راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
گوشی se 2022 در چه سطح رقیبی تو گوشی های اندرویده ؟
از لحاظ قیمتی تقریبا تو رنج s21 fe هست

از لحاظ ظاهری هم گوشی های ۳ میلیونی اندرویدی ظاهر به روز تر و طراحی بهتری دارن :D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بچها گوشی های شیائومی چطورن بطور کلی ؟مخصوصا از لحاظ نرم افزاری و miui
و همینطور گوشیهای زیرمجموعش پوکو
یه ایفون دارم دیگه قدیمی شده و با توجه به قیمتای فعلی ایفون دلم نمیاد اینقد پول الکی برای ایفونی که قیمت خودش این قیمت نیست و صد نفر دارن روش میخورن بدم
فعلا گوشی که مدنظرم هست که قیمت و سخت افزار خوبی داره poco f4 gt هست که تقریبا قویترین سخت افزار بازار رو داره قیمتشم خوبه ولی دوس داشتم بجای تریگرها دوربین بهتری میداشت حسگر اثر انگشتشم داخل صفحه نمایش بود

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
یه ایفون دارم دیگه قدیمی شده و با توجه به قیمتای فعلی ایفون دلم نمیاد اینقد پول الکی برای ایفونی که قیمت خودش این قیمت نیست و صد نفر دارن روش میخورن بدم
فعلا گوشی که مدنظرم هست که قیمت و سخت افزار خوبی داره poco f4 gt هست که تقریبا قویترین سخت افزار بازار رو داره قیمتشم خوبه ولی دوس داشتم بجای تریگرها دوربین بهتری میداشت حسگر اثر انگشتشم داخل صفحه نمایش بود

من اصلا شیامی پیشنهاد نمیکنم. اگ اندروید میخای حتما سامسونگ بگیر ۴ سال پشتیبانی دارن .

شیامی متریال خوبی ندارع گوشی هاش راحت خورد میشه.
من mi 9t pro داشتم گرون ترین گوشی اون موقع شیامی اولش خوب بود ولی با ی ضربه ساده خرد شد .
الانم red mi note 9 دارم هیچ نرم افزاری جز واتس تل اینستا روش نیست ولی خیلی کند شده . باگ خالص عه

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
1,979
نام
روزبه
سال 94 با یک 800میشد دادن گوشی سامسونگ S6خریدم دنیایی برای خودش بود هنوز یادمه دیجی کالا S9رو با یک‌مموری‌128گیگ و سیم کارت همراه اول با20گیگ اینتزنت 3700گزاشته بود نگاه کردم گفتم چقدرگیرونه لامصب

ولی نمیدونستم چند ماه بعد با 6تومن نمیشد یه گوشی چینی میان رده خرید

اینم اوضاع تکنولوژی تو‌ ایران که در عرض چند ماه قیمت بالا میره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
شیائومی از خوبی هاش میشه به قیمت پایین، سخت افزار قوی و کیفیت عکاسی و فیلمبرداری مناسب اشاره کرد و توی رده قیمتی که داره، نه سامسونگ و نه سایر برند ها همچین قیمت هایی ندارن. منتها از مشکلاتش میشه به عدم پشتیبانی نرم افزاری درست و حسابی اشاره کرد. یعنی مثل سامسونگ هر ماه مرتب پچ امنیتی ارائه نمی کنه و به جز سری 11T و 11T Pro و شیائومی 12 و 12 پرو، بقیه گوشی هاش آپدیت 2 ساله می گیرن که البته برای خودم چندان مهم نبوده. مشکل بعدی گوشی های پوکو هستن که لانچر پوکو دارن و کلا لانچر پوکو نسبت به خود MIUI یه ضعف هایی داره و با اینکه شاید خیلی به چشم نیان ولی می تونن بعضی وقتا رو مخ باشن. اینم بگم که کلا تراشه اسنپدراگون 8 نسل یک، خیلی تراشه داغی هست و گرما باعث میشه که عملکرد کلی گوشی مشکل بخوره و لگ درست بشه. من خودم سمتش نمیرم و تا به امروز تنها برندی که موفق شده گرمای این تراشه رو کنترل کنه وان پلاس بوده که داداشم وان پلاس 10 پرو خرید و باهاش PUBG بازی می کنه اوکیه.

پیشنهاد من اینه که سراغ گوشی هایی با این تراشه نری و صبر کنی نسخه پلاس که اومد دیگه اوکی هست این قضیه گرما یا اگر صبر نداری بری سراغ 11T Pro یا 12X یا شیائومی Mi 11i

من اصلا شیامی پیشنهاد نمیکنم. اگ اندروید میخای حتما سامسونگ بگیر ۴ سال پشتیبانی دارن .

شیامی متریال خوبی ندارع گوشی هاش راحت خورد میشه.
من mi 9t pro داشتم گرون ترین گوشی اون موقع شیامی اولش خوب بود ولی با ی ضربه ساده خرد شد .
الانم red mi note 9 دارم هیچ نرم افزاری جز واتس تل اینستا روش نیست ولی خیلی کند شده . باگ خالص عه

والا من سه ساله Mi 9T Pro دارم و بزنم به تخته بارها از دستم افتاده یا تو ماشین یا یه بار زنبور دستمو نیش زد ناخودآگاه پرتش کردم تو در آهنی و هیچکارش نشد تازه من علاقه ای به گلس گذاشتن رو گوشی ندارم و صفحه ش هم خش نشد!

از طرفی سامسونگ فقط پشتیبانی نرم افزاری اوکی داره ولی این مشکل نداشتن شارژر، سرعت شارژ پایین، سخت افزار با تراشه اختصاصی ضعیف و داغ و مصرف باتری بالا و قیمت های بالاتر از شیائومی... خرید محصولاتش فقط در صورتی توجیه داره که عشق این برند باشید و شیائومی رو یه بنجل ساز چینی بدونید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر