی از مزیت های بزرگش رو نسبت به iphone بگی
اخه من خودم با ios فکر میکنم راحت تر از android ام

بیشتر دلیلارو دوستان گفتن:d
و یکی مزیت های اندروید نسبت به ios واسه ماهایی که تو ایرانیم وجود برنامه های بی حد و مرز واسه این پلتفرم هست

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
و یکی مزیت های اندروید نسبت به ios واسه ماهایی که تو ایرانیم وجود برنامه های بی حد و مرز واسه این پلتفرم هست
خیلی ممنون بابت راهنمایی تمام دوستان :love:
اخه با خردین نرم افزار از app store مشکلی ندارم چون اطلاعات زیادی از اندروید ندارم نمیدونم چجوریه اگه بخوای نرم افزار های اورجینال اندروید رو بخرم از کجا باید بخرم ؟ یعنی یه اپی که مثل store اپل باشه ؟
توی اپل یه apple id میساختیم به طور مثلا شارژ کردن اکانت و خریدن کردن باهاش مثل خرید gem توی clash این قضیه توی اندروید چجوریه ؟
و در اخر که از همه مهم تره میشه کلش ios رو رو اندروید sync کرد؟:d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خیلی ممنون بابت راهنمایی تمام دوستان :love:
اخه با خردین نرم افزار از app store مشکلی ندارم چون اطلاعات زیادی از اندروید ندارم نمیدونم چجوریه اگه بخوای نرم افزار های اورجینال اندروید رو بخرم از کجا باید بخرم ؟ یعنی یه اپی که مثل store اپل باشه ؟
توی اپل یه apple id میساختیم به طور مثلا شارژ کردن اکانت و خریدن کردن باهاش مثل خرید gem توی clash این قضیه توی اندروید چجوریه ؟
و در اخر که از همه مهم تره میشه کلش ios رو رو اندروید sync کرد؟:d
دقیقا همون جور که اپل ای دی استفاده می کنی اینجا از اکونت گوگل استفاده میکنی .. یعنی اکونت گوگل شارژ میکنی و در بازی جم می خری
مسلما گوگل هم استور داره و اون هم اسمش Google play هست
و Sync هم میشه از اندروید به اپل یا برعکس انجام داد.
حالا شما از خود استور اصلی نخواستی بگیری استور های ایرانی مثل بازار و ایران اپ هستند

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,992
نام
محسن
بچه ها یک از آشناهامون ایپد ایر 2 مدل سیم خور 64 گیگ آورده آکبند و پلمپ هم هست میخواد بفروشه میگه 3 تومن به نظرتون ارزش داره؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
ماهایی که تو ایرانیم چه مشکلی برامون وجود داره که برنامه های بی حد و مرز ای او اس و نتونیم استفاده کنیم ؟ فقط از بنامه های بی حد و مرز اندروید میشه استفاده کرد تو ایران ؟

----------- [MENTION=94746]Sir Galahad[/MENTION]
برای گیمینگ میخوای شما رو ای او اس شک نکن . مصارف دیگه نوت 4 . به شخصه قلم نوت 3 و با هیچی عوض نمیکنم تو فبلت ها :D با نوت 4 هنوز کار نکردم .

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
از جزئیات خبر نداری آخه رزولوشن چیزی نیست که به نرم افزار ربط داشته باشه به سخت افزاره....

يه برنامه اى بود كه ميشد با 5S با كيفيت 4K فيلمبردارى كرد، كه آدم سالم بايد عقلش پاره آجر بر ميداشت تا اونو بخره، چون 999 دلار بود.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

امشب یه دونه Galaxy S5 چهار هسته ای گرفتم. چنتا سوال:

1. این فینگرپرینتش چرا اینطوریه؟! از هر 10بار 9بارش قبول نمیکنه. غلق خاصی داره؟!
2. موقعی که گوشی روشن شد 50درصد شارژ داشت. استفاده کنم تا 0بشه؟ بعد چند ساعت باید بذارم توی شارژ بار اول؟ (از بس چیزای ضدونقیض در اینباره شنیدم گیج شدم.)
3. اگه شارژر Galaxy S II رو بش وصل کنم مشکلی داره؟ (لطفا اگه اطلاع دقیق دارید جواب بدید.)
4. چه بازی یا نرم افزاری روش نصب کنم تا ببینم داغ کردنش عادیه یا نه؟

تشکر از دوستی که جواب میده.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,421
نام
بابک
دوستان سلام!

امشب یه دونه Galaxy S5 چهار هسته ای گرفتم. چنتا سوال:

1. این فینگرپرینتش چرا اینطوریه؟! از هر 10بار 9بارش قبول نمیکنه. غلق خاصی داره؟!
2. موقعی که گوشی روشن شد 50درصد شارژ داشت. استفاده کنم تا 0بشه؟ بعد چند ساعت باید بذارم توی شارژ بار اول؟ (از بس چیزای ضدونقیض در اینباره شنیدم گیج شدم.)
3. اگه شارژر Galaxy S II رو بش وصل کنم مشکلی داره؟ (لطفا اگه اطلاع دقیق دارید جواب بدید.)
4. چه بازی یا نرم افزاری روش نصب کنم تا ببینم داغ کردنش عادیه یا نه؟

تشکر از دوستی که جواب میده.

نميدونم

كار كن تا هشدار بده بزن به شارژ 100 شد بكش

سعى كن نزنى البته فكر كنم اصلا پورتاشون بهم نخورن.

بازى سنگين مثل asphalt 8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر