راهنمایی در امر خرید موبایل

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان
یه گوشی میخوام بگیرم ولی نمیدونم چه برند و چه سیستم عاملی و... بهتره برام!

نکته ای که هست برای گوشی نمیخوام بیشتر از حد نیاز خرج کنم! برعکس PC که 24/7 پشتشم و اگر پولش بود یه PC میساختم در حد سیستم های ناسا :D ولی گوشی رو شاید 1یا2 ساعت هم در روز ازش استفاده نکنم! بازی هم اصلا باهاش نمیکنم! تقریبا فقط ازش اسفاده میشه برای تماس و تلگرام و نرم افزار های بانک و استیم برای گرفتن رمز دوم! و گاهی که میرم بیرون یه هندزفری میزنم بهش و موزیک گوش میدم!

به نظرتون چی بگیرم هم خوب باشه هم اقتصادی؟!

با تشکر
با چه بودجه ای میخواید بگیرید اگه بالای ده تومن میخواید هزینه کنید ایفون بنظرم گزینه بهتر و بی دردسر تریه اگه کمتر میخواید هزینه کنید یه شیائومی میان رده گزینه بهتریه بگید تا چه مبلغی میخواید هزینه کنید بهتر بشه پیشنهاد داد تو هر رنج قیمتی شیائومی میشه گیراورد بسته به بودجه داره

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
سلام دوستان
یه گوشی میخوام بگیرم ولی نمیدونم چه برند و چه سیستم عاملی و... بهتره برام!

نکته ای که هست برای گوشی نمیخوام بیشتر از حد نیاز خرج کنم! برعکس PC که 24/7 پشتشم و اگر پولش بود یه PC میساختم در حد سیستم های ناسا :D ولی گوشی رو شاید 1یا2 ساعت هم در روز ازش استفاده نکنم! بازی هم اصلا باهاش نمیکنم! تقریبا فقط ازش اسفاده میشه برای تماس و تلگرام و نرم افزار های بانک و استیم برای گرفتن رمز دوم! و گاهی که میرم بیرون یه هندزفری میزنم بهش و موزیک گوش میدم!

به نظرتون چی بگیرم هم خوب باشه هم اقتصادی؟!

با تشکر
یه میان رده سامسونگ یا شیائومی
a52s کم دردسرترین گزینه ممکنه
اگه کمتر میخوای هزینه کنی هم برو سمت شیا
سمت ایفون هم نرو

Malware

کاربر سایت
Mar 24, 2017
253
با چه بودجه ای میخواید بگیرید اگه بالای ده تومن میخواید هزینه کنید ایفون بنظرم گزینه بهتر و بی دردسر تریه اگه کمتر میخواید هزینه کنید یه شیائومی میان رده گزینه بهتریه بگید تا چه مبلغی میخواید هزینه کنید بهتر بشه پیشنهاد داد تو هر رنج قیمتی شیائومی میشه گیراورد بسته به بودجه داره
یه میان رده سامسونگ یا شیائومی
a52s کم دردسرترین گزینه ممکنه
اگه کمتر میخوای هزینه کنی هم برو سمت شیا
سمت ایفون هم نرو

بعله درست تر بود که رنج قیمت رو میگفتم!
والا قیمتی که مدنظرم هست 5 تومن هست! حالا 1 تومن بالا یا پایین تر هم ایرادی نداره!

پ.ن: اگر امکانش هست هر گوشی ای که معرفی میکنید یه لینک از یک فروشگاه معتبر اینترنتی هم بدید که سفارش بدم برام بیارن!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بعله درست تر بود که رنج قیمت رو میگفتم!
والا قیمتی که مدنظرم هست 5 تومن هست! حالا 1 تومن بالا یا پایین تر هم ایرادی نداره!

پ.ن: اگر امکانش هست هر گوشی ای که معرفی میکنید یه لینک از یک فروشگاه معتبر اینترنتی هم بدید که سفارش بدم برام بیارن!
ردمی نوت 11
poco m4 pro هم میتونید بگیرید ولی نوت 11 صفحه نمایش amoled هست

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
سلام.
دوستان کسی شیاومی 11t داره؟
این که میگن با این که قوی هست بازم ممکنه هنگ کنه و لگ بزنه و با ایرانسل هم مشکل داره درسته؟
دوست من خریده ازش رازیه شما ببین چقدر هزینه میکنی و چه انتظاری داری ولی تو رنج قیمتیش واقعا خوبه
12xگ زینه خوبیه
اگه میتونی صبر کنی f4 بخر خیلی خفنه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
دوست من خریده ازش رازیه شما ببین چقدر هزینه میکنی و چه انتظاری داری ولی تو رنج قیمتیش واقعا خوبه
12xگ زینه خوبیه
اگه میتونی صبر کنی f4 بخر خیلی خفنه
دقیقا منتظر f4 هستم یه چند ماهیه :D
میترسم مثل این f4 gt خیلی گرون باشه بیخودی وایسم یا یهو دلار گرون بشه همین یکی دو ماه آینده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر