راهنمایی خرید NDSI

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دوباره ماریو کارت شروع کردم خیلی حال میده مراحل تم کلاسیکشو خیلی دوست دارم

با شبیه ساز DeSmuME بازی Sonic and Sega All Stars Racing اجرا کردم رکورد کردم با کانورتور حجم کلیپ کم کردم آپلود کردم تا ببینید حجمش 9 مگ شد

قسمتی از بازیه

دانلود 4741 Sonic and Sega All Stars Racing (U)(BAHAMUT) 17487 mp4

یادش بخیر من یه مدت هر وقت DS امو ور میداشتم حدود 2-3 ساعت پشت سر هم فقط Mario Kart بازی میکردم! اصلا آدم عینهو چی میچسبه به بازی نمتونه ولش کنه :d race پشت سر race :d

دستت درد نکنه بابت ویدیو! زدم دانلود شه! تا حالا اینو بازی نکردم ببینم چطوریه :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستان من New Super Mario Bros رو دانلود کردم و با شبیه ساز شروع به بازی کردم متاسفانه ژاپنیه و وقتی ماریو رو میبرم روی مرحله اول 3 تا گزینه به زبان ژاپنی میاد و من هرکدومو میزنم ماریو سرجاش میمونه وارد مرحله نمیشه ؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید .

Pokemon Black هم با شبیه ساز کمی بازی کردم فوق العادس :x هرچه سریع تر باید یه DS بخرم :d

از این 2 سایت ریجن uc دانلود کن

New Super Mario Bros. ROM Download for Nintendo DS / NDS - CoolROM.com

New Super Mario Bros. (U)(Psyfer) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

ریجن uc بازیاش انگلیسیه به مشکل بر نمیخوری

Pokemon Black بازی عالیه :x

پوکمون از انحصاری ها کنسول ها دستی نینتندوه که یکی از پرفروشترین بازیا صنعت گیمم هست

ds سیزده تا نسخه پوکمون داره

آره زودتر بخر :bighug: . ds مجموع ای از بهترین بازیا تو همه سبک هاست + قیمت مفت 150 هزار برای ds lite آک

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دوستان من New Super Mario Bros رو دانلود کردم و با شبیه ساز شروع به بازی کردم متاسفانه ژاپنیه و وقتی ماریو رو میبرم روی مرحله اول 3 تا گزینه به زبان ژاپنی میاد و من هرکدومو میزنم ماریو سرجاش میمونه وارد مرحله نمیشه ؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید .

Pokemon Black هم با شبیه ساز کمی بازی کردم فوق العادس :x هرچه سریع تر باید یه DS بخرم :d

تنها کمکی من میتونم بکنم: نسخه انگلیسیشو دانلود کن! :d

Pokemon Black بهترین سری Pokemon هـ! گرافیکش عالیه! تازه Pokemon Black 2 گرافیکش دو برابر بهتر از Pokemon Black هـ!

آره برو زود تر بخر :d چون %75 از کیفش میره وقتی روی PC بازی میکنی!!!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یادش بخیر من یه مدت هر وقت DS امو ور میداشتم حدود 2-3 ساعت پشت سر هم فقط Mario Kart بازی میکردم! اصلا آدم عینهو چی میچسبه به بازی نمتونه ولش کنه :d race پشت سر race :d

دستت درد نکنه بابت ویدیو! زدم دانلود شه! تا حالا اینو بازی نکردم ببینم چطوریه :d

ماریو کارت اولین نسخه اش برای سوپر نینتندو اومد بعد از اون زمان نسخه ها مختلفش روی تمام کنسولا دستی و خونگی نینتندو اومد

مایو ارت خیلی طرفدار داره و پرفروش حتی بازی قشنگ کراش ctr برای مقابله با ماریو کارت اومد که موفقم شد اما دیگه نتونست ادامه بده و ماریو تو این سبک بازی یکه تازه :x

ویدیو دیدی نظرتو بگو فقط من رکورد کردم زد فول اسکرن میخوای زدم آره بعد که stop زدم دیدم شده 1 گیگ و 900 مگ :-o با کانورتور کم حجمش کردم شد 9 مگ

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منم چنتا عکس بزارم

• [h=2][/h]
    ds lite طرح زلدا

images

images

گربه ds باز :d

images

اینم Swarovski DS Lite Covers

images

کاور پوکمون برا ds lite

images

بازی قشنگ 999

images

اینم لینک دانلود بازی 999

9 Hours, 9 Persons, 9 Doors (U) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

یه طرح دستی از ds lite

images

یه عکس برا فن ها نینتندو

images

ds lite با طرح جی تی ای چایینیز

بازیش اول انحصاری ds بود بعد از مدت ها رو psp پورت شد

images

فروش ds جمعیتو حال کنید

images

یکی کمه 3 تا بسه :d

images

سف خرید ds

images

حالشو ببرید

images

ds شیشه ای

images

چه اسکین قشنگی

images

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
images

اسم بازی :Viva Piñata: Pocket Paradise
ناشر :THQ
سازنده : Rare
پلتفرم : DS

2600.jpg

Viva Piñata: Pocket Paradise داره با ایده های نابی که در بازی اصلی رو X360 پیاده کرد دوباره میاد تا گیمر ها رو دوباره به جزیره ی Pinata ها ببره .گیمر ها میتونن حتی Pinata ها رو به بچه دار شدن و تربیت بچه هاشون هم ترغیب کنن !

Pocket Paradise هفت نوع Pinata ــــی جدید رو به بازی اضافه کرده ،نظیر این ها در هیچ بازی دیگری وجود نداره ، کاملا انحصاری !

هر کدام از Pinata ها نیازهای مخصوص به خودشون رو دارند . میان پرده های بی نظیری هم در بازی وجود دارند .

بازیکن ها میتونن با stylusو صفحه ی لمسی DS با Pinata ها ارتباط خوبی داشته باشند !

حتی اونا میتونید با استفاده از local wireless connection که Nintendo در DS به کار برده Pinata ها و آیتم های بازی رو به اشتراک بزارید .

شما میتونید بعد از این که ایده های هنری بازی رو دیدید هم دزدکی یه سر به موجودات ساختگی که در بازی در باغ شما قرار میگیرن بزنید و اون ها رو ببینید !

2584.jpg

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
بازی خوب خیلی زیاده . من روشن می کنم می مونم کدوم اجرا کنم . کسلوانیا رو که اصلا نمیشه توصیف کرد یا کنترا 4 . بازیهای Nes هم چندتایی تمام کردم مثل Tiny Toon

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من گیم بوی کالر داشتم وقتی گیم بوی ادونس اومد گرفتم به ترتیب هر 3 مدلشو گرفتم گیم بوی ادونس . گیم بوی ادونس اس پی و گیم بوی ادونس میکرو

بین گیم بوی ها عاشق گیم بوی ادونس میکرو ام

اینم گیم بوی ادونس میکرو

images

images

خوبی 2 مدل ds اولی یعنی ds اورجینال مدل اولی که 2004 اومد و ds lite سال 2006 اومد اینه غیر از بازیا خود ds کارتج بازیا گیم بوی ادونس هم بهش میخوره تازه کارتج کپی خور گیم بوی ادونس هم هست رم میکرو اس دی میخوره بازیا ریخته میشه رو رم

ds دوست داشتنی با 2 تا صفحه نمایش و صفحه نمایش دومی لمسیه

images

عکس ds lite و 3ds معمولی در کنار هم

images

بازی Drawn to Life - The Next Chapter

images

عکس گیم پلی بازی

images

images

داستان بازی قشنگه که با تهاجم یه چیز غریبه شهر بی رنگ میشه و باید رنگ برگردونید طراحی شخصیت و طراحی محیط و مراحل عالیه

گرافیک بازی قشنگ چشم نوازه . بعضی چیزایی که بازی در اختیارت میزاره جالب بود طراحی دلبخواهی کاراکتر بازی طراحی موانع بازی و غیره واقعا قشنگ بود

موزیک متن بازی قشنگ بود قسمت پلت فرم که سکه و رنگ هم میگرفتی عالی بود

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
ویدیوت رو دانلود کردم ، ولی اشتب آپ کرده بودی ، دموی اولو نشون میده بعد اسم انتخاب میکنی قطع میشه ، خودت یه بار ببین nintendo-3ds
عجب بازیه خفنیه این 999 ، رو pc گفتم یه تست بگیرم ببینم چه جوریه ، انقدر داستانش باحال بود که تقریبا 3 چپتر رفتم جلو ، فقط دیالوگای زیاد بازی رو مخه ، کسی این بازی رو تموم کرده؟ چند ساعت طول میکشه ؟
داستانش خیلی جذابه لعنتییی

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازی خوب خیلی زیاده . من روشن می کنم می مونم کدوم اجرا کنم . کسلوانیا رو که اصلا نمیشه توصیف کرد یا کنترا 4 . بازیهای Nes هم چندتایی تمام کردم مثل Tiny Toon

اره درسته بازی خوب زیاد داره

منم روشن میکنم میمونم کدومو بازی کنم حالا بازیا گیم بوی کالر سگا و nes هم که با شبیه ساز روش بازی میکنیم روش اضافه شه دیگه هیچی

دمت گرم کستلوانیا بازیا :x عکس از ds ت برای مهرداد گذاشتی کستلوانیا بود

ds یه دنیا گیمه من بهش میگم ds lite world

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
اره درسته بازی خوب زیاد داره

منم روشن میکنم میمونم کدومو بازی کنم حالا بازیا گیم بوی کالر سگا و nes هم که با شبیه ساز روش بازی میکنیم روش اضافه شه دیگه هیچی

دمت گرم کستلوانیا بازیا :x عکس از ds ت برای مهرداد گذاشتی کستلوانیا بود

ds یه دنیا گیمه من بهش میگم ds lite world

فدات اره عاشق این بازی هستم . گرافیکش که خیلی نوستالژیک هست داستان بازی هم بهش اضافه کن . دنیای جذابی داره . بخصوص که توی یک جیب هم براحتی جاش میشه :x

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ویدیوت رو دانلود کردم ، ولی اشتب آپ کرده بودی ، دموی اولو نشون میده بعد اسم انتخاب میکنی قطع میشه ، خودت یه بار ببین nintendo-3ds
عجب بازیه خفنیه این 999 ، رو pc گفتم یه تست بگیرم ببینم چه جوریه ، انقدر داستانش باحال بود که تقریبا 3 چپتر رفتم جلو ، فقط دیالوگای زیاد بازی رو مخه ، کسی این بازی رو تموم کرده؟ چند ساعت طول میکشه ؟

اشتباه آپ نکردم همین بود من همینو رکورد کردم

آره بازی 999 خیلی بازی قشنگیه . داستانش حرف نداره . این سبک بازیا دیالوگاش همین اندازه اس چنتا بازی دیگه تو این سبک برای ds هست

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363

من همه اش رو رفتم. پایان های مختلفی داره. بعضی هاشون نمیان مگه اینکه پایانهای دیگه رو رفته باشی. اگه یادم باشه، دیالوگهای خونده شده رو می شه سریع رد کرد.

- - -ویرایش - - -

اشتباه آپ نکردم همین بود من همینو رکورد کردم

آره بازی 999 خیلی بازی قشنگیه . داستانش حرف نداره . این سبک بازیا دیالوگاش همین اندازه اس چنتا بازی دیگه تو این سبک برای ds هست

یه دنباله هم توی 3DS داره به نام Zero Escape Virtues Last Reward

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
یعنی داستان همین 999 تو 3ds ادامه پیدا میکنه یا داستانش فرق داره? ، معلوم میشه zero کیه تو 999 یا نه بالاخره؟

داستان تموم میشه ولی با پایان های مختلف. من 3DS رو بازی نکردم ولی یه جا خوندم که داستانش مستقله ولی تو همون محیط اتفاق می افته ولی انجین ۳ بعدی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر